Mayotte Uçak Bileti
Turna.com'da

Mayotte uçuşu ile ilgili bilgiler

Ucuz Mayotte uçak bileti mi arıyorsunuz? Önümüzdeki 3 aylık dönemde .

Türkiye Mayotte arasında her gün 0 sefer gerçekleştirilir. Mayotte şehirlerine en sık uçuş bu şehirlerden gerçekleştirilmektedir: İstanbul, Paris ve Milano. Mayotte ülkesi içinde içinde en çok uçulan şehirler Dzaoudzi.

Afrika kıtasına bağlı bir ada olan Mayotte Adası, Hint Okyanusu’nın batısında, Madagaskar’ın kuzeybatısında, Mozambik Kanalı’nın kuzey bitiminde ve Mozambik açıklarında yer alır. 1976 yılından günümüze, Fransa Cumhuriyeti’ne bağlı bir ada olan Mayotte, coğrafi açıdan Komor Takımadaları’na ait bir ada parçasıdır. Mayotte, Avrupa Birliği üyesi bir ülkedir. Adanın nüfusu, 2021 itibarıyla yaklaşık olarak 288,926 civarındadır. Mayotte Adası, volkanik tepeleri, zengin sualtı yaşamı, kambur balinaları, deniz kaplumbağaları ve eşsiz doğasıyla oldukça popüler bir turizm destinasyonudur.

Mayotte Gezilecek Yerler

Mayotte’de gezilecek yerleri şöyle sıralayabiliriz: Mayotte’ye bağlı Pamanzi Adası’nda bulunan bir krater gölü olan Dziani Dzaha, 660 metre yüksekliğe sahip, ülkenin en yüksek zirvesi olan Benara, volkanik bir dağ olan ve tırmanış, doğa yürüyüşü, kuş gözlemciliği yapmak isteyenler için güzel bir rota, Mont Choungui (Choungui Dağı), adaya özgü bitkileri gözlemeyebilmek için De Coconi Botanical Garden (Botanik Bahçesi), Mamoudzou Limanı’nı gören şahane manzaraya sahip Pointe Mahabou Park, adanın en popüler plajlarından biri olan Sohoa Plajı, balıkçılığa dair birçok bilginin yer aldığı Mamoudzou Fishing Museum (Mamoudzou Balıkçılık Müzesi).

Mayotte’ye Nasıl Gidilir?

Mayotte’ye Türkiye’den direkt uçuş bulunmamaktadır. Avrupa aktarmalı uçuşlarla Mayotte Dzaoudzi Havalimanı’na ulaşabilirsin. Mayotte uçak bileti seçenekleri, en iyi fiyatlarla turna.com’da!

Mayotte uçak bileti ile ilgili sorular

  • Turna bu kadar ucuz fiyatlı Mayotte uçak biletlerini nasıl bulabiliyor?
    Turna’nın birçok havayolu ile özel anlaşmaları bulunmaktadır. Bu sayede özel dönemlerde özel kampanyalar yapar. Ayrıca, sadece Turna’da bulunan Akıllı Uçuş sayesinde %70’e varan oranlarda daha ucuz Mayotte uçak bileti bulmanızı sağlar.

Mayotte Şehirleri

En uygun Mayotte uçak bileti fiyatı bulmak için gitmek istediğin Mayotte şehrine tıkla

  • Dzaoudzi Uçak Bileti
    Dzaoudzi

Mayotte Yakınındaki Ülkeler

İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Lütfen hesabına ait e-posta adresini gir. Adresine, parolanı değiştirebileceğin bir link göndereceğiz.
E-Posta Adresim
Sevgili Kullanıcı: