En Ucuz Malpensa Havalimanı Uçak Bileti Fiyatları

Havalimanı uçuşlarının ucuz fiyatlı tarihlerine göz at

Anadolu Jet
1 aktarmalı - 27s 55d
17 Mayıs 2021, Pazartesi 08:50
Pegasus
1 aktarmalı - 7s
27 Mayıs 2021, Perşembe 05:45
Türk Hava Yolları
direkt-uçuş - 2s 50d
29 Temmuz 2021, Perşembe 09:55
Türk Hava Yolları
1 aktarmalı - 15s 35d
17 Mayıs 2021, Pazartesi 21:10
Wizz Air
1 aktarmalı - 28s
14 Haziran 2021, Pazartesi 21:45
Corendon
1 aktarmalı - 13s 20d
02 Haziran 2021, Çarşamba 07:20
Türk Hava Yolları
1 aktarmalı - 6s 5d
13 Temmuz 2021, Salı 06:40
Corendon
1 aktarmalı - 11s 5d
30 Haziran 2021, Çarşamba 10:00

Malpensa Havalimanı Kalkışlı Uçak Seferleri

Havalimanı ucuz uçak bileti fiyatlarını gör

Türk Hava Yolları
1 aktarmalı - 6s 55d
30 Mayıs 2021, Pazar 12:45
Türk Hava Yolları
1 aktarmalı - 5s 15d
14 Mayıs 2021, Cuma 12:45
Türk Hava Yolları
direkt-uçuş - 2s 45d
30 Haziran 2021, Çarşamba 12:45
Eurowings
1 aktarmalı - 13s 15d
18 Mayıs 2021, Salı 08:35
Türk Hava Yolları
1 aktarmalı - 7s 15d
21 Haziran 2021, Pazartesi 12:45
easyJet
1 aktarmalı - 30s 40d
05 Ağustos 2021, Perşembe 15:25
Ryanair
2 aktarmalı - 23s
26 Mayıs 2021, Çarşamba 20:45
Türk Hava Yolları
1 aktarmalı - 7s 20d
12 Temmuz 2021, Pazartesi 12:45

Milano Havalimanı Hakkında Genel Bilgiler

İtalya’nın en büyük havalimanlarından biri olan Milano Havalimanı, uluslararası uçuşlar ve yük taşımacılığı için sıkça kullanılan bir havalimanıdır. Milano Havalimanı, birçok bütçe dostu havayolu firmasının da merkez üssü olma özelliğini taşımaktadır. Havalimanı, Milano’nun kuzeybatısında bulunmakta ve havalimanının Milano’ya uzaklığı yaklaşık 45 kilometre. Milano Havalimanı’nda biri iç hatlar diğeri de dış hatlar olmak üzere 2 adet terminal bulunmaktadır. Milano Havalimanı’nın her iki terminalinde de birçok banka, döviz bürosu ve ATM bulunmaktadır. Her iki terminal binasında da ilk yardım ofisi mevcut. Havalimanında birer adet küçük kilise, mescit ve havra bulunmaktadır. Ayrıca havalimanın hem iç hatlar hem de dış hatlar terminallerinde turizm şirketlerinin ofisleri de yer almakta. Bagajlarınızı emanet etmek için Terminal 1’de bir adet emanet bagaj bürosu bulunuyor.

Milano Havalimanlarından Şehir Merkezine Ulaşım

Kuzey İtalya'da Lombardiya bölgesinin başkenti olan Milano, ülkenin en hareketli yolcu trafiğine sahip havalimanlarını bulunduruyor. Şehirde Malpensa Havalimanı, Linate Havalimanı ve Orio al Serio Havalimanı yolcu yoğunluğuna yanıt veriyor.

Malpensa Havalimanı'ndan Şehir Merkezine Ulaşım

Malpensa Havalimanı Milano'nun en büyük havalimanı. Şehir merkezine 50 km mesafedeki havalimanından şehir merkezine ulaşmak için otobüs, tren, araç kiralama, taksi ve özel araç seçenekleri bulunuyor.

Her iki terminalin de gelen yolcu salonu kapısında bulunan taksi durağından yararlanabileceğiniz taksiler ile şehir merkezine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Yolculuk trafik yoğunluğuna bağlı olarak değişmekle birlikte ortalama 50 dakika sürüyor.

Terminal 1 ve 2'ye uğrayan belediye otobüsleri ile hem şehir merkezine hem de komşu kentlere bağlantı sağlanıyor. Torino bölgesine ayrıca otobüs de var. Şehir merkezi güzergahındaki otobüsler 20 dakikada bir sefer yapıyor.

Terminal 1'den kalkan trenler ile iki farklı hattı kullanarak Milano şehir merkezine gidilebiliyor. Milano N. Cadorna ve Milano merkez güzergahında ilerleyen tren biletleri havalimanı istasyonunda satılıyor.

Havalimanı terminal binasından ya da internet rezervasyonu ile yapacağınız araç kiralama ile şehir merkezine kolaylıkla gidebilirsiniz.

Malpensa Havalimanı İletişim Bilgileri

Adres: 21010 Ferno Province of Varese, İtalya

Telefon: +39 02 232323

Faks: +39 02 74852047

Linate Havalimanı'ndan Şehir Merkezine Ulaşım

Milano'nun en büyük ikinci havalimanı olan Linate Havalimanı'ndan şehir merkezine ulaşmak için taksi, otobüs, araç kiralama seçenekleri bulunuyor. Şehir merkezine yaklaşık 10 km mesafede olan havalimanından kolaylıkla ulaşım sağlanıyor.

Havalimanı gelen yolcu terminali çıkış kapısında bulunan taksileri kullanarak şehir merkezine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Lisanslı havalimanı taksilerinin üzerinde isimleri ve iletişim bilgileri yazıyor.

Terminal binası dışında yer alan otobüs durağı şehir merkezine ucuz ve konforlu bir ulaşımla geçmek isteyenlere hizmet veriyor. Milan Porta Vottoia hattı için X73, Milan Piazza için ise 73 numaralı otobüsü kullanmak gerekiyor. Piazza 10 dakikada bir, Vottoia ise 20 dakikada bir kalkıyor.

Havalimanı terminal binasından ya da internet rezervasyonu ile yapacağınız araç kiralama ile şehir merkezine kolaylıkla gidebilirsiniz.

Linate Havalimanı İletişim Bilgileri

Adres: Viale Enrico Forlanini, 20090 Segrate MI, İtalya

Telefon: +39 02 232323

Faks: +39 02 74863018

Şehir Merkezinden Milano Havalimanlarına Ulaşım

Kuzey İtalya'da Lombardiya bölgesinin başkenti olan Milano, ülkenin en hareketli yolcu trafiğine sahip havalimanlarını bulunduruyor. Şehirde Malpensa Havalimanı, Linate Havalimanı ve Orio al Serio Havalimanı yolcu yoğunluğuna yanıt veriyor.

Şehir Merkezinden Malpensa Havalimanı'na Ulaşım

Milano'nun en büyük havalimanı özelliğini taşıyan Malpensa Havalimanı yılın her dönemi yoğunluk yaşıyor. Şehir merkezine 50 km mesafedeki havalimanı şehir merkezinden ulaşmak için otobüs, tren, araç kiralama, taksi ve özel araç seçenekleri bulunuyor.

Şehrin farklı bölgelerinden çevireceğiniz taksiler ile havalimanına ulaşmak mümkün. Ancak mesafenin uzak olması nedeniyle taksimetre bir hayli tutacaktır. Bu yüzden pazarlık yapmak ve fiyat sormakta yarar var.

Terminal 1 ve 2'ye uğrayan belediye otobüsleri ile hem şehir merkezinden hem de komşu kentlerden bağlantı sağlanıyor. Torino bölgesinden ayrıca otobüs de var. Şehir merkezi güzergahındaki otobüsler 20 dakikada bir sefer yapıyor.

Terminal 1'e ulaşan trenler ile iki farklı hattı kullanarak Milano şehir merkezinden havalimanına gidilebiliyor. Milano N. Cadorna ve Milano merkez güzergahında ilerleyen tren biletleri her iki istasyonda da var.

Şehirdeki ofisler ya da internet rezervasyonu ile yapacağınız araç kiralama ile havalimanına kolaylıkla gidebilirsiniz.

Malpensa Havalimanı İletişim Bilgileri

Adres: 21010 Ferno Province of Varese, İtalya

Telefon: +39 02 232323

Faks: +39 02 74852047

Şehir Merkezinden Orio al Serio Havalimanı'na Ulaşım

Orio al Serio Havalimanı, Milano'nun üçüncü en büyük havalimanı ve Bergamo kentinde yer alıyor. Şehir merkezine 60 km mesafede bulunan havalimanına şehir merkezinden tren, otobüs, araç kiralama ve taksi seçenekleri bulunuyor.

Milano şehir merkezinin farklı noktalarından taksiyi kullanarak havalimanına ulaşmak mümkün. Ancak mesafenin uzun olması nedeniyle bu yolculuk bir hayli pahalı tutuyor.

Şehirdeki rent a car ofisleri ve internet rezervasyonu ile araç kiralamak en iyi seçeneklerden biri.

Havalimanına Milan şehir merkezi başta olmak üzere Bergamo Tren İstasyonu, Turin, Torino ve Monza'dan otobüs seferleri mevcut. Otobüs seferi yapan şirketler arasında Autostradale, Orioshuttle, Terravision, Sadem, Iseo Express ve ATB firmalarını saymak mümkün.

Orio al Serio Havalimanı İletişim Bilgileri

Adres: Via Aeroporto, 13, 24050 Orio al Serio BG, İtalya

Tel: +39 035 326323

Faks: +39 035 319552

Milano Havalimanı Yakınındaki Oteller

İtalya’nın ve dünyanın moda başkenti olan Milano’da havalimanına yakın birçok otel seçeneği bulunmaktadır. Milano Havalimanı yakınındaki oteller, yediden yetmişe herkesin ilgisini çekebilecek tarzda tasarlanmıştır. Milano Havalimanı yakınındaki oteller arasında en bilinenleri; Shareton Milano Malpensa Airport Hotel, Hotel Villa Malpensa, Idea Hotel Milan Malpensa Airport, First Hotel Milano Malpensa Aeroporto, Holiday Inn Express Milano, Hotel Ristorante Cervo, Crowne Plaza Milano-Malpensa Airport ve Moxy Milano Malpensa Airport’tur. Milano Havalimanı yakınındaki oteller, Milano çevresinde konaklayabileceğiniz en rahat otellerdir.

Milano Havalimanı Lounge Hizmetleri

Farklı ve daha konforlu bir yolculuk için Milano Havalimanı Lounge hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Milano Havalimanı Lounge hizmetlerini satın alarak; kişisel asistan, özel büfe hizmetlerinden ücretsiz olarak yararlanma, ücretsiz ve limitsiz internet, ücretsiz gazete ve dergi ve gerçek zamanlı uçuş bilgilerinden yararlanabilirsiniz. Milano Havalimanı Lounge hizmeti, Terminal 1’de üç farklı salonda verilmektedir. Bu salonlar sırasıyla Perglosi Lounge, Monteverdi Lounge ve Montale Lounge’dır.

Milano Havalimanı Cafe ve Restoran Hizmetleri

Milano Havalimanı cafe ve restoran açısından oldukça zengin bir havalimanıdır. Milano Havalimanı cafe ve restoran çeşitleri sayesinde birçok farklı tarzda pizza ve makarnayı tadabilirsiniz. Eğer İtalyan mutfağından pek hoşlanmayan biriyseniz, uluslararası zincirlere ait restoranların şubelerini Milano Havalimanı’nda bulabilirsiniz. Milano Havalimanı cafe ve restoran işletmeleri, damak tadınız için özel olarak tasarlanmış yiyecek ve içecekleri sizlere sunuyor.

Milano Havalimanı Duty Free Hizmetleri

Milano Havalimanı Duty Free hizmetleri, tahmin ettiğinizden çok daha fazladır. Milano’da Milano Havalimanı Duty Free bölümünde Armani’den Boggi’ye, Bulgari’den Burbery’ye kadar birçok mağaza bulunur. Motor sporları tutkunları için Milano Havalimanı Duty Free bölümünde bir adet Ferrari mağazası da bulunmaktadır. Bu mağazalardan sevdikleriniz için dilediğiniz hediyelik eşyayı vergi ödemeden satın alabilirsiniz.

Malpensa Yakınındaki Havalimanları

 • Milano (Bergamo Orio Al Serio Havalimanı)
  Milano (Bergamo Orio Al Serio Havalimanı)
 • Milano (Linate Havalimanı)
  Milano (Linate Havalimanı)
 • Milano (Parma Havalimanı)
  Milano (Parma Havalimanı)
 • Milano (Segrate Havalimanı)
  Milano (Segrate Havalimanı)
 • Torino (Caselle Havalimanı)
  Torino (Caselle Havalimanı)
 • Cenova (Cristoforo Colombo Havalimanı)
  Cenova (Cristoforo Colombo Havalimanı)
 • Bern (Belp Havalimanı)
  Bern (Belp Havalimanı)
 • Zürih (Zurich Havalimanı)
  Zürih (Zurich Havalimanı)
 • Cenevre (Geneva International Havalimanı)
  Cenevre (Geneva International Havalimanı)
İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Parola Sıfırlama

Lütfen hesabına ait e-posta adresini gir. Adresine, parolanı değiştirebileceğin bir link göndereceğiz.

x
Sevgili Kullanıcı:
x
Turna.com'un özel fırsatlarından
sen de haberdar ol!
Geçerli bir e-posta adresi girmeni bekliyoruz.