Qantas Airways Uçak Bileti
Turna.com'da

En Ucuz Qantas Airways Yurtdışı Uçak Bileti Fiyatları (Tek Yön)

Daha ucuz Qantas Airways dış hatlar uçak bileti al

Qantas Airways
2 aktarmalı - 28s 15d
02 Ekim 2023, Pazartesi 19:25
Qantas Airways
2 aktarmalı - 33s 20d
07 Ekim 2023, Cumartesi 19:25

Qantas Airways Hakkında

Qantas Airways Avustralya’nın bayrak taşıyıcı havayoludur. Qantas Airways Avustralya’da filo genişliği ve uluslararası uçuş ağı bakımından en büyük havayoludur. Dünya’nın ilk kurulan üçüncü hava yolu olan Qantas Airways Kasım 1920’de kurulmuştur. 1935 itibariyle uluslararası yolcu taşımacılığına başlamıştır. Qantas ismi Queensland and Northern Teritory Aerial Services kısaltmasından gelir. Oneworld ağının kurucu işletmelerinden olan hava yoluna Uçan Kanguru ismi de verilir.

Uçuş Rotaları

Qantas Airways Avustralya ile bütün Dünya’yı birbirine bağlayan en önemli hava yollarından biridir. Pandemi döneminde bir süreliğine uçuşlarını durduran hava yolu, şimdilerde Amerika uçuşlarına yeniden başlamıştır. Sidney’den Los Angeles, Dallas, Honolulu ve San Fransico’ya uçuşlar gerçekleştirmektedir. Aynı zamanda Melbourne ve Brisbane’den de Los Angeles’a uçuşlar bulunmaktadır. Avrupa’da Londra ve Roma’ya doğrudan uçuş gerçekleştiren Qantas Hava Yolu, Asya kıtasında Tokyo, Pekin, Bali, Jakarta, Singapur, Manila ve Delhi’ye sık uçuşlar gerçekleştirmektedir.

Qantas Hava Yolu, Emirates ile anlaşma yaparak uçuş ağını bütün Dünya’yı kapsayacak şekilde genişletmiştir.

Bagaj Hakları

Uluslararası uçuşlarda Economy sınıfında 30 kg, Premium Economy ve Business sınıflarında 40 kg ve First Class uçuşlarında ise 500 kg bagaj hakkına izin verilmektedir. Bagajlarda tek parçanın 32 kg’dan ağır olmaması gerektiğini ve farklı uçuşlarda bagaj hakkı uygulamasının değişebileceğini unutmayın. Satın aldığını biletin bagaj hakkını satın alma aşamasında kontrol etmekte yarar var.

Qantas Airways İle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

  • Turna.com’da Qantas Airways uçuşlarını bulabilir miyim?
    Turna.com’da Qantas Airways uçuşlarını bulabilir ve kolaylıkla satın alabilirsiniz. Turna.com’da hava yollarından anında fiyat verileri alınarak diğer tüm hava yolları ile karşılaştırılır. Siz de kolayca Qantas Airways uçak biletinizi uygun fiyatlarla hemen satın alabilirsiniz.
  • Turna.com’da Qantas Airways PNR sorgulama ve online check-in işlemlerini yapabilir miyim?
    Turna.com üzerinden satın aldığınız tüm Qantas Airways uçuşlarınız için checkin işlemlerinizi ve PNR görüntüleme işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.
  • Qantas Airways ile yurtdışında hangi şehirlere seyahat edebilirim?
    Qantas Airways ile dış hatlarda şu şehirlere uygun fiyatlarla seyahat edebilirsiniz: Wellington

Qantas Airways Uçak Bileti Fiyatları

En uygun Qantas Airways uçak bileti için Qantas Airways uçak seferleri ve fiyatları burada. İndirimli bilet sorgulama işlemi ile en ucuza Qantas Airways uçak bileti fiyatları Turna'da!
Popüler Seferler Uçak Bileti Fiyatları
İstanbul - Wellington 26.543,34
İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Lütfen hesabına ait e-posta adresini gir. Adresine, parolanı değiştirebileceğin bir link göndereceğiz.
E-Posta Adresim
x
Sevgili Kullanıcı: