Mexico City New York Uçak Bileti
Turna.com'da

Mexico City New York Alternatif Bilet Fiyatları

Mexico City New York Uçak Bileti Bilgileri

Kalkış Havalimanları
Juarez Havalimanı
Toluca Havalimanı
Atizapan Havalimanı
Santa Lucia Havalimanı
Varış Havalimanları
John F Kennedy Havalimanı
Newark Liberty Havalimanı
La Guardia Havalimanı
Battery Pk City Havalimanı
East 34St Landing Havalimanı
Wall Street Spb Havalimanı
En Ucuz Bilet Fiyatı
10.470,30 TL
En Sık Uçan Havayolu

Mexico City New York Uçak Bileti Al (Tek Yön)

Mexico City New York uçak biletleri için ucuza bilet ara

Aeromexico
Mexico city - New york
direkt-uçuş - 7s 16d
20 Nisan 2024, Cumartesi 17:10
United Airlines
Mexico city - New york
1 aktarmalı - 10s 50d
20 Nisan 2024, Cumartesi 04:40
Delta Air Lines
Mexico city - New york
1 aktarmalı - 11s 20d
20 Nisan 2024, Cumartesi 08:40

Mexico City Kalkışlı Diğer Ucuz Bilet Fiyatları

New York Yerine Bu Şehirlere Ucuza Bilet Bul

Aeromexico
direkt-uçuş - 2s 30d
15 Nisan 2024, Pazartesi 13:00
VivaAerobus
1 aktarmalı - 12s 45d
07 Mart 2024, Perşembe 18:25
Copa Airlines
1 aktarmalı - 16s 25d
15 Mart 2024, Cuma 15:32

New York Varışlı Diğer Ucuz Biletler

Mexico City Yakınındaki Şehirlerden Daha Ucuza Bilet Ara.

Frontier Airlines
direkt-uçuş - 2s 13d
06 Mart 2024, Çarşamba 07:47
Copa Airlines
1 aktarmalı - 8s 11d
18 Mart 2024, Pazartesi 05:00
Spirit Airlines
direkt-uçuş - 2s 6d
14 Mart 2024, Perşembe 11:11
United Airlines
direkt-uçuş - 3s 25d
23 Mart 2024, Cumartesi 17:30
Aeromexico
2 aktarmalı - 21s 19d
05 Mart 2024, Salı 14:45
Delta Air Lines
direkt-uçuş - 4s 35d
21 Mayıs 2024, Salı 14:25
Spirit Airlines
direkt-uçuş - 4s 41d
06 Mayıs 2024, Pazartesi 22:59
Spirit Airlines
1 aktarmalı - 10s 45d
04 Mart 2024, Pazartesi 19:35
Copa Airlines
1 aktarmalı - 14s 13d
08 Nisan 2024, Pazartesi 12:39
Spirit Airlines
1 aktarmalı - 8s 15d
25 Mart 2024, Pazartesi 05:31
Delta Air Lines
direkt-uçuş - 5s 39d
19 Mayıs 2024, Pazar 15:20
United Airlines
direkt-uçuş - 5s 29d
10 Nisan 2024, Çarşamba 14:40
United Airlines
direkt-uçuş - 1s 22d
14 Mart 2024, Perşembe 22:00
United Airlines
1 aktarmalı - 3s 42d
14 Mart 2024, Perşembe 19:40

Mexico City New York uçuşu ile ilgili bilgiler

Mexico City New York uçak biletini satın alanların tamamını incelediğimizde, en ucuz fiyatların genellikle uçağın kalkış gününden 51 gün öncesinde satın alınan biletlerde oluştuğunu görüyoruz.

Mexico City New York uçak biletleri için Aeromexico hava yolu tarafından verilen fiyatlar, diğer hava yollarına kıyasla daha uygundur. Karşılaştırma yapmak gerekirse, 10.470 TL ile önümüzdeki 30 günde bulduğumuz en ucuz fiyat Aeromexico hava yolu tarafından sunulmaktadır.

Bu rotada daha ucuz fiyatlar yakalamak için bu ipucu da işine yarayabilir. Bizim verilerimize göre Mexico City New York uçuşlarında en uygun fiyatlar Nisan aylarında gerçekleşiyor. Daha pahalı görünen Nisan aylarında uçuşlarını yapmak yerine, mümkünse ucuz ayları tercih edebilirsin.

New York dünyanın en ünlü şehirleri arasında geliyor. Genellikle "Büyük Elma" olarak anılan bu canlı şehir, seçkin mağazaları, gösterişli Broadway performansları ve yüksekten uçan iş adamlarıyla tanınıyor ve uzun zamandır dünyanın her yerinden insanları büyüleyen bir şehir unvanını da korumaya devam ediyor.

Ayrıca, yanıp sönen göz kamaştırıcı şehir ışıkların yanı sıra, özgürlük ve umudun sembolü olan sevilen Özgürlük Anıtı'na ve dünyanın en düzenli ve en iyi korunan parklarından biri olan Central Park'a da ev sahipliği yapıyor. Mexico City’den New York’a seyahat eden yolcular ağırlıklı olarak turizm ve iş bağlantısı nedeniyle uçak bileti alıyor.

Mexico City-New York yolculuğuna uçak bileti satın alan yolcular aktarmasız direkt uçuş ile istedikleri noktaya ulaşabiliyor. Bu yolculuğu gerçekleştiren havayolu şirketi ise Aeroenlaces Nacionales. Mexico City’den New York’a yapılan uçuşlar en az 5 saat sürüyor. Mexico City-New York uçak bileti seçeneklerine göz atmak için Turna.com’a göz atabilirsiniz.

Şehir Merkezinden Mexico City Uluslararası Havaalanına Ulaşım

Otobüs, metro, metrobüs, taksi, araç kiralama gibi pek çok ulaşım seçeneği bulunan Mexico City Uluslararası Havaalanı ile şehir merkezi arasında yaklaşık 12 kilometre var. Bu mesafeyi hızlı bir şekilde geçirmek isteyenler için en uygun ulaşım aracı taksi. Bu anlamda şehir merkezindeki taksilerle pazarlık yaparak hızlı ve uygun bir yolculuk yapabilirsiniz.

Toplu ulaşım kullanmak isteyenler, 4 numaralı metrobüs hattı ya da 12 numaralı metro hattıyla havaalanına gidebilir. Ayrıca şehir merkezinden geçen havaalanı otobüsleri de yaklaşık 30 dakikada havaalanı terminaline ulaşıyor.

Bunların yanı sıra araç kiralama şirketlerinin şehir merkezinde bulunan irtibat büroları aracılığı ile kendinize en uygun aracı kiralama şansınız da bulunuyor.

Newark Liberty Havalimanı'ndan Şehir Merkezine Ulaşım

ABD'nin en hareketli kenti New York, her yıl milyonlarca ziyaretçiyi ağırlayan dev bir metropol. Newark Liberty Havalimanı New York'a gidecekler ya da bu şehirden hareket edecek kişilerin uğrayacağı havalimanlarından biri.

New York'ta yolcu yoğunluğuna sahip ikinci en büyük havalimanı Newark Liberty Havalimanı. New York şehir merkezine 23 km uzaklıkta, Newark sınırlarında bulunan havalimanı her yıl yüzbinlerce yolcuyu ağırlıyor. Newark Liberty Havalimanı'ndan şehir merkezine ulaşmak ulaşmak için çok sayıda alternatif bulunuyor. Bu alternatifler arasında tren, otobüs, taksi ve araç kiralamayı saymak mümkün.

Newark Liberty Havalimanı'nda terminaller arasında hizmet veren AirTrain haftanın 7 günü 24 saat yolcuların kullanımında. Bu trenler ile havalimanı tren istasyonuna da bağlantı sağlanıyor. Manhattan yönünde ulaşım imkanı veren trenle havalimanı şehir merkezi güzergahında rahatlıkla seyahat edebilirsiniz. Tren istasyonunun belirli istasyonlarında aktarma yaparak New York'un dört bir yanına ulaşılabiliyor. Havalimanı tren istasyonundan yakın çevredeki farklı şehirlere de şehirlerarası tren seferleri bulunuyor. Bu trenlerle yakın kentleri ziyaret etmek de kolay.

Havalimanı gelen yolcu terminali çıkış kapılarında bulunan taksi duraklarındaki taksileri kullanarak şehir merkezine gidilebiliyor. Gidilecek nokta ve taksimetre ücreti için şoförden bilgi almak öneriliyor.

Newark Airport Express otobüsleri New York ve Newark şehir merkezi ile havalimanı arasında bağlantı sağlıyor. Bu otobüsler sabah 06.00'dan gece yarısına kadar Bryant Park, Grand Central Station ve Port Authority Bus Terminal ile havalimanı arasında sefer düzenliyor.

Araç kiralama hizmeti için havalimanı terminalindeki ofisler ya da online rezervasyon seçenekleri değerlendirilebilir.

JFK International Havalimanı'ndan Şehir Merkezine Ulaşım

New York şehir merkezine 20 km uzaklıkta bulunan John F. Kennedy Havalimanı, ABD'nin en yoğun yolcu trafiğine sahip havalimanlarından biri. John F. Kennedy Havalimanı'ndan şehir merkezine ulaşmak için metro, tren, otobüs, taksi ve araç kiralama seçeneklerinden yararlanmak mümkün.

Havalimanı terminalleri arasında ve toplu ulaşım istasyonuna kadar bağlantı sağlayan AirTrain treni John F. Kennedy Havalimanı'nda ulaşımın kalbinde yer alıyor. Bağlantıyı ücretsiz sağlayan bu trenden indikten sonra hangi ulaşım aracı kullanılacaksa onun biletinin alınması gerekiyor.

Newyork Subway olarak adlandırılan metro sistemi New York'un birçok noktasına doğrudan gitme imkanı sunuyor. Metro haritasına bakarak gidilecek istasyonun seçilmesi ve gidilecek güzergaha göre istasyonda yönün belirlenmesi gerekiyor. Manhattan, Quenns ve Jamaica İstasyonu 3 ayrı güzergahtaki ana noktalardan.

New York şehir merkezindeki trenler LIRR kısaltmasıyla biliniyor. Bu trenler Long Island Rail Road kelimelerinin kısaltmasıyla adlandırılmış. Jamaica İstasyonu'na LIRR tren hattıyla ulaştıktan sonra havalimanına aktarma yapmak mümkün.

Havalimanı terminalindeki Jamaica İstasyonu'ndan kalkan otobüsler havalimanı ile şehir merkezi arasındaki bağlantıyı sağlıyor. Q ile başlayan farklı numaralı hatlar ile New York'un dört bir yanına gitmek mümkün. Şehirdeki trafik sorunu nedeniyle ulaşım süresine güvenmemek gerekiyor.

Havalimanı gelen yolcu terminali çıkışında özel şirketlere ait shuttle servisleri de şehir merkezine ücretli servis yapıyor. Ayrıca bu çıkış noktasında farklı otellerin shuttle servisleri de bulunuyor.

Havalimanı terminalindeki araç kiralama ofisleri ve taksiler de hızlı ve kolay ulaşım için tercih edilebilir.

Mexico City New York uçak bileti ile ilgili sorular

  • TURNA’nın hava yollarından özel fiyat aldığı oluyor mu?
    Turna.com bugüne kadar 4 milyondan fazla uçak bileti satışı ile Türkiye’de alanındaki en büyük firmalardan biridir. Hava yolları tarafından Turna’ya özel kampanyalar sunulmaktadır. Bu sayede hayal edilemeyecek uçak bileti fiyatları bulmak mümkündür.
  • Mexico City New York arasında uçuşları bulunan popüler hava yolları hangileridir?
    Dar ve geniş olmak üzere farklı gövdelere sahip uçakları olan 6 havayolu firması bu rotada uçuşlar gerçekleştirmektedir. Bu uçak firmaları arasında en popüler olanları sırayla Delta Air Lines, Aeromexico, United Airlines, Avianca ve Air Canada olarak belirtilebilir.
  • Mexico City şehrinden New York şehrine uçarken hangi havaalanlarını kullanacağım?
    Mexico City üzerinden uçarken şu havaalanlarından birini kullanacaksın: Atizapan Havalimanı, Juarez Havalimanı, Santa Lucia Havalimanı, Toluca Havalimanı. Bu havalimanlarından birine ineceksin: Newark Liberty Havalimanı, John F Kennedy Havalimanı, La Guardia Havalimanı, Battery Pk City Havalimanı, East 34St Landing Havalimanı, Wall Street Spb Havalimanı, Marine Air Havalimanı.
İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Lütfen hesabınıza ait e-posta adresini giriniz. E-posta adresinize, parolanızı değiştirebileceğiniz bir link göndereceğiz.
E-Posta Adresim
Sevgili Kullanıcı: