Varşova Ouagadougou Uçak Bileti
Turna.com'da

Varşova Ouagadougou Uçak Bileti Bilgileri

Kalkış Havalimanları
Varış Havalimanı
Ouagadougou Havalimanı

Varşova Kalkışlı Diğer Ucuz Bilet Fiyatları

Ouagadougou Yerine Bu Şehirlere Ucuza Bilet Bul

Swiss
1 aktarmalı - 9s 5d
15 Nisan 2024, Pazartesi 14:35
Pegasus
2 aktarmalı - 26s 45d
15 Mayıs 2024, Çarşamba 18:50
Türk Hava Yolları
1 aktarmalı - 7s 50d
27 Mayıs 2024, Pazartesi 10:25
TAP Portugal
direkt-uçuş - 4s 15d
07 Mayıs 2024, Salı 13:00
LOT Polish Airlines
direkt-uçuş - 3s 55d
10 Mayıs 2024, Cuma 10:40
Aegean Airlines
1 aktarmalı - 24s 55d
01 Mayıs 2024, Çarşamba 18:25
Türk Hava Yolları
1 aktarmalı - 8s 5d
06 Mayıs 2024, Pazartesi 10:30
TAP Portugal
1 aktarmalı - 7s
24 Mayıs 2024, Cuma 13:00

Varşova Ouagadougou uçuşu ile ilgili bilgiler

WAW-OUA

Varşova Şehir Merkezinden Modlin Mazovya Havalimanı'na Ulaşım

Varşova şehir merkezine 35 kilometre uzaklıktaki Modlin Mazovya Havalimanı'na ulaşım için otobüs, tren, taksi ya da araç kiralama gibi ulaşım imkanları kullanılıyor. Tren ve otobüsle şehir merkezine ulaşmak yaklaşık bir saat sürüyor. Bu nedenle havalimanına giderken yola erken çıkmakta fayda var.

Şehir merkezinden taksiyle havalimanına gitmek için yakınlarda bulunan bir taksi durağına gidip, ücret konusunda pazarlık yaparak, hızlı ama cep yakmayan bir yolculuk yapılabilir. 35-40 dakika süren bu yolculuk yerine araba kiralamayi tercih edenler ise şehir merkezindeki ofislere online ya da direkt olarak araç başvurusunda bulunabilir.

Ayrıca bu bölgede oldukça yaygın olarak kullanılan Modlinbus adındaki özel otobüsler de, şehir merkezindeki tren istasyonu çevresinden hareket ediyor. Modlinbus, havalimanına giden yolculara konforlu ve hızlı bir yolculuk yapma fırsatı veriyor.

Bunların yanı sıra şehir merkezindeki istasyondan kalkan Koleje Mazowieckie isimli trenler ise her 20-30 dakikada bir Modlin Mazovya ve Frédéric Chopin Havalimanları arasında yolcu taşıyor.

Varşova Şehir Merkezinden Varşova Frédéric Chopin Havalimanı'na Ulaşım

Varşova Frédéric Chopin Havalimanı, şehir merkezine yaklaşık 10 kilometre mesafede ve şehir merkezinden havalimanına otobüs, tren, taksi ya da araç kiralama gibi ulaşım seçenekleri bulunuyor.

Şehir merkezinden havalimanına otobüsle gitmek isteyenler, gündüz 175 ve 188, geceleri ise N32 numaralı otobüs hatlarını kullanıyor. 175 nolu hat 04:27 - 22:58, 188 nolu hat 04:47 - 23:18, N32 nolu hat ise 23:15 - 04:49 saatleri arasında hizmet veriyor.

Şehir merkezinden hızlı trenle binerek havalimanına ulaşacak olan yolcular ise S3 tren hattını kullanıyor.

Şehir merkezinden havalimanına gitmek için en hızlı yöntem ise taksiye binmek veya araç kiralamak. Araç teslim, park vs. gibi prosedürler olmayacağı için taksi bu anlamda araç kiralamaya göre daha avantajlı olabilir.

Ouagadougou Havalimanı’ndan Şehir Merkezine Ulaşım

Ouagadougou Havalimanı ile şehir merkezi arası mesafe 2 kilometredir. Kısa bir yolculuk ile Ouagadougou şehir merkezine kolayca ulaşım sağlanmaktadır. Ouagadougou Havalimanı’nden şehir merkezine taksi, shuttle araç kiralama seçenekleri bulunmaktadır. 

Terminal çıkışında bulunan yeşil taksilerle 5 dakikada şehir merkezine ulaşabilirsin. Taksilerde taksimetre olmadığından taksici ile fiyat konusunda ilk etapta teyitleşmeni öneririz. 

Bir diğer ulaşım seçeneği ise shuttle’dır. Vip ve transfer olarak ikiye ayrılan shuttle hizmetleri için havalimanındaki bankolardan bilgi alabilirsin. 

Havalimanında bulunan araç kiralama şirketlerinden şoförlü veya şoförsüz araç kiralayarak şehir merkezine kısa sürede ulaşabilirsin. 

Varşova Ouagadougou uçak bileti ile ilgili sorular

  • TURNA tarafından sunulan uçak bileti fiyatları nasıl belirleniyor?
    Hava yolları ile yaptığımız özel anlaşmalar sayesinde çok ucuz fiyatlar sunabiliyoruz. Uçak biletlerini kredi kartı ya da banka kartınla taksitli bir şekilde satın alabilirsin. Kartında biriken puanları Turna hesabına aktarıp uçak bileti satın alırken indirim olarak kullanabilirsin.
  • Varşova şehrinden Ouagadougou şehrine uçarken hangi havaalanlarını kullanacağım?
    Varşova üzerinden uçarken şu havaalanlarından birini kullanacaksın: Modlin Havalimanı, F.Chopin Havalimanı. Bu havalimanlarından birine ineceksin: Ouagadougou Havalimanı.
İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Lütfen hesabınıza ait e-posta adresini giriniz. E-posta adresinize, parolanızı değiştirebileceğiniz bir link göndereceğiz.
E-Posta Adresim
Sevgili Kullanıcı: