Newport News Hampton Sidney Uçak Bileti
Turna.com'da

Newport News Hampton Sidney Uçak Bileti Bilgileri

Kalkış Havalimanları
Newport News Hampton Havalimanı
Langley Afb Havalimanı
Varış Havalimanları
Kingsford Smith Havalimanı
Palm Beach Spb Havalimanı
Au Rose Bay Havalimanı
Sydney West Havalimanı

Sidney Varışlı Diğer Ucuz Biletler

Newport News Hampton Yakınındaki Şehirlerden Daha Ucuza Bilet Ara.

Qantas Airways
1 aktarmalı - 23s 55d
29 Mayıs 2024, Çarşamba 19:20
Porter Airlines
2 aktarmalı - 33s 10d
01 Mayıs 2024, Çarşamba 18:00

Newport News Hampton Sidney uçuşu ile ilgili bilgiler

PHF-SYD

Şehir Merkezinden Newport News Hampton Havalimanı'na Ulaşım

Amerika Birleşik Devletleri’nin Virginia eyaletinde, Hampton Roads bölgesinde yer alan Newport News Hampton Havalimanı (PHF), Newport News şehir merkezine 8,2 km (5.1 mil), Hampton şehrine 22,5 km (14 mil), Williamsburg’a ise 30,6 km (19 mil) mesafede bulunuyor. Havalimanı; Virginia eyaletinde bulunan Poquoson, Hampton, Newport News, Williamsburg, Norfolk, Portsmouth, Chesapeake, Suffolk, Virginia Beach, Hopewell, Petersburg, Colonial Heights, Highland Springs, Chester, Mechanicsville yerleşim birimlerine hizmet sunuyor. Newport News Hampton Havaalanı'ndan; Amerika Birleşik Devletleri bünyesinde yer alan Charlotte, Philadelphia ve Atlanta şehirlerine seferler düzenleniyor.

Newport News Hampton Havalimanında; garaj, uzun süreli park alanı, premier ve ekonomik otopark seçenekleri sunuluyor. Uzun süreli ve ekonomi park alanlarından terminale ücretsiz servis hizmeti de veriliyor. Güvenlik noktasından geçtikten sonra yeme-içme alanları, yolculara farklı alternatifler sunuyor. Öte yandan, havalimanında gıda ürünleri satan otomatik makinalar da bulunuyor. B Kapılarını geçtikten sonra, kısa bir mesafenin ardından, bagaj teslim alanı bulunuyor. Ücretsiz bagaj taşıma arabaları ana kapıları geçince iç kısımda yer alıyor. Havalimanında bebek bakım odaları da bulunuyor. Şehir merkezinden Newport News Hampton Havalimanı’na ulaşım için tek seçenek taksiler.

Taksi

Şehir merkezinden Newport News Hampton Havalimanı’na ulaşım yalnızca taksiler ile sağlanıyor. Hampton şehir merkezinden havalimanına tahmini erişim süresi 20 dakika ve ücret ortalama 36 dolar. Newport News şehir merkezinden havalimanına tahmini ulaşım süresi ise 23 dakika ve ücret ortalama 44 dolar. Trafik yoğunluğu, bu ücretin 5 dolara kadar artmasına sebep olabiliyor. Güvenilir olması için aracı, havalimanın resmî web sayfasında yer alan taksi firmaları aracılığıyla çağırabilirsiniz.

Newport News Hampton Havalimanı İletişim Bilgileri:

Adres: 900 Bland Blvd, Newport News, VA 23602, USA
Telefon numarası: 1- (757) 877-0221
E-posta: [email protected]

Sydney Kingsford Smith Uluslararası Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım​

Şehir merkezinin yaklaşık 8 kilometre güneyinde yer alan havalimanından şehir merkezine ulaşım için taksi, araba kiralama, havalimanı/otel servisleri ve tren gibi seçenekler kullanılıyor.

Havalimanında bulunan tren istasyonu sayesinde şehir merkezine trenle gidilebiliyor. Sidney Havalimanı ve şehir merkezi arası trenle yaklaşık 13 dakika sürüyor ve trenler her 10 dakikada bir hareket ediyor.

Taksi ile daha hızlı ve konforlu bir yolculuk yaparak şehir merkezine gitmek için yaklaşık 45-55 dolar civarında bir ücret ödemek gerekiyor. Ayrıca Sidney'de, havalimanı ve şehir merkezinde bulunan araç kiralama firmalarıyla birebir ya da online olarak görüşerek, istenilen özellikte bir araç kiralamak da mümkün.

Bunların yanı sıra havalimanından hareket eden havalimanı servis araçlarını, kalacağınız otele ait servisleri ya da daha lüks bir ulaşım için limuzin kiralama hizmetini kullanarak, şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Sidney'e gelmeden önce otelinizde böyle bir servisi hizmeti verilip verilmediğini araştırmakta fayda var.

Newport News Hampton Sidney uçak bileti ile ilgili sorular

  • TURNA’nın sunduğu uçak bileti hizmeti nasıl daha farklı?
    Turna’nın akıllı uçuş, online bilet iptali ve değişikliği, kart puanları ile bilet satın alabilme ve koşulsuz bilet iptali gibi benzersiz hizmetleri bulunmaktadır. Her uçuştan puan kazandıran Turna sayesinde yalnızca kendi biletlerinden değil, davet ettiğin arkadaşlarının satın aldığı biletlerden de ömür boyu puan kazanabilir ve bedavaya uçabilirsin.
  • Newport News Hampton şehrinden Sidney şehrine uçarken hangi havaalanlarını kullanacağım?
    Newport News Hampton üzerinden uçarken şu havaalanlarından birini kullanacaksın: Langley Afb Havalimanı, Newport News Hampton Havalimanı. Bu havalimanlarından birine ineceksin: Palm Beach Spb Havalimanı, Au Rose Bay Havalimanı, Sydney West Havalimanı, Kingsford Smith Havalimanı.
İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Lütfen hesabınıza ait e-posta adresini giriniz. E-posta adresinize, parolanızı değiştirebileceğiniz bir link göndereceğiz.
E-Posta Adresim
Sevgili Kullanıcı: