Air Dolomiti Uçak Bileti
Turna.com'da

Air Dolomiti Hakkında

AIR DOLOMITI

Air Dolomiti Hakkında

Air Dolomiti, merkez ofisi İtalya'da bulunan, Almanya'daki Münih Havaalanı ve Frankfurt Havaalanı'ndaki odak şehirleri olan, Verona Villafranca Havaalanı'nda faaliyet gösteren İtalyan bölgesel havayolu şirketidir. Air Dolomiti, Lufthansa'nın tamamına sahip olduğu bir yan kuruluşudur. Air Dolomiti, İtalya'nın ana havalimanlarından haftada 550'den fazla uçuşla Almanya’nın Münih ve Frankfurt havalimanlarına uçan Lufthansa'nın İtalyan şubesini temsil ediyor.

Air Dolomiti Check-in İşlemleri

Kalkıştan önceki 23 saat içinde Lufthansa web sitesi veya Lufthansa Uygulaması aracılığıyla online check-in yapabilirsiniz. Online check-in sırasında koltuğunuzu seçerek biniş kartınızın cep telefonunuza gönderebilirsiniz. Mobil biniş kartı, basılı biniş kartının yerini almaktadır. Ayrıca havalimanında bulunan konturlarda veya self servis check-in masalarında ücretsiz check-in yapabilirsiniz. Havalimanı check-in işlemleri için check-in saatlerini kontrol etmenizi öneririz.

Air Dolomiti Bagaj Hakkı ve Ücretlendirme

Economy sınıfı biletlerde el bagajı hakkı 8 kg ve 23 kg bagaj hakkı bulunmaktadır. Business sınıfı biletlerde 2 adet el bagajı hakkı ve her biri 32 kg limitli bagaj hakkı bulunmaktadır. Ekstra bagaj ücretleri için Air Dolomiti web sitesine göz atabilirsiniz.

Air Dolomiti Koltuk Seçimi

Online check-in sırasında koltuğunuzu seçebilirsiniz. Koltuğunuzu önceden seçmediyseniz check-in saatinde size uygun bir koltuk atanacaktır.

Air Dolomiti Yiyecek, İçecek ve İkram

Air Dolomiti uçuşlarında 75 dakikadan uzun uçuşlarda sadece Business Class'ta özel yemekler servis edilir. Bunun haricinde uçuş sırasında mini ikramları bulunmaktadır.

Air Dolomiti İle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

  • Turna.com’da Air Dolomiti uçuşlarını bulabilir miyim?
    Turna.com’da Air Dolomiti uçuşlarını bulabilir ve kolaylıkla satın alabilirsiniz. Turna.com’da hava yollarından anında fiyat verileri alınarak diğer tüm hava yolları ile karşılaştırılır. Siz de kolayca Air Dolomiti uçak biletinizi uygun fiyatlarla hemen satın alabilirsiniz.
  • Turna.com’da Air Dolomiti PNR sorgulama ve online check-in işlemlerini yapabilir miyim?
    Turna.com üzerinden satın aldığınız tüm Air Dolomiti uçuşlarınız için checkin işlemlerinizi ve PNR görüntüleme işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.
  • Air Dolomiti ile yurtdışında hangi şehirlere seyahat edebilirim?
    Air Dolomiti ile dış hatlarda şu şehirlere uygun fiyatlarla seyahat edebilirsiniz:
İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Lütfen hesabınıza ait e-posta adresini giriniz. E-posta adresinize, parolanızı değiştirebileceğiniz bir link göndereceğiz.
E-Posta Adresim
Sevgili Kullanıcı: