Uçak Bileti
Turna.com'da

En Ucuz Jet2com Yurtdışı Uçak Bileti Fiyatları (Tek Yön)

Daha ucuz Jet2com dış hatlar uçak bileti al

Jet2.Com
direkt-uçuş - 4s 40d
27 Nisan 2024, Cumartesi 23:55
Jet2.Com
direkt-uçuş - 4s 45d
23 Mayıs 2024, Perşembe 23:20
Jet2.Com
direkt-uçuş - 5s 10d
02 Mayıs 2024, Perşembe 23:10
Jet2.Com
direkt-uçuş - 4s 35d
21 Mayıs 2024, Salı 22:30
Jet2.Com
direkt-uçuş - 4s 35d
17 Mayıs 2024, Cuma 23:15

Jet2com Hakkında

Jet2.com

Channel Express’in bir markası olarak 2002 yılında kurulan Jet2.com, İngiltere’nin düşük maliyetli havayolu şirketidir. İlk uçuşunu 2003 yılında Leeds Bradforf Uluslararsı Havalimanı’ndan Amsterdam’a gerçekleştirdi. İlk zamanlar Avrupa’nın turistik destinasyonlarına uçuşlar gerçekleştiren Jet2.com, daha sonra ulaşım ağını genişleterek Birleşik Krallık’taki birçok havalimanında üs sayısını artırdı. Jet2.com, 2023 itibarıyla Avrupa ve ötesinde 65’ten fazla noktaya uçuş gerçekleştirmektedir.

Jet2.com Check-in İşlemleri

Jet2.com, yolcuların ihtiyaçlarını karşılayacak farkı check-in alternatifleri sunuyor. Online ve mobil check-in işlemi uçuşun kalkışından 28 gün öncesinde açılır ve kalkıştan 6 saat öncesine kadar yapılabilir. Online check-in işlemini tamamladıktan sonra online biniş kartını akıllı cihazlara indirebilir veya yazıcıdan biniş kartı çıktısı alabilirsiniz. Havalimanı check-ini yapmak için, özellikle uluslararası uçuşlarda, kalkış saatinden en az 3 saat öncesinde havalimanında olmak önerilir. Kontuar check-inleri kalkış saatinden en az 2.5 saat önce açılır ve kalkışa 40 dakika kalaya kadar yapılabilir. Bazı havalimanlarında self check-in kioskları bulunur. Sıra beklemeden check-in yapıp biniş kartınızı alabilirsiniz. Bir diğer check-in hizmeti de Twilight check-in’dir. Birleşik Krallık’taki bazı havalimanlarında bu hizmet verilmektedir. Planlanan uçuşlar için bagajları 1 gece öncesinden havalimanına bırakıp biniş kartınızı alabilirsiniz. Böylece uçuş gününde fazladan zaman kazanmış olursunuz.

Jet2.com Bagaj Hakkı

Jet2.com uçuşlarında maksimum 10 kilogram ağırlığında el bagajı ve küçük el çantası taşıma hakkı bulunuyor. Maksimum 22 kilogram ağırlığında check-in bagajı hakkı, rezervasyon sırasında ekstra ücret ödeyerek eklenebilir. Bir yolcu en fazla maksimum 22’şer kilogramlık 3 adet bagaj ekleyebilir. Bagaj hakkı ve ekstra bagaj ücretleri hakkında güncel bilgilere jet2.com web sitesinden ulaşılabilir.

Jet2.com Koltuk Seçimi

Jet2.com uçuşları için koltuk seçimi rezervasyon sırasında yapılabilir. Ekstra diz mesafeli koltuk, acil çıkış koltukları, cam kenarı gibi koltuk seçim yaparak ekstra ücret karşılığında koltuk seçimi işlemi tamamlanabilir. Rezervasyon sırasında koltuk seçimi yapılmadığı durumlarda sistem otomatik olarak standart koltuk ataması yapar.

Jet2.com Yiyecek İçecek Servisi

Jet2.com, uçuşlarında sandviçler, pizza çeşitleri, sıcak yemekler, leziz atıştırmalıklar, soğuk - sıcak içecek alternatiflerini uygun fiyatlarla misafirlerine sunuyor. Jet2.com menülerinde, vegan, vejetaryen ve glutensiz yiyecek seçenekleri de bulunuyor. Uçakta, operasyonel kısıtlamalar nedeniyle fındık, fıstık, diyabetik ve koşar kısıtlamalı yiyecekler sunulamıyor. Menüde çocuklar için özel yemek menüleri de bulunuyor. Yiyecek - içecek siparişlerinizi bilet rezervasyonu yaparken veya daha sonra Jet2.com web sitesindeki Rezervasyonumu Yönet bölümünden verebilirsiniz. 2 saat 25 dakikadan kısa uçuşlarda, uçuştan 6 gün öncesine kadar sandviç siparişi verilebilir 2 saat 25 dakikadan uzun uçuşlarda, uçuştan 48 saat öncesine kadar yemek rezervasyonu yapılabilir.

Jet2.Com İle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

  • Turna.com’da Jet2.Com uçuşlarını bulabilir miyim?
    Turna.com’da Jet2.Com uçuşlarını bulabilir ve kolaylıkla satın alabilirsiniz. Turna.com’da hava yollarından anında fiyat verileri alınarak diğer tüm hava yolları ile karşılaştırılır. Siz de kolayca Jet2.Com uçak biletinizi uygun fiyatlarla hemen satın alabilirsiniz.
  • Turna.com’da Jet2.Com PNR sorgulama ve online check-in işlemlerini yapabilir miyim?
    Turna.com üzerinden satın aldığınız tüm Jet2.Com uçuşlarınız için checkin işlemlerinizi ve PNR görüntüleme işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.
  • Jet2.Com ile yurtdışında hangi şehirlere seyahat edebilirim?
    Jet2.Com ile dış hatlarda şu şehirlere uygun fiyatlarla seyahat edebilirsiniz: Leeds Bradford, Glasgow, Glasgow, Edinburgh, Edinburgh

Jet2com Uçak Bileti Fiyatları

En uygun Jet2com uçak bileti için Jet2com uçak seferleri ve fiyatları burada. İndirimli bilet sorgulama işlemi ile en ucuza Jet2com uçak bileti fiyatları Turna'da!
Popüler Seferler Uçak Bileti Fiyatları
Antalya - Leeds Bradford 130,67
Bodrum - Glasgow 110,76
Antalya - Glasgow 131,93
Bodrum - Edinburgh 122,60
İzmir - Edinburgh 106,54
İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Lütfen hesabınıza ait e-posta adresini giriniz. E-posta adresinize, parolanızı değiştirebileceğiniz bir link göndereceğiz.
E-Posta Adresim
Sevgili Kullanıcı: