Aeromexico Havayolları Uçak Bileti
Turna.com'da

En Ucuz Aeroméxico Hava Yolları Yurtdışı Uçak Bileti Fiyatları (Tek Yön)

Daha ucuz Aeroméxico Hava Yolları dış hatlar uçak bileti al

Aeromexico
1 aktarmalı - 4s 35d
24 Nisan 2024, Çarşamba 09:00
Aeromexico
direkt-uçuş - 5s 39d
26 Nisan 2024, Cuma 17:58
Aeromexico
direkt-uçuş - 2s 26d
04 Temmuz 2024, Perşembe 21:49
Aeromexico
1 aktarmalı - 19s 41d
05 Haziran 2024, Çarşamba 08:20
Aeromexico
direkt-uçuş - 2s 37d
10 Haziran 2024, Pazartesi 17:30
Aeromexico
direkt-uçuş - 1s 24d
03 Haziran 2024, Pazartesi 22:35
Aeromexico
direkt-uçuş - 9s 35d
03 Mayıs 2024, Cuma 18:45
Aeromexico
1 aktarmalı - 15s 15d
15 Mayıs 2024, Çarşamba 10:45
Aeromexico
2 aktarmalı - 17s
16 Mayıs 2024, Perşembe 15:15

Aeroméxico Hava Yolları Hakkında

Aeroméxico Hava Yolları Hakkında

Aeroméxico Hava Yolu, Meksika’nın en büyük hava yolu şirketlerinden birisi. Merkezi Mexico City’de bulunan şirket, günlük 600’den fazla uçuş gerçekleştirmekte.  Aeroméxico Hava Yolu filosu günümüzde 70 uçağa sahip olmak ile birlikte yıllık ortalama 19.703.000 yolcuyu ağırlıyor. Aeroméxico Hava Yolu filosuna 60 yeni uçak eklemeyi planlıyor.

3 kıta, 18 ülke ve 90 farklı şehirde hizmet veren Aeroméxico Hava Yolu hakkında tüm detaylı bilgileri burada bulabilirsiniz. Turna.com'dan Aeroméxico Hava Yolları uçak biletlerini sorgulatabilir ve Aeroméxico Hava Yolu rezervasyonu yaptırabilirsiniz.

Aeroméxico Hava Yolları’nın Gittiği Destinasyonlar

Skyteam’in kurucusu ve üyesi olan Aeroméxico Hava Yolları, ittifak içerisinde bulunduğu 20 üye hava yolu ile birlikte, 177 ülkede 1000’den fazla destinasyonda hizmet veriyor. Belize, Kolombiya, Kosta Rika, Küba, Dominik, El Salvador, Guatemala, Honduras, Nikaragua, Amerika Birlikte Devletleri gibi ülkelere uçan Aeroméxico Hava Yolları; Meksika’da Mexico City, Monterrey, Morelia, Nuevo Laredo, Poza Rica, Puebla, Reynosa, Torreon Veracruz gibi şehirlere aktif uçuşları bulunuyor..

Aeroméxico Hava Yolları’nın Anlaşmalı Olduğu Hava Yolları

Aeroméxico Hava Yolları; Aeroflot, Aerolineas Argentinas, Air Europa, Fransa, Avianca, Avianca Brezilya, Copa Hava Yolları, Çek Hava Yolları, Delta Air Lines, Garuda Endonesya, Gol Aereos, Japonya Hava Yolları, Jet Hava Yolları, KLM, Kore Havası, Latam Şili ve WestJet ile işbirliği içerisinde. Firma; bu şirketler ile hizmet desteği ve destinasyon paylaşımı konusunda birlikte çalışıyor.

Check-in İşlemleri

Turna.com'dan satın aldığınız ile uçuştan 45 dakika öncesine kadar online check-in yapabilir ve havaalanında sıra beklemekten kurtulabilirsiniz. Turna.com web sitesinde ya da mobil uygulaması üzerinden, üyeliğiniz varsa “Biletlerim” sekmesini kullanarak, üyeliğiniz yoksa uçuşun PNR numarası ve soyadınızı girerek online check-in işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Aeroméxico Hava Yolları’nda, uçuş saatinden 24 saat önce online check-in hizmeti başlamaktadır. Online check-in işleminizi hem Aeroméxico Hava Yolları web sitesi hem de mobil uygulaması üzerinden kolaylıkla yapabilirsiniz.

Bagaj Hakkı ve Ücretlendirme

Aeroméxico Hava Yolları’ndan bir bilet satın aldığınızda, el bagajı olarak Ekonomi sınıfında maksimum 21,5*15,7*10 boyutlarında 10 kg’lık bagaj, Business sınıfta ise 21,5*15,7*10 boyutlarında 18 kg’lık bagaj hakkınız bulunmakta. Bu uçuşlarda; kişisel çanta, bebek arabası, kamera gibi eşyalar ek ücrete tabi değildir. Bunun yanında teslim bagaj ekonomi sınıfta 158 cm/62’’ boyutlarında 25 kg, Business sınıfta ise aynı boyutlar için 30 kg ile sınırlandırılıyor. Bagajlar ile ilgili ek ödemeler seyahat edilen destinasyona göre değişmekle birlikte 99 Dolar’dan başlıyor.

Aeroméxico Hava Yolları evcil hayvanların özel bir bölümde taşınmasına imkân tanımaktadır. Bunun dışında müzik-spor aletleri, ateşli silahlar ve kül gibi eşyalar için çeşitli sınırlamalar vardır ve özel belgeler gerekmektedir. Bu belgeleri hava yolunun web sitesinden detaylarıyla inceleyebilirsiniz.

Koltuk Seçimi

Aeroméxico Hava Yolları’ndan bir bilet satın aldığınızda online check-in sırasında ücretsiz bir şekilde koltuk seçimi yapabilmeniz mümkün. Yaptığınız koltuk seçiminden memnun kalmadıysanız; şirketin mobil uygulaması üzerinden, çağrı merkezini arayarak ya da havaalanı personelinden yardım isteyerek koltuk seçiminizi değiştirebilirsiniz. Acil çıkış kapılarının yanında yer alan koltuklar ise seçilememektedir.

Aeroméxico Hava Yolları’nın Müşterilerine Sunduğu Üyelik Kartları (Miles Programları)

Aeroméxico Hava Yolları’nın iş birliği içerisinde olduğu Club Premier adlı uygulama ile yolcular uçuşlarından puan kazanabilmekteler. Bunun yanında Turna Puan kazanmaya da devam ederler. Yolcuların, uçuşların dışında, anlaşmalı işyerlerinden yapılan alışverişlerde de puan kazanma şansları vardır. Club Premier uygulaması, kart sahibinin uçuş yoğunluğuna ve kazandığı puana göre oldukça geniş avantajlar sunmaktadır. Bu avantajlardan bazıları; ücretsiz Lounge kullanımı, indirimli bilet satın alma ve ekstra bagaj hakkıdır.

Yiyecek, İçecek ve İkram

Aeroméxico Hava Yolları ile Ekonomi sınıfında seyahat eden bir yolcu, bilet fiyatına ek bir ödeme yaparak Aeroméxico Hava Yolları'nın sunmuş olduğu lezzetlerden yararlanabilir. Aeroméxico Hava Yolları özel menüleri ile yolcularına Asya ve Meksika mutfaklarının tadını çıkarma imkânı sunar. Vejeteryanlar ve diyabet hastaları için de özel menüleri bulunan şirketin bu eşsiz lezzetlerini tatmak için uçuştan en az 48 saat önce yemek rezervasyonu yaptırmak gerekmektedir.

Kabin İçi Genel Özellikler

Aeroméxico Hava Yolları Business ve Ekonomi sınıfı ile uçuşlarını gerçekleştirmektedir. Koltuklar sınıflara göre farklılık göstermektedir. Business sınıfında yataklı koltuklar ve kişisel eğlence sistemleri bulunmaktadır; ancak bu özellikler de uçuş rotasına göre değişkenlik gösterebilmektedir. Ekonomi sınıfında ise koltuk genişliği ve diz mesafesi standart ölçüdedir.

Aeromexico İle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

  • Turna.com’da Aeromexico uçuşlarını bulabilir miyim?
    Turna.com’da Aeromexico uçuşlarını bulabilir ve kolaylıkla satın alabilirsiniz. Turna.com’da hava yollarından anında fiyat verileri alınarak diğer tüm hava yolları ile karşılaştırılır. Siz de kolayca Aeromexico uçak biletinizi uygun fiyatlarla hemen satın alabilirsiniz.
  • Turna.com’da Aeromexico PNR sorgulama ve online check-in işlemlerini yapabilir miyim?
    Turna.com üzerinden satın aldığınız tüm Aeromexico uçuşlarınız için checkin işlemlerinizi ve PNR görüntüleme işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.
  • Aeromexico ile yurtdışında hangi şehirlere seyahat edebilirim?
    Aeromexico ile dış hatlarda şu şehirlere uygun fiyatlarla seyahat edebilirsiniz:
İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Lütfen hesabınıza ait e-posta adresini giriniz. E-posta adresinize, parolanızı değiştirebileceğiniz bir link göndereceğiz.
E-Posta Adresim
Sevgili Kullanıcı: