Hurgada Paramaribo Uçak Bileti
Turna.com'da

Hurgada Paramaribo Uçak Bileti Bilgileri

Kalkış Havalimanı
Varış Havalimanları
Zanderij Havalimanı
Zorg En Hoop Havalimanı

Hurgada Kalkışlı Diğer Ucuz Bilet Fiyatları

Paramaribo Yerine Bu Şehirlere Ucuza Bilet Bul

Egyptair
2 aktarmalı - 41s 25d
15 Mayıs 2024, Çarşamba 06:30

Hurgada Paramaribo uçuşu ile ilgili bilgiler

HRG-PBM

Şehir Merkezinden Hurghada Uluslararası Havaalanı'na Ulaşım

Kızıldeniz'in muhteşem kıyıları çevresinde yer alan turistik bir sahil şehri olan Hurghada, özellikle Avrupalı ve Rus turistlerin gözdesi. Ülkeye gelen yolcuların yoğun olarak kullandığı Hurghada Uluslararası Havaalanı ise Kahire'den sonra Mısır'ın en işlek ve kalabalık ikinci uçuş sahası.

Hurghada şehir merkezine yaklaşık 11 kilometre uzaklıktaki Hurghada Uluslararası Havaalanı'na, şehir merkezinden araç kiralama, taksi, otobüs ya da otel servisleri aracılığıyla ulaşım sağlanıyor.

Hurghada'daki bazı oteller, müşterilerine şehir merkezi-havaalanı arasında transfer hizmeti sağlıyor. Seyahatiniz öncesinde konaklama yapacağınız otel yetkilileriyle görüşerek, havaalanına bu araçlarla da ulaşabilirsiniz.

Şehir merkezinden bineceğiniz taksilerle, yaklaşık 20 dakika içerisinde Hurghada Uluslararası Havaalanı'na gidebilirsiniz. Bu süre, bulunduğunuz konum ve trafiğe bağlı olarak değişebiliyor.

Şehir merkezinden toplu ulaşım kullanarak havaalanına gitmek için şehir merkezinden hareket eden havaalanı otobüsüne binip, alana ulaşmanız mümkün. Otobüsle yapacağınız bu yolculuk, yaklaşık 20 dakika sürüyor.

Ayrıca Hurghada'da daha konforlu bir yolculuk için araç kiralama firmalarıyla görüşerek, araç kiralamayı da deneyebilirsiniz.

Hurghada Uluslararası Havaalanı İletişim Bilgileri
Adres: Hurghada, El Bahreyl Ahmar, Mısır
Tel: +20 65 443 976

Paramaribo Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Güney Amerika’da yer alan ülkelerden biri olan Surinam’ın başkenti Paramaribo, kendine has kültürü, ilginç gelenekleri ve renkli sosyal yaşamıyla dünyanın en ilginç destinasyonlarından biri. Atlas Okyanusu kıyılarından 15 km kadar içeride, Surinam Nehri’nin kıyısında kurulu olan başkent, geçmişteki Hollanda sömürge dönemini hatırlatan mimari yapıları ve kanallarıyla görülmeye değer.

Şehir, bölgenin en kalabalık ve en yoğun ticaret yapılan noktalarından biri. Avrupa ile sıkı ticari bağları olan kent Hollanda sömürge döneminden bu yana Avrupa ile yoğun alış veriş içerisinde.

Şehri dünyaya ve bölgeye bağlayan merkez ise Paramaribo-Zanderij Uluslararası Havalimanı. Surinam’da yerel halkın JAP ismiyle andığı havalimanının resmi adı ise Johan Adolf Pengel Uluslararası Havalimanı. Ülkenin bayrak taşıyıcı havayolu şirketi Surinam Airways’in merkezi de olan havalimanı yıl boyunca çok yoğun bir yolcu trafiğin sahip.

Johan Adolf Pengel Uluslararası Havalimanı, şehir merkezinin 45 km güneyinde yer alıyor. Havalimanından şehir merkezine ulaşım için herhangi bir toplu taşıma seçeneği bulunmuyor. Havalimanına ulaşan yolcuların kent merkezine ulaşımı için taksi, araç kiralama, motosiklet kiralama, özel transfer hizmeti satın alma ya da shuttle araçlarını kullanmak gibi alternatifler var.

Hem yerelin hem de kente gelen yabancıların en sık kullandığı seçenek ise taksiler. Havalimanından şehir merkezine taksiyle gitmek yaklaşık 1 saat sürüyor. Yollar ve trafik zaman zaman stres yaratsa da Surinam’da sisteme alışmalısınız.

Taksilerde ücretler dünya ortalamasının üzerinde. Ödeme yalnızca şoföre nakit olarak yapılıyor. Kredi kartı geçmiyor. Surinam eski bir Hollanda sömürgesi olması nedeniyle yabancı dile yatkınlık var. Ancak mutlaka taksiye binmeden önce gideceğiniz yer ve fiyat konusunda anlaşın.

Birçok otelin misafirleri için özel transfer hizmeti bulunuyor. Bu otellerin listesini havalimanının resmi web sitesinden öğrenebilirsiniz.

Hurgada Paramaribo uçak bileti ile ilgili sorular

  • Hurgada şehrinden Paramaribo şehrine uçarken hangi havaalanlarını kullanacağım?
    Hurgada üzerinden uçarken şu havaalanlarından birini kullanacaksın: Hurgada Havalimanı. Bu havalimanlarından birine ineceksin: Zorg En Hoop Havalimanı, Zanderij Havalimanı.
  • Uçak bileti hizmetinde TURNA’nın farkı nedir?
    Uçak biletlerinin fiyatlarını kolaylıkla karşılaştırabilir, charter uçuşlarından yararlanarak yurtdışına çok ucuz fiyatlarla seyahat edebilirsin. %70 indirimleri yakalayabildiğin akıllı uçuş algoritması yalnızca Turna’da bulunur. Koşulsuz bilet iptal hizmeti ile iptal garantili uçak bileti satın alabilirsin.
İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Lütfen hesabınıza ait e-posta adresini giriniz. E-posta adresinize, parolanızı değiştirebileceğiniz bir link göndereceğiz.
E-Posta Adresim
Sevgili Kullanıcı: