Paris New York Uçak Bileti
Turna.com'da

Paris New York Alternatif Bilet Fiyatları

Paris New York Uçak Bileti Bilgileri

Kalkış Havalimanları
Varış Havalimanları
John F Kennedy Havalimanı
Newark Liberty Havalimanı
La Guardia Havalimanı
Battery Pk City Havalimanı
East 34St Landing Havalimanı
Wall Street Spb Havalimanı
En Ucuz Bilet Fiyatı
7.711,42 TL
En Sık Uçan Havayolu

Paris New York Uçak Bileti Al (Gidiş - Dönüş)

Paris New York gidiş dönüş en uygun uçak biletleri ne kadar

French Bee
Paris - New york
11 Haziran 2024, Salı 18:50
17 Haziran 2024, Pazartesi 01:15
Air Canada
Paris - New york
11 Haziran 2024, Salı 14:00
17 Haziran 2024, Pazartesi 21:20
American Airlines
Paris - New york
11 Haziran 2024, Salı 12:40
17 Haziran 2024, Pazartesi 17:29
Air Caraibes
Paris - New york
11 Haziran 2024, Salı 18:50
20 Haziran 2024, Perşembe 20:55
Air Caraibes
Paris - New york
11 Haziran 2024, Salı 18:50
20 Haziran 2024, Perşembe 23:00
Air Caraibes
Paris - New york
11 Haziran 2024, Salı 18:50
20 Haziran 2024, Perşembe 20:40
Air Caraibes
Paris - New york
11 Haziran 2024, Salı 18:50
20 Haziran 2024, Perşembe 17:20
Air Caraibes
Paris - New york
11 Haziran 2024, Salı 18:50
20 Haziran 2024, Perşembe 17:00

Paris New York Uçak Bileti Al (Tek Yön)

Paris New York uçak biletleri için ucuza bilet ara

French Bee
Paris - New york
direkt-uçuş - 8s 10d
07 Haziran 2024, Cuma 18:50
Air Caraibes
Paris - New york
direkt-uçuş - 8s 10d
11 Haziran 2024, Salı 18:50
French Bee
Paris - New york
direkt-uçuş - 8s 10d
30 Haziran 2024, Pazar 18:50
Air Caraibes
Paris - New york
direkt-uçuş - 8s 10d
08 Haziran 2024, Cumartesi 18:50

Paris Kalkışlı Diğer Ucuz Bilet Fiyatları

New York Yerine Bu Şehirlere Ucuza Bilet Bul

Aeromexico
1 aktarmalı - 16s 48d
15 Mayıs 2024, Çarşamba 09:00
Air Transat
direkt-uçuş - 8s 25d
15 Haziran 2024, Cumartesi 12:20

New York Varışlı Diğer Ucuz Biletler

Paris Yakınındaki Şehirlerden Daha Ucuza Bilet Ara.

Icelandair
1 aktarmalı - 11s 5d
15 Mayıs 2024, Çarşamba 14:10
Air Europa
1 aktarmalı - 13s
15 Haziran 2024, Cumartesi 10:45
LOT Polish Airlines
1 aktarmalı - 14s 25d
01 Temmuz 2024, Pazartesi 07:20
Icelandair
1 aktarmalı - 11s 15d
25 Nisan 2024, Perşembe 14:00
Vueling
1 aktarmalı - 17s 30d
01 Haziran 2024, Cumartesi 09:10
LOT Polish Airlines
1 aktarmalı - 15s 25d
22 Haziran 2024, Cumartesi 10:55
TAP Portugal
1 aktarmalı - 13s 45d
01 Mayıs 2024, Çarşamba 06:20

Paris New York uçuşu ile ilgili bilgiler

Paris New York uçak biletlerini alabileceğimiz en ucuz aylar hangileridir? Bu parkurda yaptığımız incelemelerde, yılın Haziran, Kasım ve Ocak aylarının ucuz, yılın Ağustos, Temmuz ve Ekim aylarının ise pahalı olduğunu gösteriyor.

Bu rotada bundan sonraki 3 aylık verilerimizi inceledik. Paris New York uçuşlarını en uygun fiyatlarla bulabilirsin. Paris New York uçak biletleri tek yön için bulduğumuz en iyi fiyat : 7.711 TL. Bu parkurda Gidiş dönüş fiyatlarıyla ilgileniyorsan bulabildiğimiz en uygun fiyat olan 13.758 TL ilgini çekebilir.

Paris New York uçak biletimi kaç gün önceden alırsam daha iyi fiyat bulabilirim? Turna.com verilerine göre Paris New York uçuşları için bu süre 43 gündür.

French Bee havayolunun hizmet verdiği bu rotada 7.711 TL fiyatıyla en ucuz bileti bulabilirsin. Paris New York arasındaki uçuşlarda French Bee havayolu ile daha uygun fiyatlarla uçak bileti satın alabilirsin.

Dünyanın en önemli şehirleri arasında yer alan New York, Amerika Birleşik Devletleri’nin kendisiyle aynı adı taşıyan New York eyaletine bağlı bir şehir. Ticaret alanında oldukça gelişmiş olan New York, aynı zamanda ülkenin finans merkezi olma özelliğini taşıyor. Her sene milyonlarca ziyaretçiye ev sahipliği yapan New York, dünyanın en kalabalık şehirleri arasında yer alıyor.

Paris’ten New York’a yapılan uçuşlar iş seyahatleri ve kültürel geziler amaçlı tercih ediliyor. New York’ta mutlaka görülmesi gereken yerler arasında Özgürlük Parkı, Times Square ve Empire State Binası bulunuyor.

Paris-New York arası seferlerde United Airlines, Brussels Airlines ve Lufthansa firmaları ile aktarmasız uçuşlar yapılıyor. Bu uçuşlarda tahmini varış süresi ise 8 saat 15 dakika. Aynı zamanda aktarmalı uçuşlar yapmayı tercih eden yolcular Vueling Airlines, Air Serbia ve Türk Hava Yolları ile seyahat etmeleri mümkün. Paris-New York arası en ucuz uçak bileti fiyatları turna.com’da.

Şehir Merkezinden Beauvais Tille Havalimanı'na Ulaşım

Paris şehir merkezinden olan Beauvais Tille Havalimanı'na ulaşım için, tren, otobüs, taksi ve araç kiralama seçenekleri kullanılabiliyor.

Paris şehir merkezinden havalimanına ulaşım için otobüsler ilk akla gelen seçeneklerden. Porte Maillot Metro İstasyonu'ndan kalkan otobüsler haftanın 7 günü 24 saat boyunca düzenli aralıklarla sefer yapıyor. Havalimanı-şehir merkezi otobüslerinin biletlerini şoförden ya da kiosklardan almak mümkün ancak internetten satın alındığında indirim sağlanıyor.

Şehrin farklı bölgelerinde bulunan taksi duraklarındaki taksiler şehir merkezinden havalimanına ulaşmak için kullanılabilecek seçenekler arasında. Paris şehir merkezi ile havalimanı arasındaki mesafe farkı nedeniyle taksi biraz maliyetli tutsa da pazarlık yapmak ve birkaç kişi kullanmak durumunda taksi ekonomik bir seçenek olabilir.

Şehirdeki rent a car ofisleri ve internetten online rezervasyonla sağlanacak araçlarla da şehir merkezi havalimanı güzergahında ulaşım mümkün. Ancak özel araç kullanımında trafik yoğunluğunu hesaba katmakta yarar var.

Beauvais Tille Havalimanı'nda tren istasyonu bulunmuyor. En yakın tren istasyonu havalimanına 4 km uzaklıkta. Paris'in en merkezi noktalarından Beauvais Tren İstasyonu'na trenle gidilebiliyor. Beauvais Tren İstasyonu'ndan havalimanına taksi ya da otobüsle geçmek de bir alternatif.

Şehir Merkezinden Paris Charles de Gaulle Havalimanına Ulaşım

Fransa'nın ve dünyanın en yoğun yolcu trafiğine sahip havalimanları arasında gösterilen Charles de Gaulle Havalimanı her yıl yüzbinlerce yolcuyu ağırlıyor. Paris şehir merkezinden Charles de Gaulle Havalimanı'na ulaşım için tren, otobüs, taksi ve araç kiralama hizmetinden yararlanmak mümkün.

Şehir merkezinden havalimanına ulaşım için otobüsler kullanılabilecek alternatifler arasında. 350 Bus, 19 Bus, Cars Air France, Roissybus ve Val d'Europe Airports Shuttle şirketlerine ait otobüslerle Opera Meydanı başta olmak üzere şehrin farklı bölgelerinden bağlantı sağlanıyor. Havalimanının 3 terminalinde de otobüs noktası var.

Paris genelinde toplu ulaşımda yaygın bir ağa sahip olan demiryolları havalimanına ulaşmak için en hızlı, konforlu ve ekonomik seçeneklerden biri. RER, TGV ve CDGVAL ismini taşıyan tren sistemleri ulaşım için kullanılıyor. RER Paris şehir merkezinden havalimanına ulaşmak, TGV Fransa'nın diğer şehirleri ile bağlantı sağlamak, CDGVAL ise havalimanı terminalleri arasında geçiş yapmak için kullanılabiliyor. Havalimanındaki terminaller arasındaki mesafelerin fazla olması nedeniyle bu trenleri kullanmak şart.

Şehrin farklı bölgelerinde bulunan taksi duraklarındaki taksileri kullanarak havalimanına ulaşmak mümkün. Taksi kullanmadan önce güzergah ve ücret konusunda anlaşmak ve pazarlık yapmak öneriler arasında. Bazı taksicilerin pazarlığa açık olduğu biliniyor.

Şehrin farklı yerlerindeki rent a car ofislerinden araç kiralama hizmeti almak ya da internetten rezervasyon yapmak da seçenekler arasında.

Şehir Merkezinden Paris Orly Havalimanına Ulaşım

Şehir merkezinden Orly Havalimanı'na ulaşım için tren, tramvay, otobüs, taksi ve araç kiralama hizmetinden yararlanılabiliyor.

Paris şehir merkezinin dört bir yanına ulaşan tren sistemi RER ile şehir merkezinden Orly'e kısa sürede ulaşılabiliyor. Tren dışındaki diğer seçenek ise tramvay. Villejuif-Louis Aragon semtinden havalimanına kadar giden tramvayın ismi Tram7 olarak geçiyor.

Val d'Europe Airports, Bus 91.10, Orlybus, Cars Air France şirketlerine ait otobüsler ile havalimanına ekonomik bir ulaşım mümkün. Rochereau Tren İstasyonu ve Denfert Tren İstasyonu'ndan kalkan otobüslerle de Orly Havalimanı'na direkt ulaşmak mümkün. Bu yolculuk trafik yoğunluğuna göre değişmekle birlikte ortalama 30 dakika sürüyor. Charles de Gaulle Havalimanı ile Orly Havalimanı arasında bağlantı sağlayan bir otobüs hattı da var. Bu hat ile iki havalimanı arasında uçak değiştirecekler için bu hat işlevsel.

Şehir merkezindeki herhangi bir duraktan taksiyle havalimanına ulaşmak da mümkün. Taksiye binmeden önce mesafeyi ve ücreti sormak öneriliyor. Paris'teki araç kiralama ofisleri ya da internet rezervasyonu aracılığıyla kiralanacak araçla da ulaşım sağlayabilirsiniz.

Newark Liberty Havalimanı'ndan Şehir Merkezine Ulaşım

ABD'nin en hareketli kenti New York, her yıl milyonlarca ziyaretçiyi ağırlayan dev bir metropol. Newark Liberty Havalimanı New York'a gidecekler ya da bu şehirden hareket edecek kişilerin uğrayacağı havalimanlarından biri.

New York'ta yolcu yoğunluğuna sahip ikinci en büyük havalimanı Newark Liberty Havalimanı. New York şehir merkezine 23 km uzaklıkta, Newark sınırlarında bulunan havalimanı her yıl yüzbinlerce yolcuyu ağırlıyor. Newark Liberty Havalimanı'ndan şehir merkezine ulaşmak ulaşmak için çok sayıda alternatif bulunuyor. Bu alternatifler arasında tren, otobüs, taksi ve araç kiralamayı saymak mümkün.

Newark Liberty Havalimanı'nda terminaller arasında hizmet veren AirTrain haftanın 7 günü 24 saat yolcuların kullanımında. Bu trenler ile havalimanı tren istasyonuna da bağlantı sağlanıyor. Manhattan yönünde ulaşım imkanı veren trenle havalimanı şehir merkezi güzergahında rahatlıkla seyahat edebilirsiniz. Tren istasyonunun belirli istasyonlarında aktarma yaparak New York'un dört bir yanına ulaşılabiliyor. Havalimanı tren istasyonundan yakın çevredeki farklı şehirlere de şehirlerarası tren seferleri bulunuyor. Bu trenlerle yakın kentleri ziyaret etmek de kolay.

Havalimanı gelen yolcu terminali çıkış kapılarında bulunan taksi duraklarındaki taksileri kullanarak şehir merkezine gidilebiliyor. Gidilecek nokta ve taksimetre ücreti için şoförden bilgi almak öneriliyor.

Newark Airport Express otobüsleri New York ve Newark şehir merkezi ile havalimanı arasında bağlantı sağlıyor. Bu otobüsler sabah 06.00'dan gece yarısına kadar Bryant Park, Grand Central Station ve Port Authority Bus Terminal ile havalimanı arasında sefer düzenliyor.

Araç kiralama hizmeti için havalimanı terminalindeki ofisler ya da online rezervasyon seçenekleri değerlendirilebilir.

JFK International Havalimanı'ndan Şehir Merkezine Ulaşım

New York şehir merkezine 20 km uzaklıkta bulunan John F. Kennedy Havalimanı, ABD'nin en yoğun yolcu trafiğine sahip havalimanlarından biri. John F. Kennedy Havalimanı'ndan şehir merkezine ulaşmak için metro, tren, otobüs, taksi ve araç kiralama seçeneklerinden yararlanmak mümkün.

Havalimanı terminalleri arasında ve toplu ulaşım istasyonuna kadar bağlantı sağlayan AirTrain treni John F. Kennedy Havalimanı'nda ulaşımın kalbinde yer alıyor. Bağlantıyı ücretsiz sağlayan bu trenden indikten sonra hangi ulaşım aracı kullanılacaksa onun biletinin alınması gerekiyor.

Newyork Subway olarak adlandırılan metro sistemi New York'un birçok noktasına doğrudan gitme imkanı sunuyor. Metro haritasına bakarak gidilecek istasyonun seçilmesi ve gidilecek güzergaha göre istasyonda yönün belirlenmesi gerekiyor. Manhattan, Quenns ve Jamaica İstasyonu 3 ayrı güzergahtaki ana noktalardan.

New York şehir merkezindeki trenler LIRR kısaltmasıyla biliniyor. Bu trenler Long Island Rail Road kelimelerinin kısaltmasıyla adlandırılmış. Jamaica İstasyonu'na LIRR tren hattıyla ulaştıktan sonra havalimanına aktarma yapmak mümkün.

Havalimanı terminalindeki Jamaica İstasyonu'ndan kalkan otobüsler havalimanı ile şehir merkezi arasındaki bağlantıyı sağlıyor. Q ile başlayan farklı numaralı hatlar ile New York'un dört bir yanına gitmek mümkün. Şehirdeki trafik sorunu nedeniyle ulaşım süresine güvenmemek gerekiyor.

Havalimanı gelen yolcu terminali çıkışında özel şirketlere ait shuttle servisleri de şehir merkezine ücretli servis yapıyor. Ayrıca bu çıkış noktasında farklı otellerin shuttle servisleri de bulunuyor.

Havalimanı terminalindeki araç kiralama ofisleri ve taksiler de hızlı ve kolay ulaşım için tercih edilebilir.

Paris New York uçak bileti ile ilgili sorular

  • TURNA’da ucuz fiyatlarla uçak biletleri alabilmek nasıl mümkün oluyor?
    Turna, hava yolları ile doğrudan anlaşmalara sahiptir. Bugüne kadar 4 milyondan fazla kişinin uçak bileti satın aldığı Turna.com’dan kolayca uçak bileti satın almak mümkündür. Akıllı uçuşla yurtdışında %70’e varan indirimler sunabiliyoruz. Turna’da daima özel kampanyalar bulabilirsin.
  • Hangi uçak firmaları Paris şehrinden New York şehrine uçmaktadır?
    Hava yolu firmalarının içinden 23 tanesi bu rotada uçuş gerçekleştirmektedir. Icelandair, Lufthansa, Iberia, Air Canada ve Brussels Airlines bu hatta en çok sefer gerçekleştiren uçak firmalarıdır.
  • Paris şehrinden New York şehrine uçarken hangi havaalanlarını kullanacağım?
    Paris üzerinden uçarken şu havaalanlarından birini kullanacaksın: Beauvais Tille Havalimanı, Charles De Gaulle Havalimanı, Orly Havalimanı, Chalons Vatry Havalimanı. Bu havalimanlarından birine ineceksin: Newark Liberty Havalimanı, John F Kennedy Havalimanı, La Guardia Havalimanı, Battery Pk City Havalimanı, East 34St Landing Havalimanı, Wall Street Spb Havalimanı, Marine Air Havalimanı.
İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Lütfen hesabınıza ait e-posta adresini giriniz. E-posta adresinize, parolanızı değiştirebileceğiniz bir link göndereceğiz.
E-Posta Adresim
Sevgili Kullanıcı: