tallinn gezilecek yerler

Tallinn Gezilecek Yerler: Görülmesi Gereken 5 Yer

Estonya’nın en büyük şehri ve başkenti olan Tallinn, 500 bine yaklaşan nüfusu ile sakin ve huzurlu bir yerleşim yeri.
mykonos gezilecek yerler

Mykonos Gezilecek Yerler : Görülmesi Gereken 8 Yer

Yunan adaları denilince akla ilk gelen yerlerden biri sanırım Mykonos'tur. Mykonos gezilecek yerler ve birbirinden güzel lezzetleri ile keşfedilmesi gereken bir yer.
belarusa nasıl gidilir

Belarus Nerede & Belarus’a Nasıl Gidilir?

Belarus nerede, Belarus'a Nasıl gidilir yazımda size merak ettiğiniz soruların yanıtlarını vermeye çalışacağım. Avrupa'nın gelişmekte olan ülkelerinden biri olan Belarus'ta gezilecek görülecek pek çok yer bulunuyor. Yalnızca pasaportunuzla gidebileceğiniz bu güzel ülkeyi biraz daha yakından tanıyalım.
sakız adası gezilecek yerler

Sakız Adası Gezilecek Yerler

Çeşme'ye yarım saat uzaklıktaki Sakız Adası (Chios), Yunanistan'ın en çok Türk ziyaretçi ağırlayan adalarından biri.
belgrad gezilecek yerler

Belgrad Gezilecek Yerler | Görmeniz Gereken 7 Yer

Belgrad kültür turizmi sevenleri fazlasıyla tatmin edecek bir şehir. Tarihi ve içinde barındırdığı müzeleri ile doyurucu bir seyahat vadediyor. Ayrıca yöresel lezzetleri, canlı meydanları, caddeleri ile keyifli bir seyahat geçirmeniz kaçınılmaz. Mutlaka görmeniz gereken 7 yer ile Belgrad gezilecek yerler listesi huzurlarınızda.
Mostar-Bosna-Hersek

Vizesiz Balkan Ülkeleri | Vize İstemeyen 6 Balkan Ülkesi

Balkanlar çok sevdiğimiz ve sıklıkla gittiğimiz destinasyonlar arasında yer alıyor. Bazı Balkan ülkelerinin Türk vatandaşlarından vize istememesi de seyahatin önündeki engelleri kaldırıyor. Tabi en sevdiklerimiz vizesiz ve pasaportsuz gidilebilen ülkeler. 😃 Ama vizesiz Balkan ülkeleri de gözümüzün nuru elbette.
bükreş gezilecek yerler

Bükreş Gezilecek Yerler | 10 Harika Keşif Noktası

Romanya’nın başkenti ve en büyük şehri olan Bükreş, Bizans tarzı şapelleri, çan kuleli konakları ve Neo-Klasik tarzda yapılmış mimari dokularıyla Balkanlar’ın Paris’i olarak biliniyor. Parkları, tarihi binaları, geniş bulvarları, antikacıları ile gelenekselliği ve modernizmi birleştiren bu kent, Karpat Dağları ve Tuna Nehri arasına kurulu. Yürüyerek gezmesi en keyifli Avrupa kentlerinden olan Bükreş gezilecek yerler genellikle birbirine yakın konumda.
kutaisi gezilecek yerler

Gürcistan Kutaisi Gezilecek Yerler : Görülmesi Gereken 8 Yer

Son yıllarda turizm potansiyelinin de oldukça arttığı şehre bir seyahat planlıyorsanız Kutaisi gezilecek yerler yazımı okumadan yola çıkmayın. Sizi şaşırtacak derecede güzel tarihi ve doğal güzellikleri okuyunca buraya gitmek için hevesiniz 2 kat daha artacak. 😍