Zürih Male Uçak Bileti
Turna.com'da

Zürih Male Uçak Bileti Bilgileri

Kalkış Havalimanı
Varış Havalimanı
En Ucuz Bilet Fiyatı
12.544,34 TL
En Sık Uçan Havayolu

Zürih Male Uçak Bileti Al (Tek Yön)

Zürih Male uçak biletleri için ucuza bilet ara

Etihad Airways
Zürih - Male
1 aktarmalı - 14s 50d
29 Ağustos 2024, Perşembe 11:15

Zürih Kalkışlı Diğer Ucuz Bilet Fiyatları

Male Yerine Bu Şehirlere Ucuza Bilet Bul

Pegasus
1 aktarmalı - 14s 20d
04 Haziran 2024, Salı 11:35
Etihad Airways
1 aktarmalı - 15s 30d
30 Mayıs 2024, Perşembe 11:15
Pegasus
1 aktarmalı - 12s 10d
04 Haziran 2024, Salı 11:35
Pegasus
2 aktarmalı - 38s 20d
04 Haziran 2024, Salı 10:55
Pegasus
1 aktarmalı - 14s 20d
26 Haziran 2024, Çarşamba 11:35

Male Varışlı Diğer Ucuz Biletler

Zürih Yakınındaki Şehirlerden Daha Ucuza Bilet Ara.

Vistara Airlines
1 aktarmalı - 12s 25d
10 Temmuz 2024, Çarşamba 20:20
Etihad Airways
1 aktarmalı - 13s 15d
18 Ağustos 2024, Pazar 22:15

Zürih Male Arası Akıllı Uçak Biletleri

Sadece Turna.com'da Zürih Male Arasındaki Akıllı Uçuşları Bulabilirsin.

3 aktarmalı - 25s 29d
31 Mayıs 2024, Cuma 21:38
3 aktarmalı - 22s 55d
31 Mayıs 2024, Cuma 21:38
3 aktarmalı - 16s 54d
31 Mayıs 2024, Cuma 21:38

Zürih Male uçuşu ile ilgili bilgiler

Zürih Male uçak biletleri için Etihad Airways hava yolu tarafından verilen fiyatlar, diğer hava yollarına kıyasla daha uygundur. Karşılaştırma yapmak gerekirse, 12.544 TL ile önümüzdeki 30 günde bulduğumuz en ucuz fiyat Etihad Airways hava yolu tarafından sunulmaktadır.

Zürih Male uçak biletini satın alanların tamamını incelediğimizde, en ucuz fiyatların genellikle uçağın kalkış gününden 90 gün öncesinde satın alınan biletlerde oluştuğunu görüyoruz.

Bu rotada daha ucuz fiyatlar yakalamak için bu ipucu da işine yarayabilir. Bizim verilerimize göre Zürih Male uçuşlarında en uygun fiyatlar Ağustos, Eylül ve Nisan aylarında gerçekleşiyor. Daha pahalı görünen Eylül, Nisan ve Aralık aylarında uçuşlarını yapmak yerine, mümkünse ucuz ayları tercih edebilirsin.

ZRH-MLE

Şehir Merkezinden Zürih Havalimanı'na Ulaşım

İsviçre'nin en hareketli havalimanlarından biri olan Zürih, şehri hem iç hatlardaki diğer noktalara hem de dünyanın birçok noktasına doğrudan bağlıyor. Şehir merkezine 13 km uzaklıktaki havalimanına şehir merkezinden ulaşmak ya da havalimanından şehir merkezine gitmek için çok sayıda alternatif bulunuyor.

Zürih şehir merkezinden Zürih Havalimanı'na ulaşmak için otobüs, tramvay, tren, taksi ve kiralık araç seçeneklerini kullanmak mümkün.

Kentin ulaşım damarı Zürih Tren İstasyonu'ndan kalkan trenlerle havalimanına direkt seferler var. Bu istasyon aynı zamanda Zürih'i diğer Avrupa şehirlerine de bağlıyor. Farklı güzergahların buluştuğu bir aktarma merkezine dönüşen tren istasyonu bölgesinden kalkan otobüslerle de havalimanına gelinebiliyor.

Otobüs ve tren dışında toplu ulaşım seçeneklerinden biri de tramvay. Zürih'te tramvay sistemi çok iyi çalışıyor. Havalimanına ulaşmak için tramvay sistemini de kullanabilirsiniz.

Şehrin farklı bölgelerinden taksiler aracılığıyla ya da araç kiralama hizmetinden yararlanarak Zürih Havalimanı'na ulaşmak mümkün. Taksiler için toplam fiyatı yola çıkmadan sormak öneriliyor.

Zürih Havalimanı İletişim Bilgileri
Adres: Flughafen Zürich AG P.O. Box 8058 Zurich Airport, İsviçre
Telefon: +41 43 816 22 11

Male Havalimanı'ndan Şehir Merkezine Ulaşım

Bir ada ülkesi olan Maldivler'in başkenti Male, ülkenin uluslararası uçuşa açık tek havalimanına ev sahipliği yapıyor. Her yıl dünyanın birçok noktasından konuk ağırlayan Male Havalimanı, ülkenin dünyaya açılan kapısı özelliğinde.

Maldivlerin başkenti Male, coğrafi koşullar nedeniyle hava ve deniz trafiğinin kullanıldığı bir görünüme sahip. Havalimanı ile şehir merkezi arasında deniz üzerinden 1 kilometrelik bir mesafe bulunuyor. Adalar içerisinde karayolu bağlantısı bulunuyor. Male Havalimanı'ndan şehir merkezine ulaşımda feribot, sürat teknesi ve deniz uçağı seçenekleri bulunuyor.

Male Havalimanı ile Male şehri arasında toplu ulaşım hizmeti veren feribot ekonomik bir ulaşım yöntemi. 20 dakikalık bir yolculukla havalimanından şehir merkezine ulaşılabiliyor. Haftanın 7 günü günün 24 saati feribot bulmak mümkün.

Sürat tekneleri havalimanı şehir merkezi arasındaki ulaşımda kullanılan bir diğer araç. Feribota göre daha pahalı bir seçenek olan sürat teknesi ile ulaşım 10 dakika sürüyor.

Maldivlerin ada ülkesi olması adalar arasındaki ulaşımda deniz uçağı seçeneğinin sıklıkla kullanılmasını sağlamış. Maldivian Air Taxi ve Trans Maldivian Airways şirketleri deniz uçağı hizmeti sağlıyor. Meldivler içindeki ada yolculuğunda bu seçenek değerlendirilebilir.

Male Havalimanı İletişim Bilgileri
Adres: Ibrahim Nasir International Airport 22000, Republic of Maldives
Tel: +960 332-3506

Zürih Male uçak bileti ile ilgili sorular

  • TURNA’nın hava yollarından özel fiyat aldığı oluyor mu?
    Turna.com bugüne kadar 4 milyondan fazla uçak bileti satışı ile Türkiye’de alanındaki en büyük firmalardan biridir. Hava yolları tarafından Turna’ya özel kampanyalar sunulmaktadır. Bu sayede hayal edilemeyecek uçak bileti fiyatları bulmak mümkündür.
  • Zürih şehrinden Male şehrine uçarken hangi havaalanlarını kullanacağım?
    Zürih üzerinden uçarken şu havaalanlarından birini kullanacaksın: Zurich Havalimanı. Bu havalimanlarından birine ineceksin: Male Havalimanı.
  • Zürih Male arasında uçuşları bulunan popüler hava yolları hangileridir?
    Dar ve geniş olmak üzere farklı gövdelere sahip uçakları olan 12 havayolu firması bu rotada uçuşlar gerçekleştirmektedir. Bu uçak firmaları arasında en popüler olanları sırayla Edelweiss Air, Etihad Airways, Emirates, Qatar Airways ve Türk Hava Yolları olarak belirtilebilir.
İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Lütfen hesabınıza ait e-posta adresini giriniz. E-posta adresinize, parolanızı değiştirebileceğiniz bir link göndereceğiz.
E-Posta Adresim
Sevgili Kullanıcı: