Feribot bileti Turna.com’da! Yurt içi ve yurt dışı feribot biletini Turna.com’a özel avantajlarla ve güvenle satın al; seyahatini kolayca planlamanın keyfini yaşa!

Feribot bileti nasıl alınır?

Feribot ile seyahat edeceğin rotayı, tek yön veya gidiş - dönüş olarak sefer tarihini ve kişi sayısını seçtikten sonra arama yapabilir, saniyeler içinde feribot seferlerini karşılaştırabilirsin. Seçtiğin feribot seferi için yolcu bilgilerini girerek ödeme adımına geçip Feribot biletini kolayca satın alabilirsin. Feribot seferi için rezervasyon bilgilerin, e-posta adresine gönderilir. Online feribot biletini sefer öncesinde ilgili feribot firmasına göstererek sefere katılabilirsin.

Feribot biletini turna.com’a özel taksit imkanıyla satın alabilirsin.

En popüler feribot seferleri

En popüler yurt dışı feribot seferleri olan Yunan adaları feribot seferlerini şöyle sıralayabiliriz: Çeşme - Sakız, Bodrum - Kos, Ayvalık - Midilli, Kuşadası - Samos, Bodrum - Rodos, Fethiye - Rodos, Bodrum - Simi, Kuşadası - Patmos, Bodrum, Patmos, Bodrum - Leros

Yurt içinde en popüler feribot seferleri ise Yenikapı - Mudanya, Yenikapı - Bursa, Bandırma - Yenikapı, Yalova - Pendik, Yenikapı - Yalova rotalarında yapılır.

Feribot ile seyahat etmenin avantajları

Feribot ile seyahat etmek kara yolu ve hava yolu ile ulaşımın zor ve uzun olduğu noktalara alternatif ulaşım seçeneği sunar. Bazı rotalar için araç taşıma imkanı da sunan feribot yolculuğu kendi aracınla seyahat edebilmeni sağlar.

Feribot sefer saatleri, genelde esnek bir zaman çizelgesine sahiptir. Bu da yolcular için daha fazla seçenek sunar.

Feribotla seyahat etmek oldukça keyiflidir. Gitmek istediğin rotaya muhteşem deniz manzarası eşliğinde hızlıca ulaşabilirsin.

En uygun feribot bileti nasıl bulunur?

Feribot seferlerini Turna.com’da karşılaştırabilir, en uygun fiyatlı feribot biletini saniyeler içinde bulabilirsin. Feribot bileti indirimlerini ve kampanyalarını yakalamak için Turna.com’a üye olmanı ve iletişim izinlerini (e-bülten, sms) açık tutmanı öneririz. Feribot bileti kampanyalarından haberdar olmak için sosyal medya hesaplarımızı da takip edebilirsin.

Feribot bileti rezervasyonu yaparken nelere dikkat edilmeli?

Feribot biletini satın alırken girdiğin bilgilerin doğru olduğunu mutlaka kontrol etmelisin, aracınla feribot seyahati yapmayı planlıyorsan araç bilgilerini eksiksiz girmelisin. Biletini satın almadan önce arabalı feribot kurallarını mutlaka kontrol etmelisin.

Yurt dışı feribot seferleri için Yunanistan kapı vizesine veya aktif bir Schengen vizesine sahip olman gerekiyor. Feribot ile seyahat etmeden önce seyahat koşullarını kontrol etmeli ve tüm belgelerinin eksiksiz olduğunu teyit etmelisin.

Feribot biletlerinde iptal / değişiklik işlemleri nasıl yapılır?

Feribot biletleri için iptal ve değişiklik işlemleri firmalara göre değişiklik gösterebilir. İptal / değişiklik taleplerin için canlı destek bölümünden konuşma başlatabilirsin.