Akıllı Uçuş® Hizmeti

Akılı Uçuş® Nasıl Bir Şey?

Akıllı Uçuş® Turna.com mühendisleri tarafından geliştirilen yepyeni bir uçuş bulma algoritması. Gelişmişlik seviyesi ile Türkiye’de bir ilk. Turna’nın Ar-Ge çalışmaları sonucu ulaştığı, Türkiye’nin gururu bir Veri Bilimi harikası.

Akıllı Uçuş® Nedir?

Akıllı Uçuş® algoritması ile birbiriyle anlaşması olmayan havayollarını birbirine bağlayarak aktarmalı rotalar oluşturuyoruz. Bu sayede havayollarının sunamadığı ve hayal edemeyeceğiniz kadar ucuz alternatif aktarmaları buluyoruz. Internette bulabileceğiniz herhangi bir uçak bileti fiyatından %70’e varan oranlarda özellikle yurtdışına daha ucuz bilet bulabiliyoruz.

Akıllı Uçuşları Nasıl Bulabilirim?

Turna.com üzerinden normal uçuş araması yapman yeterli. Örneğin Adana-Dubai için uçuş arıyorsun. Normal uçuşlardan daha ucuz Akıllı Uçuş® bulduğumuzda, onları da listeliyoruz. Üzerinde “Akıllı Uçuş®” ibaresi yer alıyor. Eğer normal uçuşlardan daha ucuz uçuş bulamazsak, yalnızca normal uçuşları listeliyoruz. Unutma, Akıllı uçuş® direkt uçuşlar için geçerli değil. Yalnızca aktarmalı uçuşlar için Akıllı Uçuş® bulabilirsin. Üstelik, önceki uçuş rötar yapıp geç kaldığı için uçuşunu kaçıracak olursan, seni bir sonraki uçuşa ücretsiz bir şekilde aktarıyoruz. Yani uçağı kaçırmak imkansız, uçmak garantili.

%70 Daha Ucuz Olabilir mi Gerçekten? Nasıl?

Özellikle yaz döneminde yurtdışından Türkiye’ye, Antalya, Dalaman, Bodrum, İzmir gibi tatil yörelerine çok sayıda direkt uçuş gerçekleşiyor. Bu uçuşların bir kısmı dolu gelip boş dönüyor, bir kısmı ise boş gelip dolu dönüyor. Dalaman’dan Londra, Manchester veya Birmingham’a, Antalya’dan Hamburg’a, ya da Bodrum’dan Bratislava’ya 30 EUR’ya bilet bulmak mümkün. Hangi tarihlerde olduğunu merak ediyorsan Avrupa sayfamızı ziyaret edebilirsin. Peki İstanbul’dan Londra’ya direkt uçmak yerine İstanbul – Dalaman arasında Pegasus, Dalaman Londra uçuşunda Condor ile uçsaydın nasıl olurdu? İşte tüm alternatifleri tarayıp en ucuz rotaları oluşturan bir Akıllı Uçuş® Algoritması ile senin için en ucuz alternatifleri saniyeler içinde buluyoruz. Akıllı Uçuş® algoritmasını tam da bu nedenle geliştirdik. Dünya ayağının altında, artık çok daha ucuza keşfedebilirsin.

Turna.com’un Diğer Özellikleriyle Tanış
İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Lütfen hesabınıza ait e-posta adresini giriniz. E-posta adresinize, parolanızı değiştirebileceğiniz bir link göndereceğiz.
E-Posta Adresim
Sevgili Kullanıcı: