Paris Abidjan Uçak Bileti
Turna.com'da

Paris Abidjan Uçak Bileti Bilgileri

Kalkış Havalimanları
Varış Havalimanı
En Ucuz Bilet Fiyatı
23.099,95 TL
En Sık Uçan Havayolu

Paris Abidjan Uçak Bileti Al (Tek Yön)

Paris Abidjan uçak biletleri için ucuza bilet ara

Royal Air Maroc
Paris - Abidjan
1 aktarmalı - 29s 20d
23 Aralık 2023, Cumartesi 20:10
Royal Air Maroc
Paris - Abidjan
1 aktarmalı - 29s 20d
22 Aralık 2023, Cuma 20:10
Royal Air Maroc
Paris - Abidjan
1 aktarmalı - 13s 15d
23 Aralık 2023, Cumartesi 12:15
Air Senegal
Paris - Abidjan
1 aktarmalı - 10s 5d
22 Aralık 2023, Cuma 10:10

Paris Kalkışlı Diğer Ucuz Bilet Fiyatları

Abidjan Yerine Bu Şehirlere Ucuza Bilet Bul

Vueling
direkt-uçuş - 2s 35d
11 Aralık 2023, Pazartesi 06:40
ASL Airlines France
direkt-uçuş - 2s 25d
24 Aralık 2023, Pazar 16:30
Ryanair
direkt-uçuş - 1s 45d
28 Şubat 2024, Çarşamba 22:10
TAP Portugal
1 aktarmalı - 9s 15d
20 Ocak 2024, Cumartesi 06:40
Egyptair
1 aktarmalı - 10s 25d
10 Aralık 2023, Pazar 14:50
Vueling
direkt-uçuş - 2s 5d
31 Aralık 2023, Pazar 12:05
Vueling
direkt-uçuş - 2s 35d
12 Ocak 2024, Cuma 06:30
Ryanair
direkt-uçuş - 2s 10d
18 Ocak 2024, Perşembe 08:50
Vueling
direkt-uçuş - 2s 15d
09 Ocak 2024, Salı 12:40
Royal Air Maroc
direkt-uçuş - 3s 10d
26 Ocak 2024, Cuma 06:30
Vueling
direkt-uçuş - 2s 25d
11 Aralık 2023, Pazartesi 21:10
Tunisair
direkt-uçuş - 2s 25d
06 Şubat 2024, Salı 09:45

Abidjan Varışlı Diğer Ucuz Biletler

Paris Yakınındaki Şehirlerden Daha Ucuza Bilet Ara.

Royal Air Maroc
1 aktarmalı - 10s 45d
15 Ocak 2024, Pazartesi 17:35
Air France
1 aktarmalı - 10s 15d
24 Ocak 2024, Çarşamba 14:30
Ethiopian Airlines
1 aktarmalı - 17s 15d
11 Ocak 2024, Perşembe 21:35
Brussels Airlines
1 aktarmalı - 11s 20d
22 Ocak 2024, Pazartesi 06:50
Royal Air Maroc
1 aktarmalı - 11s
09 Ocak 2024, Salı 18:40

Paris Abidjan Arası Akıllı Uçak Biletleri

Sadece Turna.com'da Paris Abidjan Arasındaki Akıllı Uçuşları Bulabilirsin.

3 aktarmalı - 23s 32d
11 Aralık 2023, Pazartesi 09:43
3 aktarmalı - 26s 50d
11 Aralık 2023, Pazartesi 09:43

Paris Abidjan uçuşu ile ilgili bilgiler

Yılın hangi aylarında Paris Abidjan uçak biletlerini daha ucuza bulabilirim? Bizim verilerimiz bu rotada en ucuz uçak biletlerinin Aralık aylarda olduğunu gösteriyor. Pahalı aylar ise yılın Aralık olduğundan, bu aylarda bilet satın almanın ucuz olmayacağını söylemek mümkün.

Kaç gün önceden rezervasyon yaparsam ucuz Paris Abidjan uçak bileti yakalayabilirim? Bu rotadaki en ucuz fiyatlar bizim verilerimize göre genellikle 13 gün önce yapılan rezervasyonlarda yakalanır.

Paris Abidjan uçak ulaşım hizmetini sunan havayollarından biri olan Royal Air Maroc tarafından sunulan en ucuz bilet 23.100 TL‘dir. Bu fiyatlar sonraki 30 gün içinde olan uçuşlardan biridir.

PAR-ABJ

Şehir Merkezinden Beauvais Tille Havalimanı'na Ulaşım

Paris şehir merkezinden olan Beauvais Tille Havalimanı'na ulaşım için, tren, otobüs, taksi ve araç kiralama seçenekleri kullanılabiliyor.

Paris şehir merkezinden havalimanına ulaşım için otobüsler ilk akla gelen seçeneklerden. Porte Maillot Metro İstasyonu'ndan kalkan otobüsler haftanın 7 günü 24 saat boyunca düzenli aralıklarla sefer yapıyor. Havalimanı-şehir merkezi otobüslerinin biletlerini şoförden ya da kiosklardan almak mümkün ancak internetten satın alındığında indirim sağlanıyor.

Şehrin farklı bölgelerinde bulunan taksi duraklarındaki taksiler şehir merkezinden havalimanına ulaşmak için kullanılabilecek seçenekler arasında. Paris şehir merkezi ile havalimanı arasındaki mesafe farkı nedeniyle taksi biraz maliyetli tutsa da pazarlık yapmak ve birkaç kişi kullanmak durumunda taksi ekonomik bir seçenek olabilir.

Şehirdeki rent a car ofisleri ve internetten online rezervasyonla sağlanacak araçlarla da şehir merkezi havalimanı güzergahında ulaşım mümkün. Ancak özel araç kullanımında trafik yoğunluğunu hesaba katmakta yarar var.

Beauvais Tille Havalimanı'nda tren istasyonu bulunmuyor. En yakın tren istasyonu havalimanına 4 km uzaklıkta. Paris'in en merkezi noktalarından Beauvais Tren İstasyonu'na trenle gidilebiliyor. Beauvais Tren İstasyonu'ndan havalimanına taksi ya da otobüsle geçmek de bir alternatif.

Şehir Merkezinden Paris Charles de Gaulle Havalimanına Ulaşım

Fransa'nın ve dünyanın en yoğun yolcu trafiğine sahip havalimanları arasında gösterilen Charles de Gaulle Havalimanı her yıl yüzbinlerce yolcuyu ağırlıyor. Paris şehir merkezinden Charles de Gaulle Havalimanı'na ulaşım için tren, otobüs, taksi ve araç kiralama hizmetinden yararlanmak mümkün.

Şehir merkezinden havalimanına ulaşım için otobüsler kullanılabilecek alternatifler arasında. 350 Bus, 19 Bus, Cars Air France, Roissybus ve Val d'Europe Airports Shuttle şirketlerine ait otobüslerle Opera Meydanı başta olmak üzere şehrin farklı bölgelerinden bağlantı sağlanıyor. Havalimanının 3 terminalinde de otobüs noktası var.

Paris genelinde toplu ulaşımda yaygın bir ağa sahip olan demiryolları havalimanına ulaşmak için en hızlı, konforlu ve ekonomik seçeneklerden biri. RER, TGV ve CDGVAL ismini taşıyan tren sistemleri ulaşım için kullanılıyor. RER Paris şehir merkezinden havalimanına ulaşmak, TGV Fransa'nın diğer şehirleri ile bağlantı sağlamak, CDGVAL ise havalimanı terminalleri arasında geçiş yapmak için kullanılabiliyor. Havalimanındaki terminaller arasındaki mesafelerin fazla olması nedeniyle bu trenleri kullanmak şart.

Şehrin farklı bölgelerinde bulunan taksi duraklarındaki taksileri kullanarak havalimanına ulaşmak mümkün. Taksi kullanmadan önce güzergah ve ücret konusunda anlaşmak ve pazarlık yapmak öneriler arasında. Bazı taksicilerin pazarlığa açık olduğu biliniyor.

Şehrin farklı yerlerindeki rent a car ofislerinden araç kiralama hizmeti almak ya da internetten rezervasyon yapmak da seçenekler arasında.

Şehir Merkezinden Paris Orly Havalimanına Ulaşım

Şehir merkezinden Orly Havalimanı'na ulaşım için tren, tramvay, otobüs, taksi ve araç kiralama hizmetinden yararlanılabiliyor.

Paris şehir merkezinin dört bir yanına ulaşan tren sistemi RER ile şehir merkezinden Orly'e kısa sürede ulaşılabiliyor. Tren dışındaki diğer seçenek ise tramvay. Villejuif-Louis Aragon semtinden havalimanına kadar giden tramvayın ismi Tram7 olarak geçiyor.

Val d'Europe Airports, Bus 91.10, Orlybus, Cars Air France şirketlerine ait otobüsler ile havalimanına ekonomik bir ulaşım mümkün. Rochereau Tren İstasyonu ve Denfert Tren İstasyonu'ndan kalkan otobüslerle de Orly Havalimanı'na direkt ulaşmak mümkün. Bu yolculuk trafik yoğunluğuna göre değişmekle birlikte ortalama 30 dakika sürüyor. Charles de Gaulle Havalimanı ile Orly Havalimanı arasında bağlantı sağlayan bir otobüs hattı da var. Bu hat ile iki havalimanı arasında uçak değiştirecekler için bu hat işlevsel.

Şehir merkezindeki herhangi bir duraktan taksiyle havalimanına ulaşmak da mümkün. Taksiye binmeden önce mesafeyi ve ücreti sormak öneriliyor. Paris'teki araç kiralama ofisleri ya da internet rezervasyonu aracılığıyla kiralanacak araçla da ulaşım sağlayabilirsiniz.

Port Bouet Havalimanı'ndan Şehir Merkezine Ulaşım

Port Bouet Havalimanı, resmi adıyla Félix-Houphouët-Boigny Uluslararası Havalimanı, Fildişi Sahili Cumhuriyeti’ndeki Abidjan kentinin 16 kilometre güneydoğusunda yer alan uluslararası bir havalimanı. Sivil ve askeri amaçlarla kullanılan bir havalimanı olan Port Bouet Havalimanı 2 milyon yolcu kapasitesine sahip modern bir tesis. Adını ilk Fildişi Sahili başkanı olan Félix Houphouët-Boigny’den alan havalimanı, Air Côte d'Ivoire hava yolu için ana merkez görevi görüyor. Havalimanında birçok uluslararası hava yolu şirketi faaliyet gösteriyor ve Brüksel, Lagos, Lizbon, Paris gibi dünyanın pek çok önemli noktasına tarifeli uçuşlar düzenleniyor. Port Bouet Havalimanı’ndan Şehir Merkezine ulaşımda kullanılan araçlar:

Otobüs
Port Bouet Havalimanı’dan şehir merkezine ulaşım için otobüs tercih edilebiliyor. 5:30-21:30 arasından hizmet veren 6 numaralı otobüslerle Plateau’da bulunan otobüs durağına yolculuk yapmak mümkün. Tek bilet fiyatı 200 FCFA olarak belirleniyor ve yolculuk ortalama 1 saat sürüyor.

Havalimanı Servisleri Shuttle
Havalimanda shuttle servisi sağlanmıyor. Ancak bazı oteller müşterilerine özel shuttle servisi sağlayabiliyor. Bu hizmetten yararlanmak için otelinizle önceden görüşüp rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Taksi
Havalimanı çıkışında 24 saat boyunca hizmet sağlayan taksiler bulunuyor. Şehir merkezindeki en yakın noktaya minimum 5,000 FCFA’ya yolculuk etmek mümkün. Şehir merkezine ulaşım ortalama 40 dakika sürüyor.

Araç Kiralama
Şehir merkezine daha konforlu ve hızlı bir ulaşım sağlamak isterseniz araç kiralayabilirsiniz. Havalimanında bulunan araç kiralama firmalarından veya internet üzerinden araç kiralama işlemlerinizi tamamlayarak aracınızı teslim alabilirsiniz.

Port Bouet Havalimanı İletişim Bilgileri:
Adres: 07 BP 30 Abidjan 07, Côte d’Ivoire
Telefon numarası: +225 21 75 79 00

Paris Abidjan uçak bileti ile ilgili sorular

 • Haftanın hangi günü Paris - Abidjan uçak bileti satın almak daha ucuzdur?
  Turna verilerine göre en yüksek fiyatlar Cuma günleri gerçekleşiyor. Haftanın en ucuz uçak biletini bulabileceğin Cuma günleri için uçuş fiyatlarına göz atmanda fayda var.
 • Ucuza uçak bileti bulabilmek için neden Turna.com’u tercih etmeliyim?
  Uçak biletlerini en iyi fiyatlarla sunabilmek için tamamen kendi geliştirdiğimiz gelişmiş arama teknolojimizi kullanıyoruz. Tüm hava yollarını karşılaştırıp en ucuz fiyatları bulabiliyorsun. Online bilet değişikliği hizmeti ile biletlerini istersen kolayca iptal edebiliyorsun.
 • Hangi hava yolu firmaları Paris Abidjan arasında uçuş gerçekleştirmektedir?
  10 uçak firması bu hatta uçuş sunmaktadır. Bu hava yolu şirketleri arasında en popüler olanları sırasıyla Royal Air Maroc, Air Senegal, Corsair, Air Algerie ve Ethiopian Airlines firmalarıdır.
 • Paris şehrinden Abidjan şehrine uçarken hangi havaalanlarını kullanacağım?
  Paris üzerinden uçarken şu havaalanlarından birini kullanacaksın: Beauvais Tille Havalimanı, Charles De Gaulle Havalimanı, Orly Havalimanı, Chalons Vatry Havalimanı. Bu havalimanlarından birine ineceksin: F Houphouet Boigny Havalimanı.
 • Paris Abidjan arasında kaç uçuş vardır?
  Bu rotada haftada 140, günlük 20 uçuş vardır.

Paris Abidjan Uçak Bileti Fiyatları

En uygun Paris Abidjan uçak bileti için Paris Abidjan uçak firmaları, seferleri ve fiyatları burada. İndirimli sorgulama işlemi ile en ucuza Paris Abidjan uçak bileti fiyatları Turna'da!
Havayolları Günlük Sefer Sayısı Uçak Bileti Fiyatları
Royal Air Maroc 11 15.778,04
Air Algerie 5 17.933,60
Ethiopian Airlines 1 22.444,39
Air Senegal 1 23.491,30
Corsair 1 28.012,28
Emirates 1 35.106,77
İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Lütfen hesabına ait e-posta adresini gir. Adresine, parolanı değiştirebileceğin bir link göndereceğiz.
E-Posta Adresim
x
Sevgili Kullanıcı: