Savannah Nantes Uçak Bileti
Turna.com'da

Savannah Nantes Uçak Bileti Bilgileri

Kalkış Havalimanları
Savannah Havalimanı
Hunter Aaf Havalimanı
Varış Havalimanı
Atlantique Havalimanı

Savannah Nantes uçuşu ile ilgili bilgiler

SAV-NTE

Şehir Merkezinden Savannah Havalimanı’na Ulaşım

Şehir merkezinden Savannah Havalimanı’na farklı alternatifler kullanarak kolaylıkla ulaşmak mümkün.

Otobüs
Havalimanına gitmek için otobüs seçeneğini kullanmak isteyenlerin, Savannah’daki otobüs duraklarından 100X hat numarasına sahip otobüslere binmeleri gerekiyor. CAT adlı firma tarafından işletilen otobüsler, haftanın her günü 08.00 ile 18.00 arasında, birer saatlik periyotlar ile hizmet veriyor. Havalimanına 35 dakika içerisinde ulaşmayı mümkün kılan otobüslerde tek yönlü ulaşım ücreti ise yaklaşık 1,5 dolar.

Taksi
CAT otobüslerinin akşam saatlerinde hizmet vermemesi ve herhangi bir servis aracının bulunmaması nedeniyle, havalimanına ulaşım için taksi seçeneği de oldukça sık tercih ediliyor. Savannah şehir merkezinde binilecek herhangi bir taksi ile 20 dakika içerisinde havalimanına ulaşılabiliyor. Savannah’da hizmet veren taksilerde herhangi bir gece tarifesi uygulanmamakta. Şehir merkezine 13 km uzakta olan havalimanına taksi ile yapılan yolculuk için yaklaşık 30 dolar ödemek gerekiyor.

Uber –Lyft
Araç paylaşım platformları olan Uber ve Lyft uygulamaları aracılığıyla havalimanına gidilebiliyor. Bagaj teslim alanının çıkış kapısı karşısında, bu platformlar için ayrılmış bir yolcu alma – bırakma alanı bulunuyor.

Savannah Havalimanı İletişim Bilgileri
Adres: 400 Airways Ave, Savannah, GA 31408, USA
Telefon: +1 912 964 0514

Nantes Havalimanı’ndan Şehir Merkezine Ulaşım

Nantes Atlantique Havalimanı’ndan 12 km uzaklıktaki şehir merkezine otobüs, taksi, araç kiralama ve bisiklet kiralama seçenekleri mevcuttur.

Havalimanı çıkışında bulunan duraklardan Navette otobüsleriyle şehir merkezine 20 dakikada ulaşılabiliyor. Şehir içine giden otobüsler 06.45 - 00.30 arasında, belirli aralıklarla çalışıyor. Otobüs ile Neustrie’ye gidip, buradan şehir merkezine giden tramvaya da binilebilir. Otobüs ve tramvay bileti fiyatı 1,60 eurodur. 

Toplu taşıma tercih etmeyenler havalimanı çıkışında bulunan taksiler ile Nantes şehir merkezine ulaşım sağlayabilir. Havalimanından şehir merkezine taksiyle ulaşımın maliyeti 30-35 euro civarındadır. 

Bagajsız seyahat edenler için en güzel ulaşım aracı bisiklettir. Havalimanından saatlik 1,5 euroya bisiklet kiralayarak şehir merkezine keyifli bir yolculuk yapılabilir. 

Nantes’te araç kiralama seçeneği çok fazla olmasa da havalimanında birkaç şirket hizmet veriyor. Araç kiralayarak şehir merkezine ve Nantes çevresinde bulunan Bordeaux’ya kolayca ulaşılabilir. 

Savannah Nantes uçak bileti ile ilgili sorular

  • TURNA’nın bu kadar ucuz uçuş fiyatları sunabilmesinin arkasında nasıl bir sistem var?
    Turna’nın kendi geliştirdiği gelişmiş arama teknolojisi ile 300’den fazla hava yolunun biletlerini uygun fiyatlarla bulabilirsin. Uçak biletini satın aldıktan sonra da sunduğumuz online iptal ve değişiklik hizmetlerinden kolayca yararlanabilirsin.
  • Savannah şehrinden Nantes şehrine uçarken hangi havaalanlarını kullanacağım?
    Savannah üzerinden uçarken şu havaalanlarından birini kullanacaksın: Savannah Havalimanı, Hunter Aaf Havalimanı. Bu havalimanlarından birine ineceksin: Atlantique Havalimanı.
İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Lütfen hesabınıza ait e-posta adresini giriniz. E-posta adresinize, parolanızı değiştirebileceğiniz bir link göndereceğiz.
E-Posta Adresim
Sevgili Kullanıcı: