Kuzey Kore Uçak Bileti
Turna.com'da

Kuzey Kore uçuşu ile ilgili bilgiler

Ucuz Kuzey Kore uçak bileti mi arıyorsunuz? Önümüzdeki 3 aylık dönemde .

Türkiye Kuzey Kore arasında her gün 0 sefer gerçekleştirilir. Kuzey Kore şehirlerine en sık uçuş bu şehirlerden gerçekleştirilmektedir: . Kuzey Kore ülkesi içinde içinde en çok uçulan şehirler .

Kuzey Kore, Doğu Asya’da bulunan Çin, Rısya ve Güney Kore ile komşu olan bir ülkedir. Yönetim biçiminden kaynaklı olarak Dünya’dan izole bir şekildedir. Halkının Dünya ile bağlantısı neredeyse yok gibidir. Kuzey Kore’nin en büyük ticari ortağı Çin’dir. Sürekli olarak Güney Kore ile didişme halindedir. Güney Kore’nin gelişmişliğinin yanında, Kuzey Kore çok geride kalmıştır. Baskıcı rejimin oluşturduğu korku atmosferi nedeniyle yurtdışına çıkışlar ve ülkeye girişler oldukça sınırlıdır.

Kuzey Kore’ye uçakla seyahat etmek isteyenler Pekin üzerinden ulaşabilir. Her türlü seyahat için vize almak gerekir. Ayrıca, ülkenin ilgili otoritelerine uçuştan 24 saat önce mutlaka bilgi verilmesi gerekir. Dünya’nın büyük bölümü tarafından ambargo uygulandığı için Çin dışında doğrudan veya aktarmalı seyahat mümkün değildir.

Kuzey Kore hükümeti özellikle yerel politika ve uluslararası ilişkilerle ilgili bilgiler konusunda hassastır. Genellikle turistlerin kaldığı otellerde uydu kanallarına erişmek mümkün olmakla birlikte, her an yayın kesilebilir ve Dünya’dan bihaber kalabilirsiniz. Ülkede yabancılara karşı işlenen suçlar yok denecek kadar azdır. Ağustos ve Eylül aylarında Kuzey Kore’ye seyahat etmenizi önermiyoruz. Bu aylar tayfun sezonudur.

Hijyen ve sağlık hizmetleri yetersizdir. Bu ülkede yediğiniz yemeklere dikkat etmenizi öneririz. Ülkede hala sıtma hastalığı bulunmaktadır. Buna göre tedbir alınması gerekir.

Para birimi Kuzey Kore Won’udur. Sadece yerliler yerel para birimini kullanabilir. Euro, Yuan ve Amerikan Doları yaygın bir şekilde geçerlidir. Kredi kartı, banka kartı veya ATM kullanmak mümkün değildir. Yanınızda mutlaka yeterince nakit bulundurduğunuza emin olmalısınız.

Kuzey Kore uçak bileti ile ilgili sorular

  • Turna bu kadar ucuz fiyatlı Kuzey Kore uçak biletlerini nasıl bulabiliyor?
    Turna’nın birçok havayolu ile özel anlaşmaları bulunmaktadır. Bu sayede özel dönemlerde özel kampanyalar yapar. Ayrıca, sadece Turna’da bulunan Akıllı Uçuş sayesinde %70’e varan oranlarda daha ucuz Kuzey Kore uçak bileti bulmanızı sağlar.

Kuzey Kore Yakınındaki Ülkeler

İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Lütfen hesabına ait e-posta adresini gir. Adresine, parolanı değiştirebileceğin bir link göndereceğiz.
E-Posta Adresim
Sevgili Kullanıcı: