Kahire New York Uçak Bileti
Turna.com'da

Kahire New York Alternatif Bilet Fiyatları

Kahire New York Uçak Bileti Bilgileri

Kalkış Havalimanları
Varış Havalimanları
John F Kennedy Havalimanı
Newark Liberty Havalimanı
La Guardia Havalimanı
Battery Pk City Havalimanı
East 34St Landing Havalimanı
Wall Street Spb Havalimanı
En Ucuz Bilet Fiyatı
14.463,98 TL
En Sık Uçan Havayolu

Kahire New York Uçak Bileti Al (Gidiş - Dönüş)

Kahire New York gidiş dönüş en uygun uçak biletleri ne kadar

Air Serbia
Kahire - New york
23 Temmuz 2024, Salı 03:55
31 Temmuz 2024, Çarşamba 14:30
LOT Polish Airlines
Kahire - New york
24 Temmuz 2024, Çarşamba 05:10
31 Temmuz 2024, Çarşamba 14:30
Egyptair
Kahire - New york
24 Temmuz 2024, Çarşamba 05:10
31 Temmuz 2024, Çarşamba 14:30
Royal Air Maroc
Kahire - New york
07 Temmuz 2024, Pazar 09:40
17 Temmuz 2024, Çarşamba 22:40
Qatar Airways
Kahire - New york
15 Temmuz 2024, Pazartesi 20:35
23 Temmuz 2024, Salı 22:40
Air Serbia
Kahire - New york
23 Temmuz 2024, Salı 03:55
01 Ağustos 2024, Perşembe 22:40
Royal Air Maroc
Kahire - New york
02 Temmuz 2024, Salı 09:40
10 Temmuz 2024, Çarşamba 14:00
Air Canada
Kahire - New york
24 Temmuz 2024, Çarşamba 11:40
31 Temmuz 2024, Çarşamba 14:30

Kahire New York Uçak Bileti Al (Tek Yön)

Kahire New York uçak biletleri için ucuza bilet ara

Qatar Airways
Kahire - New york
1 aktarmalı - 19s 10d
03 Eylül 2024, Salı 19:35
Qatar Airways
Kahire - New york
1 aktarmalı - 19s 10d
04 Eylül 2024, Çarşamba 20:35
Royal Air Maroc
Kahire - New york
1 aktarmalı - 31s 10d
02 Temmuz 2024, Salı 09:40
Air Serbia
Kahire - New york
1 aktarmalı - 13s 55d
23 Temmuz 2024, Salı 03:55

New York Varışlı Diğer Ucuz Biletler

Kahire Yakınındaki Şehirlerden Daha Ucuza Bilet Ara.

Türk Hava Yolları
1 aktarmalı - 14s 50d
30 Mayıs 2024, Perşembe 03:25
Lufthansa
1 aktarmalı - 17s
06 Haziran 2024, Perşembe 10:05
Lufthansa
1 aktarmalı - 31s 5d
01 Haziran 2024, Cumartesi 18:40
British Airways
1 aktarmalı - 27s 40d
24 Haziran 2024, Pazartesi 21:25
Türk Hava Yolları
1 aktarmalı - 21s 20d
20 Temmuz 2024, Cumartesi 08:20
Türk Hava Yolları
1 aktarmalı - 15s
06 Haziran 2024, Perşembe 03:15
Türk Hava Yolları
1 aktarmalı - 14s 40d
01 Temmuz 2024, Pazartesi 03:20
Türk Hava Yolları
1 aktarmalı - 14s 40d
01 Haziran 2024, Cumartesi 03:35
Air Serbia
1 aktarmalı - 18s 15d
04 Ağustos 2024, Pazar 06:00

Kahire New York uçuşu ile ilgili bilgiler

Uçuşa ne kadar süre kaldığında bilet alınırsa daha uygun fiyatlı olur? Hesaplamalarımıza göre Kahire New York uçak biletlerini 96 gün öncesinden alırsan uygun fiyatları yakalama ihtimalin çok yüksek.

Kahire New York arasında sadece gidiş uçak bileti alacaksan, 3 aylık yakın zamanda 14.464 TL fiyat bulman mümkün. Kahire New York gidiş dönüş uçak bileti fiyatı ile ilgileniyorsan, o zaman bulduğumuz en iyi fiyat 27.344 TL ile ilgilenmek isteyebilirsin.

Hangi aylarda uçarsam daha ucuz bir Kahire New York uçak bileti bulabilirim? Bu sorunun cevabı bizdeki verilere göre Haziran, Eylül ve Mayıs ayları. Eğer uygun fiyatlı bilet bulmanın zor olduğu ayları merak ediyorsanız onları da şu şekilde belirtebiliriz: Mayıs, Temmuz ve Ağustos

Kahire New York uçak biletleri içinde en ucuz fiyatlı olanı Qatar Airways hava yolu firmasının biletlerinden biridir. Qatar Airways hava yolu bu rotada sunduğu 14.464 TL fiyatla rekabetçi bir durumdadır.

CAI-NYC

Şehir Merkezinden Kahire Havalimanı'na Ulaşım

Kahire şehir merkezi ile havalimanı arasında 30 km'lik bir uzaklık var. Şehir merkezinden havalimanına ulaşmak için otobüs, özel transfer aracı, metro, taksi ve kiralık araç seçenekleri bulunuyor.

Kahire'de toplu ulaşım henüz çok yaygın olarak kullanılmıyor. Şehir merkezindeki metro hattını kullanarak Ramses Metro İstasyonu'na ulaşarak bu istasyondan 111 numaralı belediye otobüsü ile havalimanına 2 araçla ulaşmak mümkün.

Cairo Airport Shuttle Bus isimli şirket, havalimanı yolculuğu için en çok tercih edilen shuttle servislerinden. Bu araçlara grup halinde binilmesi halinde indirimli fiyatlarla kullanabilirsiniz. Telefonla rezervasyon yaptırmak mümkün.

Şehrin dört bir yanındaki taksileri kullanarak havalimanına hızlı ve konforlu bir şekilde ulaşmak mümkün. Ayrıca rent a car ofisleri ve online rezervasyon sistemi ile araç kiralama da yapabilirsiniz.

Şehir Merkezinden Sphinx Havalimanı'na Ulaşım

Kahire’nin birçok noktasından ve turistik bölgelerinden Sphinx Havalimanı’na ulaşım için taksi, otobüs, servis, özel transfer ve araç kiralama hizmetlerinden birini tercih edebilirsiniz.

Halk Otobüsü: Kahire’nin ve Giza bölgesinin belirli noktalarından kalkan ve Sphinx Havalimanı istikametine giden otobüslere binerek havalimanına ekonomik bir şekilde ulaşabilirsiniz. Otobüs saatlerini duraklardan kontrol edebilirsiniz. Bazı saatlerde trafik yoğunluğu yaşandığı için uçuş saatinizi de göz önünde bulundurarak yola erken çıkmanızı öneririz.

Taksi: Otelinizden veya bulunduğunuz noktadan Sphinx Havalimanı’na gitmek için taksi yolculuğu konforlu bir seçim olabilir. Şehir merkezinden herhangi bir taksiye binecekseniz öncesinde şoförle taksi ücreti konusunda teyitleşmenizi öneririz. Taksiye alternatif olarak; London Cab Egypt, Careem, Uber, Didi, SWVL, Indrive uygulamalarını telefonunuza indirerek gideceğiniz yeri mobil uygulama üzerinden işaretleyebilir, ödeyeceğiniz ücreti önceden görebilir ve aracınızı bulunduğunuz noktaya kolayca çağırabilirsiniz.

Özel Transfer ve Servis Hizmetleri: Kahire çevresindeki birçok otelin ekstra ücret karşılığında otellerden Sphinx Havalimanı’na özel transfer hizmeti mevcuttur. Transfer hizmeti hakkında bilgi ve rezervasyon için konaklayacağınız otel ile iletişime geçebilirsiniz. Servis hizmetlerinden faydalanmak için gelişte Sphinx Havalimanı’ndaki tur şirketlerinden dönüş servisi için de bilgi alabilirsiniz.

Araç Kiralama: Havalimanından uzak bir noktadaysanız Kahire şehir merkezinden araç kiralayarak Sphinx Havalimanı’na konforlu bir şekilde ulaşabilirsiniz. Gelişte Sphinx Havalimanı’ndan araç kiraladıysanız dönüşte aracınızı havalimanında teslim edebilirsiniz.

Newark Liberty Havalimanı'ndan Şehir Merkezine Ulaşım

ABD'nin en hareketli kenti New York, her yıl milyonlarca ziyaretçiyi ağırlayan dev bir metropol. Newark Liberty Havalimanı New York'a gidecekler ya da bu şehirden hareket edecek kişilerin uğrayacağı havalimanlarından biri.

New York'ta yolcu yoğunluğuna sahip ikinci en büyük havalimanı Newark Liberty Havalimanı. New York şehir merkezine 23 km uzaklıkta, Newark sınırlarında bulunan havalimanı her yıl yüzbinlerce yolcuyu ağırlıyor. Newark Liberty Havalimanı'ndan şehir merkezine ulaşmak ulaşmak için çok sayıda alternatif bulunuyor. Bu alternatifler arasında tren, otobüs, taksi ve araç kiralamayı saymak mümkün.

Newark Liberty Havalimanı'nda terminaller arasında hizmet veren AirTrain haftanın 7 günü 24 saat yolcuların kullanımında. Bu trenler ile havalimanı tren istasyonuna da bağlantı sağlanıyor. Manhattan yönünde ulaşım imkanı veren trenle havalimanı şehir merkezi güzergahında rahatlıkla seyahat edebilirsiniz. Tren istasyonunun belirli istasyonlarında aktarma yaparak New York'un dört bir yanına ulaşılabiliyor. Havalimanı tren istasyonundan yakın çevredeki farklı şehirlere de şehirlerarası tren seferleri bulunuyor. Bu trenlerle yakın kentleri ziyaret etmek de kolay.

Havalimanı gelen yolcu terminali çıkış kapılarında bulunan taksi duraklarındaki taksileri kullanarak şehir merkezine gidilebiliyor. Gidilecek nokta ve taksimetre ücreti için şoförden bilgi almak öneriliyor.

Newark Airport Express otobüsleri New York ve Newark şehir merkezi ile havalimanı arasında bağlantı sağlıyor. Bu otobüsler sabah 06.00'dan gece yarısına kadar Bryant Park, Grand Central Station ve Port Authority Bus Terminal ile havalimanı arasında sefer düzenliyor.

Araç kiralama hizmeti için havalimanı terminalindeki ofisler ya da online rezervasyon seçenekleri değerlendirilebilir.

JFK International Havalimanı'ndan Şehir Merkezine Ulaşım

New York şehir merkezine 20 km uzaklıkta bulunan John F. Kennedy Havalimanı, ABD'nin en yoğun yolcu trafiğine sahip havalimanlarından biri. John F. Kennedy Havalimanı'ndan şehir merkezine ulaşmak için metro, tren, otobüs, taksi ve araç kiralama seçeneklerinden yararlanmak mümkün.

Havalimanı terminalleri arasında ve toplu ulaşım istasyonuna kadar bağlantı sağlayan AirTrain treni John F. Kennedy Havalimanı'nda ulaşımın kalbinde yer alıyor. Bağlantıyı ücretsiz sağlayan bu trenden indikten sonra hangi ulaşım aracı kullanılacaksa onun biletinin alınması gerekiyor.

Newyork Subway olarak adlandırılan metro sistemi New York'un birçok noktasına doğrudan gitme imkanı sunuyor. Metro haritasına bakarak gidilecek istasyonun seçilmesi ve gidilecek güzergaha göre istasyonda yönün belirlenmesi gerekiyor. Manhattan, Quenns ve Jamaica İstasyonu 3 ayrı güzergahtaki ana noktalardan.

New York şehir merkezindeki trenler LIRR kısaltmasıyla biliniyor. Bu trenler Long Island Rail Road kelimelerinin kısaltmasıyla adlandırılmış. Jamaica İstasyonu'na LIRR tren hattıyla ulaştıktan sonra havalimanına aktarma yapmak mümkün.

Havalimanı terminalindeki Jamaica İstasyonu'ndan kalkan otobüsler havalimanı ile şehir merkezi arasındaki bağlantıyı sağlıyor. Q ile başlayan farklı numaralı hatlar ile New York'un dört bir yanına gitmek mümkün. Şehirdeki trafik sorunu nedeniyle ulaşım süresine güvenmemek gerekiyor.

Havalimanı gelen yolcu terminali çıkışında özel şirketlere ait shuttle servisleri de şehir merkezine ücretli servis yapıyor. Ayrıca bu çıkış noktasında farklı otellerin shuttle servisleri de bulunuyor.

Havalimanı terminalindeki araç kiralama ofisleri ve taksiler de hızlı ve kolay ulaşım için tercih edilebilir.

Kahire New York uçak bileti ile ilgili sorular

 • Kahire New York şehirleri arasında uçuşları olan hava yolu şirketleri hangileridir?
  Hava yolu firmalarından bu hata ilgi duyanların sayısı 22 olmakla birlikte sezona göre değişimler olabilir. Verilerimize göre en çok uçak seferi gerçekleştiren firmalar şunlardır: Air Canada, Egyptair, Lufthansa, Türk Hava Yolları ve Austrian.
 • TURNA’nın bu kadar ucuz uçuş fiyatları sunabilmesinin arkasında nasıl bir sistem var?
  Turna’nın kendi geliştirdiği gelişmiş arama teknolojisi ile 300’den fazla hava yolunun biletlerini uygun fiyatlarla bulabilirsin. Uçak biletini satın aldıktan sonra da sunduğumuz online iptal ve değişiklik hizmetlerinden kolayca yararlanabilirsin.
 • Kahire New York uçak bileti için haftanın günleri arasında diğerlerinden daha ucuz bir gün var mı?
  Verilerimize göre haftanın en ucuz günü Salı. Salı seyahat edenler, diğer günlerde seyahat edenlerden ortalamada daha düşük bir fiyat ödüyor. Yoğun taleple karşılaşılan Cuma günlerinde, hava yolu firmaları daha yüksek fiyatlarla satış yapıyor.
 • Kahire New York arasında kaç uçuş vardır?
  Bu rotada haftada 259, günlük 37 uçuş vardır.
 • Kahire şehrinden New York şehrine uçarken hangi havaalanlarını kullanacağım?
  Kahire üzerinden uçarken şu havaalanlarından birini kullanacaksın: Cairo Havalimanı, Sphinx Havalimanı. Bu havalimanlarından birine ineceksin: Newark Liberty Havalimanı, John F Kennedy Havalimanı, La Guardia Havalimanı, Battery Pk City Havalimanı, East 34St Landing Havalimanı, Wall Street Spb Havalimanı, Marine Air Havalimanı.

Kahire New York Uçak Bileti Fiyatları

En uygun Kahire New York uçak bileti için Kahire New York uçak firmaları, seferleri ve fiyatları burada. İndirimli sorgulama işlemi ile en ucuza Kahire New York uçak bileti fiyatları Turna'da!
Havayolları Günlük Sefer Sayısı Uçak Bileti Fiyatları
Saudi Airlines 2 11.827,59
Egyptair 1 16.407,36
Royal Air Maroc 2 16.441,79
Air Canada 9 16.590,83
LOT Polish Airlines 1 16.641,23
Austrian 3 17.046,04
Lufthansa 9 17.319,62
Türk Hava Yolları 8 17.411,72
İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Lütfen hesabınıza ait e-posta adresini giriniz. E-posta adresinize, parolanızı değiştirebileceğiniz bir link göndereceğiz.
E-Posta Adresim
Sevgili Kullanıcı: