İletişim
Aşağıdaki formdan bize ulaşabilirsiniz.

Biletinizi alırken belirtilen kurallara dikkat etmenizi önemle rica ederiz.

Biletinizi açığa almak isterseniz, aşağıdaki formu doldurarak talebinizi iletebilirsiniz.

Biletinizi iptal etmek isterseniz, online iade talebi göndermelisiniz. Bunun için üyeyseniz "Biletlerim" sayfasından, üye değilseniz "Rezervasyon Kontrol" adımından rezervasyonunuzu seçip online iade talebini seçerek talebinizi iletebilirsiniz.

Biletinizi değiştirmek isterseniz, online değişiklik talebi göndermelisiniz. Bunun için üyeyseniz "Biletlerim" sayfasından, üye değilseniz "Rezervasyon Kontrol" adımından rezervasyonunuzu seçip online değişiklik talebini seçerek talebinizi iletebilirsiniz.

Biletinizle ilgili başka sorularınız varsa, canlı destek aracılığıyla veya aşağıdaki form aracılığıyla iletebilirsiniz. Daha hızlı çözüm sunabilmemiz için sorununuzu veya talebinizi iletirken varsa biletinize ait PNR numarasını ve biletinizi alırken kullandığınız e-posta adresi ve telefon numarası ile yolcu ad-soyad bilgilerini iletmelisiniz.

Hemen şimdi sağ alt köşede bulunan kırmızı canlı destek ikonuna tıklayarak Müşteri Hizmetleri ekibimize ulaşabilirsiniz.
Bize Ulaş
E-posta Adresim
Telefon Numaram
Konu
PNR Numaram
Mesajım
İletişim Bilgileri
Adres
E-posta
Telefon
YTÜ Yıldız Teknopark, Davutpaşa Kampüsü, C1 Blok No:310 Esenler, İstanbul
0850 222 66 00
İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Lütfen hesabınıza ait e-posta adresini giriniz. E-posta adresinize, parolanızı değiştirebileceğiniz bir link göndereceğiz.
E-Posta Adresim
Sevgili Kullanıcı: