Air China Havayolları Uçak Bileti
Turna.com'da

En Ucuz Air China Havayolları Yurtdışı Uçak Bileti Fiyatları (Tek Yön)

Daha ucuz Air China Havayolları dış hatlar uçak bileti al

Air China
2 aktarmalı - 23s 5d
14 Ekim 2023, Cumartesi 19:00
Air China
1 aktarmalı - 31s 5d
29 Ekim 2023, Pazar 12:25
Air China
1 aktarmalı - 20s 40d
20 Ekim 2023, Cuma 06:30
Air China
1 aktarmalı - 16s 5d
25 Ekim 2023, Çarşamba 12:05
Air China
direkt-uçuş - 2s 10d
25 Ekim 2023, Çarşamba 10:30
Air China
1 aktarmalı - 8s
17 Ekim 2023, Salı 20:30
Air China
2 aktarmalı - 19s 5d
02 Ekim 2023, Pazartesi 12:20
Air China
1 aktarmalı - 16s 5d
21 Aralık 2023, Perşembe 21:30
Air China
direkt-uçuş - 2s 25d
02 Aralık 2023, Cumartesi 07:45
Air China
1 aktarmalı - 8s 40d
30 Eylül 2023, Cumartesi 14:05
Air China
1 aktarmalı - 13s
13 Ekim 2023, Cuma 08:55
Air China
2 aktarmalı - 17s 55d
11 Ekim 2023, Çarşamba 13:30

Air China Havayolları Hakkında

Air China Hakkında

Çin Halk Cumhuriyeti’nin bayrak taşıyıcı hava yolu şirketi Air China, uçuş operasyonlarını Pekin Uluslararası Havalimanı’ndan gerçekleştiriyor. Air China iç hat uçuşlarını Chengdu Uluslararası Havalimanı'ndan organize ediyor. Star Alliance üyesi hava yolu şirketi, Asya, Kuzey Amerika, Güney Amerika, Avrupa, Afrika ve Avustralya’da 300’den fazla destinasyona bağlantı sağlıyor.

Air China, Pekin Başkent Uluslararası Havalimanı’nın dışında Chengdu Shuangliu Uluslararası Havalimanı ve Şanghay Uluslarası Havalimanı’nı da uçuş merkezi olarak kullanıyor. Dünyada 6 kıtaya uçuşu bulunan az sayıdaki hava yolu şirketinden biri olan Air China’nın filosunda , Boeing 737, Boeing 777, Boeing 747, Boeing 787, Airbus A319, Airbus A320, Airbus A321 ve Airbus A330 uçakları bulunuyor. Air China’nın Türkiye’de İstanbul’a direkt uçuşları mevcut.

Air China Check-In İşlemleri ve Koltuk Seçimi

Air China’da online check-in işlemleri uçuşa 24 saat kala başlayıp, 3 saat kala sona eriyor. Yalnızca el bagajı olan yolcuların online check-in işlemlerinden sonra uçuşun gerçekleştireceği kapıya gitmesi gerekiyor. Bagaj teslim edecek yolcuların ise online check-in işlemleri yapılmış olsa bile iç hatlarda uçuşa en geç 1 saat, dış hatlarda ise en geç 2 saat önce kontuara bagaj teslimi yapmaları şart. Check-in ve bagaj işlemlerini gerçekleştiren yolcuların iç hatlarda uçuş saatine 30 dakika kala, yurt dışı uçuşlarda ise uçuşa son 45 dakika içerisinde uçuş kapısında hazır olmaları bekleniyor. Air China’da tüm bilet sınıfındaki yolcular online check-in sırasında ücretsiz koltuk seçimi yapabiliyor.

Air China’nın yolcu sadakat programı PhoenixMiles, Air China ile birlikte Shenzhen Havayolları, Shandong Havayolları, Tibet Havayolları ve Dalian Havayolları tarafından kullanılıyor. Web sitesi üzerindeki formu doldurarak üye olabileceğiniz programla her uçuşta mil kazanmak ve bu millerle ayrıcalıklardan yararlanma şansınız var. Programda biriken millerle ödül uçuş, uçuş sınıfı yükseltme, çevrimiçi mağazadan alışveriş ve işbirliği yapılan firmalardan gerçekleştirilen alışverişlerde mil kazanma imkanı bulunuyor. PhoenixMiles üyeleri Star Alliance ittifakı üyesi hava yolu şirketleri uçuşlarından da mil kazanıyor ve bu uçuşlardaki ayrıcalıklardan yararlanabiliyor.

Air China Bagaj Hakkı ve Ücretlendirme

Air China’da tüm bilet sınıfındaki yolcuların el bagajı hakkı 8 kg ile sınırlı. El bagajının yanında bir adet kişisel eşya ile geçişe izin veriliyor. İç hatlarda tüm yolcuların 23 kg’a kadar ücretsiz bagaj hakkı var. Dış hatlarda business class yolcuları uçuş mesafesine göre 2 adet 23’er kg’a kadar ücretsiz bagaj hakkına sahip. Business dışındaki yolcular ise bir adet 23 kg’a kadar ücretsiz bagaj teslim edebiliyor. İkinci ve üçüncü bagajlar için 50-150 dolar arasında ücret talep ediliyor.

Air China Yiyecek, İçecek ve İkram

Air China’da yiyecek, içecek ve yemek ikramı ücretsiz. İç hat uçuşlarında mesafeye göre atıştırmalık ve içecek ikramı yapılırken, dış hat uçuşlarında ise mesafe uçuşun yapıldığı saate göre kahvaltı, sıcak yemek, atıştırmalık, alkollü ve alkolsüz içecekler ikram ediliyor. Özel yemek isteği olan yolcuların uçuş saatinden 48 saat öncesine kadar taleplerini bildirmeleri gerekiyor. Uçuşlarda wi-fi hizmetinden yararlanmak isteyenler de ücret karşılığında bu hizmetten yararlanabiliyor.

Air China Uçak İçi Eğlence Sistemi

Air China uçakları, son teknoloji AVOD sistemi ile donatılan uçak içi eğlence sistemine sahip.

Uçak içi eğlence sisteminde John Woo, Jia Zhangke ve Xie Fei gibi ünlü yönetmenlerin ünlü filmleri, 12 müzik kanalı, oyun ve çizgi filmler bulunuyor. Kişiye özel kumanda ile yönetilen ekranlar tüm yolcu sınıflarına ait koltuklarda yer alıyor.

Air China İle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

 • Turna.com’da Air China uçuşlarını bulabilir miyim?
  Turna.com’da Air China uçuşlarını bulabilir ve kolaylıkla satın alabilirsiniz. Turna.com’da hava yollarından anında fiyat verileri alınarak diğer tüm hava yolları ile karşılaştırılır. Siz de kolayca Air China uçak biletinizi uygun fiyatlarla hemen satın alabilirsiniz.
 • Turna.com’da Air China PNR sorgulama ve online check-in işlemlerini yapabilir miyim?
  Turna.com üzerinden satın aldığınız tüm Air China uçuşlarınız için checkin işlemlerinizi ve PNR görüntüleme işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.
 • Turna.com’da Air China kampanyalarından yararlanabilir miyim?
  Air China linkine tıklayarak tüm Air China kampanyalari fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Turna.com’da tüm havayolu kampanyalarından anında yararlanabilirsiniz.
 • Air China ile yurtdışında hangi şehirlere seyahat edebilirim?
  Air China ile dış hatlarda şu şehirlere uygun fiyatlarla seyahat edebilirsiniz:

Air China Kampanyaları

Air China kampanyalarından haberdar olmak için gözat!

İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Lütfen hesabına ait e-posta adresini gir. Adresine, parolanı değiştirebileceğin bir link göndereceğiz.
E-Posta Adresim
x
Sevgili Kullanıcı: