Bristol Kefalonya Uçak Bileti
Turna.com'da

Bristol Kefalonya Uçak Bileti Bilgileri

Kalkış Havalimanı
Varış Havalimanı
Kefallinia Havalimanı
En Sık Uçan Havayolu

Bristol Kalkışlı Diğer Ucuz Bilet Fiyatları

Kefalonya Yerine Bu Şehirlere Ucuza Bilet Bul

SunExpress
2 aktarmalı - 30s 40d
11 Haziran 2024, Salı 10:20
SunExpress
1 aktarmalı - 13s 45d
22 Nisan 2024, Pazartesi 18:30
easyJet
direkt-uçuş - 3s 45d
24 Haziran 2024, Pazartesi 12:40

Bristol Kefalonya uçuşu ile ilgili bilgiler

Bristol Kefalonya uçuşlarının en yoğun olduğu aylar Ağustos aylarıdır. Bu nedenle Ağustos ayları için satın aldığınız biletler yılın geri kalanına göre genellikle daha pahalı olur. Daha ucuz fiyatları Ağustos aylarında uçarak bulmak mümkün.

BRS-EFL

Şehir Merkezinden Bristol Havalimanı'na Ulaşım

Şehir merkezinden Bristol Havalimanı’na ulaşım için taksi, araç kiralama ve otobüs gibi birçok farklı yol bulunuyor. Söz konusu ulaşım seçenekleri sayesinde havalimanından şehir merkezine oldukça uygun fiyatlarla, rahat bir yolculuk yapmak mümkün.

Otobüs
Şehir merkezinden havalimanına Airport Flayer Express otobüsleri ile de gidilebilir. Şehir merkezinden her 10 dakikada bir hareket eden otobüslerin tahmini yolculuk süresi ise 35-40 dakikadır. Otobüslerin ücreti online rezerasyon esnasında 7 pound, yolculuk esnasında ise 8 pound’dur.

Taksi
Taksi kullanmak isteyen yolcular, yaklaşık 32 pound karşılığında Bristol şehir merkezinden havalimanına rahatlıkla ulaşabiliyor.

Araç Kiralama
​Araç kiralama hizmeti birçok ünlü firma tarafından karşılanıyor. Bu firmalar sayesinde şehir merkezinden havalimanına çok daha konforlu bir şekilde ulaşılabiliyor. Uygun fiyatlı araç kiralama hizmeti ile gezinizi daha da eğlenceli hale getirmek mümkündür.

Metro
Öte yandan şehir merkezinden havalimanına metro ile de ulaşılabiliyor. Fakat metro doğrudan havalimanına gitmiyor. Metrodan Bristol Temple Meads durağında inerek; Airport Express Flayer servisi ile havalimanına ulaşım sağlamak mümkün. Metro gün içinde 5 dakikada bir hareket ediyor.

Bristol Havalimanı İletişim Bilgileri
Adres: Bristol BS48 3DY
​Tel: 0371 334 4444

Kefalonya Havalimanı’ndan Şehir Merkezine Ulaşım

Kefalonya, adalar ülkesi Yunanistan’ın İyon Denizi’nde yer alan cennet adalarından bir tanesi. Özellikle batı ve kuzey Avrupa coğrafyasından hatırı sayılır oranda bir turist ağırlayan ada, yaz aylarında cıvıl cıvıl oluyor.

Bulunduğu takımadalar arasında ismini diğer adalara göre çok daha fazla duyuran Kefalonya, Yunanistan’ın İyon Denizi’nde konumlanan adaları arasında en çok tercih edilen destinasyonlardan biri.

Adayı hem Yunanistan’ın başkenti ve diğer adalara hem de başlıca Avrupa ve Orta Doğu ülkelerine bağlayan Kefalonya Havallimanı (Kefallinia Airport- EFL), adanın şehir merkezi olarak kabul edilen Argostoli’ye yaklaşık 8 km uzaklıkta. Ada merkezi havalimanının kuzeyinde konumlanıyor.

Kefalonya Havalimanından adanın merkezi olan Argostoli’ye toplu taşıma araçlarının yanı sıra taksi ve transfer araçları ile de gidilebiliyor. KTEL Kefallonia şirketinin işlettiği yeşil KTEL otobüsleri havalimanından ada merkezine düzenli seferlerle yolcu taşıyor. KTEL otobüsleri 8 km’lik yolu yaklaşık 30 dakikada tamamlıyor. Otobüsler her saat sefer yapıyor ve yolculuk ücreti nakit olarak şoföre verilebiliyor.

KTEL Kefallonia: +30 26710 22281 [email protected]

Havalimanından ada merkezine ulaşım için taksileri de kullanabilirsiniz. Havalimanından hem şehir merkezine hem de adanın farklı bölgelerine yolcu taşıyan taksiler sabit ücretli sistemle çalışıyor. 

Havalimanındaki bilgilendirme noktasından gideceğiniz yere ve taksi ücretine bakıp taksiye güvenle binebilirsiniz. Adada taksilerde kredi kartı geçmiyor. Bozuk para ve nakit taşıdığınızdan emin olun.

Özel transfer hizmeti sunan Jayride transfer adada lisanslı olarak taşımacılık yapan firmalardan. Şoförlü araçlar için havalimanındaki bürolarına uğrayabilirsiniz. Adadaki birçok otel ücreti karşılığında ya da ücretsiz shuttle ya da servis hizmeti de sunuyor. Konaklama yapacağınız otelle önceden iletişime geçerek kendiniz için bir araç talep edebilirsiniz.

Araç ya da motor kiralama seçeneği de çok yaygın olarak tercih ediliyor. Aklınızda bulunsun!

Bristol Kefalonya uçak bileti ile ilgili sorular

  • Bristol şehrinden Kefalonya şehrine uçarken hangi havaalanlarını kullanacağım?
    Bristol üzerinden uçarken şu havaalanlarından birini kullanacaksın: Bristol Havalimanı. Bu havalimanlarından birine ineceksin: Kefallinia Havalimanı.
  • TURNA’nın sunduğu uçak bileti hizmeti nasıl daha farklı?
    Turna’nın akıllı uçuş, online bilet iptali ve değişikliği, kart puanları ile bilet satın alabilme ve koşulsuz bilet iptali gibi benzersiz hizmetleri bulunmaktadır. Her uçuştan puan kazandıran Turna sayesinde yalnızca kendi biletlerinden değil, davet ettiğin arkadaşlarının satın aldığı biletlerden de ömür boyu puan kazanabilir ve bedavaya uçabilirsin.
  • Hangi hava yolu firmaları Bristol Kefalonya arasında uçuş hizmeti veriyor?
    Bu hatta hizmet sunan hava yollarının sayısı en az 2 adettir. Bunlar arasında iki şehir arasında popüler olan uçak şirketlerini şu şekilde sıralayabiliriz: KLM Royal Dutch Airlines ve British Airways.
İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Lütfen hesabınıza ait e-posta adresini giriniz. E-posta adresinize, parolanızı değiştirebileceğiniz bir link göndereceğiz.
E-Posta Adresim
Sevgili Kullanıcı: