Uçak Bileti

Dünyanın dört bir yanında büyük eğlenceler ve sokak partileri ile kutlanan yeni yıla sayılı günler kaldı. Çoğu kişi yılbaşı planlarını tamamlarken, o gece ne yapacağını bilmeyenler ise televizyondaki yılbaşı programlarını listelemeye başladı bile. Eğer siz de hala cazip bir planı olmayanlardansanız, dillere destan kutlama görüntüleriyle akıllara kazınan bu şehirlere göz atmayı ihmal etmeyin.

Yılbaşı İçin Eşsiz Görüntüler Bulacağınız Şehirler 

1. Sidney, Avustralya

Avustralya’nın Sidney şehri, her yıl göz alıcı yılbaşı eğlencelerine sahne oluyor. Çoğu kişinin televizyon kanallarından aşina olduğu havai fişek gösterilerini izlemek için çeşitli ülkelerden Sidney’e gelenlerse bu muazzam şovu kaçırmamak için sokaklara çadır kurup yeni yıl gecesini bekliyor.

2. Paris, Fransa

Yeni yıl döneminde, ışıl ışıl Noel pazarları, sokak eğlenceleri ve genç aşıklarıyla adeta bir masal diyarına dönüşen Paris, Eyfel Kulesi’ni süsleyen ışıklarla da ayrı bir güzelliğe bürünüyor. Saatler gece yarısını gösterdiğinde atılan havai fişekler ise bu etkileyici ve romantik atmosfere hareket katıyor.

Mobil Uygulama

3. New York, Amerika

New York, yeni yıla kalabalık ve hareketli bir giriş yapmak isteyenlerin vazgeçilmez adreslerinden biri. O gece New York’un ünlü Times Meydanı’nda buluşanlar bir yandan eğlenirken bir yandan da dünyaya renkli yeni yıl mesajları veriyor. Dans edip eğlenen gençler, gökdelenlere yansıtılan lazer şovları ve havai fişekler ise şehirde unutulmaz bir görüntü yaratıyor.

4. Roma, İtalya

Avrupa’nın, sokakları aşk kokan cezbedici şehirlerinden biri olan Roma, yeni yılı romantik bir şekilde geçirmeyi planlayanların gözdesi. Şehrin göz kamaştıran görünümü, yılbaşı için süslenen renkli ve ışıl ışıl binalarla birleştiğinde ise ortaya göz kamaştıran bir manzara çıkıyor.

Hali hazırda bir yeni yıl planınız olmayabilir ama 2017’yi harika bir ortamda karşılamak için hala zamanınız olduğunu unutmayın. Siz de bu muhteşem şehirlere doğru yola çıkıp, eşsiz yılbaşı görüntüleriyle karşılaşmak için uçak bileti fırsatlarına göz atabilirsiniz.

Otobüs Bileti

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here