Viva Aerobus Uçak Bileti
Turna.com'da

En Ucuz Viva Aerobus Yurtdışı Uçak Bileti Fiyatları (Tek Yön)

Daha ucuz Viva Aerobus dış hatlar uçak bileti al

VivaAerobus
direkt-uçuş - 2s 35d
13 Nisan 2024, Cumartesi 06:05
VivaAerobus
direkt-uçuş - 5s 5d
25 Mayıs 2024, Cumartesi 20:00
VivaAerobus
direkt-uçuş - 1s 25d
14 Haziran 2024, Cuma 06:00
VivaAerobus
direkt-uçuş - 2s 15d
20 Nisan 2024, Cumartesi 18:30
VivaAerobus
direkt-uçuş - 5s
20 Nisan 2024, Cumartesi 07:00
VivaAerobus
direkt-uçuş - 1s 10d
13 Nisan 2024, Cumartesi 10:55
VivaAerobus
direkt-uçuş - 3s 50d
03 Mayıs 2024, Cuma 21:30

Viva Aerobus Hakkında

VİVA AEROBUS

Viva Aerobus Hakkında

Viva Aerobus adıyla Aeroenlaces Nacionales, Meksika'daki en büyük otobüs şirketi grubu olan IAMSA'ya ait olan ve Irelandia Aviation tarafından ortak olarak kurulmuş ve yatırımı yapılmış bir Meksikalı düşük maliyetli havayolu şirketidir. Viva Aerobus, bölgedeki modern ve en genç filoya sahip Latin Amerika’nın en düşük maliyetli havayoludur ve gururla dünyanın hızla büyüyen taşıyıcıları arasında yer almaktadır. 30 Kasım 2006'da, Monterrey, Nuevo Leon'dan kalkan ve Leon, Guanajuato'ya inen ilk uçuşunu gerçekleştiren VivaAerobus, uygun fiyatlarıya Latin Amerika bölgesinin sıkça tercih eden hava yolu ünvanına sahip.

Viva Aerobus Check-in İşlemleri

Viva Aerobus uçuşunuzun check-in işlemini, iç hat uçuşları için kalkıştan 2 saat ila 45 dakika önce ve dış hat uçuşları için kalkıştan 3 saat ila 45 dakika önce havalimanı bilet gişesinden yapabilirsiniz.

Viva Aerobus Bagaj Hakkı ve Ücretlendirme

Viva Aerobus, her bir parça 55 cm x 40 cm x 20 cm olduğu sürece her yolcunun el bagajı olarak bir parça bagaj getirmesine izin verir. Yolcular ayrıca çanta, evrak çantası, dizüstü bilgisayar çantası veya kamera çantası gibi kişisel bir eşya taşıyabilirler. Her üç parçanın da toplam ağırlığı 10 kg'ı geçemez. Ekstra bagaj ücretleri için hava yolunun web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Viva Aerobus Koltuk Seçimi

Viva Aerobus web sitesine bilgilerinizi girerek uçuşunuzun kalkışından 4 saat öncesine kadar herhangi bir uygun koltuğu seçebilirsiniz. Herhangi bir koltuk seçimi yapmazsanız check-in sırasında otomatik koltuk seçimi yapılmaktadır.

Viva Aerobus Biletlendirme Ücreti

Viva Aerobus uçuşlarında biletleme servis ücreti talep edilmiyor.

VivaAerobus Yiyecek, İçecek ve İkram

Uçuş boyunca yiyecek-içecek servisi ücretli olarak verilmektedir. Yiyecek ve içecekler makul fiyatlıdır; ancak ücretsiz bir mini atıştırmalık ve içecek ikramı da bulunmaktadır.

VivaAerobus İle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

  • Turna.com’da VivaAerobus uçuşlarını bulabilir miyim?
    Turna.com’da VivaAerobus uçuşlarını bulabilir ve kolaylıkla satın alabilirsiniz. Turna.com’da hava yollarından anında fiyat verileri alınarak diğer tüm hava yolları ile karşılaştırılır. Siz de kolayca VivaAerobus uçak biletinizi uygun fiyatlarla hemen satın alabilirsiniz.
  • Turna.com’da VivaAerobus PNR sorgulama ve online check-in işlemlerini yapabilir miyim?
    Turna.com üzerinden satın aldığınız tüm VivaAerobus uçuşlarınız için checkin işlemlerinizi ve PNR görüntüleme işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.
  • VivaAerobus ile yurtdışında hangi şehirlere seyahat edebilirim?
    VivaAerobus ile dış hatlarda şu şehirlere uygun fiyatlarla seyahat edebilirsiniz:
İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Lütfen hesabınıza ait e-posta adresini giriniz. E-posta adresinize, parolanızı değiştirebileceğiniz bir link göndereceğiz.
E-Posta Adresim
Sevgili Kullanıcı: