Rotanın Kontrolü Artık Sende

Destinasyonun belli, görüntülediğin biletler de… Ama sana bambaşka rotalar çizsek ve seni aynı destinasyona daha da ucuza uçursak? Herkesin gittiği klasik rotayla yetinme, daha ucuz uçak biletleri bu alternatif rotalarda…Akıllı Uçuş ile birden fazla havayolunun uçuşlarını birleştirerek seyahatini daha ucuza veya daha kısa sürede gerçekleştirebilmeni sağlıyoruz.

Akıllı Uçuş

Akıllı Uçuş, herkesin bulduğu klasik rotaların dışına çıkıp, en uygun bilet için sana bambaşka rotalar sunan ve kendine has algoritması olan yepyeni bir arama motoru. Turna.com teknolojisiyle geliştirilen Akıllı Uçuş, gelişmişlik seviyesi ile Türkiye’de bir ilk.

Alternatif Rotalar Bul

Tıpkı uçak bileti bulmak için yaptığın her zamanki arama gibi: Kalkış ve varış noktanı seç. Aramanı başlat. Bilinen rotalarla birlikte, akıllı uçuş algoritmasının belirlediği diğer en uygun rota seçeneklerini de saniyeler içinde aynı sayfada görüntüle.

Akıllı Uçuş, Ekonomik Seyahat

Sayısız rotadan en ucuz uçak biletini bulmak Akıllı Uçuş ile çok kolay. Sana uyan rotayla daha ekonomik seyahat özgürlüğü artık senin!

Turna.com’un Diğer Özellikleriyle Tanış
İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Parola Sıfırlama

Lütfen hesabına ait e-posta adresini gir. Adresine, parolanı değiştirebileceğin bir link göndereceğiz.

x
Sevgili Kullanıcı:
x
Turna.com'un özel fırsatlarından
sen de haberdar ol!
Geçerli bir e-posta adresi girmeni bekliyoruz.