facebook pageview

En Ucuz Lufthansa Yurtiçi Uçak Biletleri

Daha ucuza yurtiçi uçak bileti bul

Lufthansa
Washington - İstanbul
2 aktarmalı - 12s 50d
11 Aralık 2017, Pazartesi 15:50
Lufthansa
Washington - İzmir
2 aktarmalı - 12s 55d
15 Aralık 2017, Cuma 22:05

En Ucuz Lufthansa Yurtdışı Uçak Biletleri

Daha ucuz dış hat uçak bileti al

Lufthansa
Washington - İstanbul
2 aktarmalı - 12s 50d
11 Aralık 2017, Pazartesi 15:50
Lufthansa
Washington - İzmir
2 aktarmalı - 12s 55d
15 Aralık 2017, Cuma 22:05
Lufthansa
Washington - Ankara
2 aktarmalı - 12s 25d
25 Şubat 2018, Pazar 18:20

En güncel Lufthansa fırsatları

Geçmiş Kampanyalar

test

Havayolu Hakkında

Deutsche Lufthansa AG, Almanya’nın Ulusal Havayolu Şirketi olup dünyanın en büyük 2. havayolu firmasıdır.Firma 1954 yılında kurulmuş ve merkezi Almanya’nın Köln şehrinde bulunmaktadır. Yarı özel yarı kamusal şirket olup Star Alliance havayolu ağına dahil olan havayolu şirketi, kendi bünyesinde yaklaşık 100 ülkede 200 çeşit uçuş noktasına ve diğer ortak havayolları ile dünyada yaklaşık 410 uçuş noktasına hizmet vermektedir.2008 yılında dünyanın en iyi havayolu şirketi seçilen Lufthansa'nın filosu Avrupanın en büyük havalimanı olan Frankfurt Havalimanı’nda bulunmaktadır.

Lufthansa Check-In İşlemleri

Lufthansa ile seyahat eden yolcuların iç hatlarda en geç uçuşa 30 dakika, dış hatlarda ise uçuşa en geç 1 saat kala havalimanında olup check-in işlemi yaptırmaları gerekiyor. Lufthansa internet sitesi ve mobil uygulaması üzerinden ücetsiz online check-in yapılabiliyor. Kalkış saatine 23 saat kala başlayan check-in süreci kalkışa son iki (60 dakika) saate kadar gerçekleştirilebiliyor.

Lufthansa Bagaj Hakkı ve Ücretlendirme

Lufthansa’da serbest bagaj hakkı bilet sınıfına göre değişiyor. Ekonomi sınıfında uçan yolcular için 23 kg, üst sınıftaki yolcular için 32 kg bagaj hakkı bulunuyor. El bagajı için ekonomi sınıfında üst sınır 8 kg, business class için ise 16 kg. 23 kg’a kadar ekstra bagaj almak için internet ve havalimanı kontuarında 50-150 €  arasında değişen ücret ödemek gerekiyor. İnternetten yapılan alımlarda indirimli fiyat geçerli. Ekstra bagaj ücreti varış ülkesine ve bagaj ebatına göre artıyor.

Lufthansa Koltuk Seçimi

Lufthansa uçuşlarında özel ibare bulunmayan koltukların seçimi manuel olarak web sitesi üzerinden ücretsiz olarak yapılabiliyor. Acil çıkış kapılarında bulunan koltuklar seçime dahil değil. 

Lufthansa Biletlendirme Ücreti

Lufthansa uçuşlarında biletleme servis ücreti olarak bilet başına 25 €’dan başlayan ücret talep ediliyor. 

Lufthansa Yiyecek, İçecek ve İkram

Lufthansa uçuşlarında yemek, içecek ve ikramlar ücretsiz. Uçuşun süresine göre sunum ve çeşitlilik artıyor. Amerika gibi transatlantik uçuşlarında dörtten fazla servis yapılıyor.

Diğer Havayolları

İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Parola Sıfırlama

Lütfen hesabına ait e-posta adresini gir. Adresine, parolanı değiştirebileceğin bir link göndereceğiz.

x
Sevgili Kullanıcı: