En Ucuz Brüksel Havalimanı Uçak Bileti Fiyatları

Havalimanı uçuşlarının ucuz fiyatlı tarihlerine göz at

SunExpress
1 aktarmalı - 25s 55d
25 Haziran 2021, Cuma 09:05
Corendon
direkt-uçuş - 3s 40d
26 Haziran 2021, Cumartesi 07:20
Türk Hava Yolları
direkt-uçuş - 3s 25d
29 Haziran 2021, Salı 09:25
SunExpress
1 aktarmalı - 25s 40d
09 Temmuz 2021, Cuma 09:20
SunExpress
1 aktarmalı - 26s 30d
01 Haziran 2021, Salı 08:30
Pegasus
1 aktarmalı - 29s
25 Haziran 2021, Cuma 06:00
SunExpress
1 aktarmalı - 26s 5d
11 Haziran 2021, Cuma 08:55
Anadolu Jet
1 aktarmalı - 26s 35d
23 Haziran 2021, Çarşamba 10:15

Brüksel Havalimanı Kalkışlı Uçak Seferleri

Havalimanı ucuz uçak bileti fiyatlarını gör

Ryanair
1 aktarmalı - 13s 45d
14 Haziran 2021, Pazartesi 08:20
Corendon
direkt-uçuş - 3s 25d
07 Ağustos 2021, Cumartesi 11:00
Türk Hava Yolları
1 aktarmalı - 19s
18 Mayıs 2021, Salı 12:45
SunExpress
direkt-uçuş - 4s 5d
29 Mayıs 2021, Cumartesi 20:00
Corendon
1 aktarmalı - 8s 15d
29 Mayıs 2021, Cumartesi 11:00
Türk Hava Yolları
direkt-uçuş - 3s 15d
31 Mayıs 2021, Pazartesi 12:45
SunExpress
1 aktarmalı - 12s 50d
22 Haziran 2021, Salı 08:10
Corendon
2 aktarmalı - 30s 25d
11 Ağustos 2021, Çarşamba 11:00

Brüksel Havalimanı Hakkında Genel Bilgiler

Belçika’nın başkenti olan Brüksel’de Türk Hava Yolları’nın direkt iniş yapabildiği Brüksel Havalimanı, Pegasus içinse aktarmalı uçuşlarda kullanılabiliyor. Ayrıca kentte bunun dışında bir havalimanı daha bulunmaktadır. Brüksel Havalimanı, şehre 11 km uzaklıktadır. İç ve dış hatlar içerisinde farklı markalara ait mağazaları gezebilir, zengin yeme içme alternatifleriyle keyifli dakikalar geçirebilirsiniz.

Şehir Merkezinden Brüksel Havalimanlarına Ulaşım

Cermen ve Latin dünyası arasında bir sınır oluşturan Belçika, Batı Avrupa'nın siyasi, kültürel ve tarihi yapısı ile öne çıkan ülkelerinden. Belçika'nın en çok ziyaret edilen yerlerinden olan başkent Brüksel'de, Brüksel Havalimanı ve Brüksel Charleroi Havaalanı olmak üzere iki ayrı havalimanı bulunuyor. Şehrin ana uçuş merkezi olan Brüksel Havalimanı, uluslararası uçuşlara ev sahipliği yaparken, Charleroi Havaalanı ise daha çok çevre şehirlerden yapılan uygun fiyatlı uçak seferleri için kullanılıyor.​

Brüksel Havalimanı'ndan Şehir Merkezine Ulaşım

Şehir merkezinin 11 kilometre kuzeydoğusunda yer alan Brüksel Havalimanı'dan şehir merkezine ulaşım için pek çok alternatif bulunuyor. Bunlar arasında tren ve otobüsler ise geniş ulaşım ağları ile öne çıkıyor. Brüksel'de, Bruges – Ghent - Brüksel - Brüksel Havaalanı - Brüksel - Oudenaarde - Kortrijk – Oostende / De Panne - Ghent - Aalst - Denderleeuw - Brüksel - Brüksel Havaalanı - Leuven – Landen / Mons - Braine-le-Comte - Brüksel - Brüksel Havaalanı / Anvers - Mechelen - Brüksel Havaalanı - Leuven - Aarschot - Diest – Hasselt / Tournai - Ath - Enghien - Halle - Brüksel - Brüksel Havaalanı / Charleroi - Nivelles – Braine l'alleud - Brüksel Lüksemburg - Brüksel Schuman - (hafta içi) Brüksel Havaalanı / Dinant - Namur - Gembloux - Ottignies - Brüksel-Lüksemburg - Brüksel Schuman - Brüksel Havalimanı (hafta içi) güzergâhlarında yolculuk imkânı sunan tren hatları da hizmet veriyor. Bu tren hatları sayesinde havalimanına gidiş ve geliş oldukça kolay hale geliyor.

Havalimanından hareket eden 272, 620 ve 471 numaralı otobüs hatlarıyla NATO'ya, 359 ve 659 numaralı hatlarla ise Roodebeek metro istasyonuna ulaşılabiliyor. Otobüs ve tren hatlarının yanı sıra taksi, araç ya da motosiklet kiralama, otel servisleri gibi seçenekler de Brüksel'de havalimanı şehir merkezi güzergahındaki seçenekler arasında yer alıyor. Araç kiralama işlemleri, havalimanından, şehir merkezindeki ofislerden ya da online olarak gerçekleştirilebiliyor.

Brüksel Havalimanı İletişim Bilgileri

Adres: Leopoldlaan, 1930, Belçika

Telefon: +32 2 753 77 53

Faks: +32 2 753 77 54

Brüksel Charleroi Havaalanı'ndan Şehir Merkezine Ulaşım

Brüksel'in güneyinde, şehir merkezine yaklaşık 46 kilometre mesafede bulunan Brüksel Charleroi Havaalanı, çevre şehirlerden ya da ülke içi yapılan uçak yolculuklarında yoğun olarak kullanılan bir havaalanı. Charleroi Havalanı'ndan şehir merkezine gitmek için en sık tercih edilen ulaşım aracı ise otobüsler. İster önceden rezervasyon yaparak, isterseniz de otobüste bilet alabilirsiniz.

Buradan şehir merkezine gitmek için tren seçeneğini tercih edenleri, yaklaşık bir saatlik bir yolculuk bekliyor. Havalimanından kalkan otobüsler ile Brüksel Midi Tren İstasyonuna giderek, buradan şehir merkezi yönüne kolayca ulaşabilirsiniz.

Araba kiralayarak ya da taksi ile merkeze ulaşmayı düşünenler de bu rahat ve konforlu yolculuk için yaklaşık 80-85 euroluk bir ücret ödüyor. Terminalin hemen dışında buluna taksilere bindiğinizde biraz pazarlık yaparak ya da aracı bir kaç kişiyle paylaşarak, bu ücreti daha da aşağılara çekebilirsiniz.

Aynı şekilde dönüş yolculuğunuz için de şehir merkezinden taksi, tren ya da otobüs seçeneklerinden birini seçerek, havaalanına kısa sürede ve kolaylıkla gelebilirsiniz. Ayrıca havalimanından her yarım saatte bir kalkan servis araçları da, hem gidiş hem geliş için kullanılabilir.

Brüksel Charleroi Havaalanı İletişim Bilgileri

Adres: Rue des Frères Wright 8 B-6041 Charleroi, Belçika

Telefon: +32 0902 02 490

Faks: + 32 78 15 27 22

Brüksel Havalimanlarından Şehir Merkezine Ulaşım

Cermen ve Latin dünyası arasında bir sınır oluşturan Belçika, Batı Avrupa'nın siyasi, kültürel ve tarihi yapısı ile öne çıkan ülkelerinden. Belçika'nın en çok ziyaret edilen yerlerinden olan başkent Brüksel'de, Brüksel Havalimanı ve Brüksel Charleroi Havaalanı olmak üzere iki ayrı havalimanı bulunuyor. Şehrin ana uçuş merkezi olan Brüksel Havalimanı, uluslararası uçuşlara ev sahipliği yaparken, Charleroi Havaalanı ise daha çok çevre şehirlerden yapılan uygun fiyatlı uçak seferleri için kullanılıyor.

Şehir Merkezinden Brüksel Havalimanına Ulaşım

Brüksel Havalimanı ile şehir merkezi arasında 11 km'lik bir mesafe var. Şehir merkezinden Brüksel Havalimanına ulaşım için pek çok alternatif bulunuyor. Bunlar arasında tren ve otobüsler ise geniş ulaşım ağları ile öne çıkıyor.

NATO'dan 272, 620, 471 numaralı otobüs hatları, Roodebeek metro istasyonundan ise 359 ve 659 numaralı otobüsler havalimanı güzergahında taşımacılık yapıyor.

Brüksel Havaimanı'na Brüksel şehir merkezi ve çevre bölgelerden doğrudan tren bağlantısı da mevcut. Ulaşım için en hızlı ve konforlu seçeneklerden biri de tren.

Otobüs ve tren hatlarının yanı sıra taksi, araç ya da motosiklet kiralama, otel servisleri gibi seçenekler de Brüksel'de şehir merkezinden havalimanına gidip, gelebileceğiniz seçenekler arasında yer alıyor. Araç kiralama işlemleri, havalimanından, şehir merkezindeki ofislerden ya da online olarak gerçekleştirilebiliyor.

Brüksel Havalimanı İletişim Bilgileri

Adres: Leopoldlaan, 1930, Belçika

Telefon: +32 2 753 77 53

Faks: +32 2 753 77 54

Şehir Merkezinden Brüksel Charleroi Havaalanı'na Ulaşım

Brüksel şehir merkezine yaklaşık 46 km mesafede bulunan Brüksel Charleroi Havaalanı, çevre şehirlerden ya da ülke içi yapılan uçak yolculuklarında yoğun olarak kullanılan bir havaalanı.

Şehir merkezinden havalimanına gitmek için otobüs, tren, taksi, araç kiralama seçenekleri kullanılıyor. Otobüsle ulaşım için ister önceden rezervasyon yaparak, isterseniz de otobüste bilet alabilirsiniz.

Trenle şehir merkezinden havalimanına ulaşım yaklaşık 1 saat sürüyor. Brüksel Midi İstasyonu ile havalimanı arasında otobüs seferleri mevcut. Bu hatta aktarma yaparak havalimanına ulaşabilirsiniz.

Taksi ve araç kiralama hizmeti daha kolay, konforlu ve hızlı bir ulaşım yöntemi için tercih edilebilir.

Brüksel Charleroi Havaalanı İletişim Bilgileri

Adres: Rue des Frères Wright 8 B-6041 Charleroi, Belçika

Telefon: +32 0902 02 490

Faks: + 32 78 15 27 22

Brüksel Havalimanı Yakınındaki Oteller

Brüksel Havalimanı içinde sadece “Sheraton Brussels Airport Hotel” yer almaktadır. Ancak bunun dışında Brüksel Havalimanı yakınında oteller de mevcuttur. Uygun fiyatlı bir otel alternatifi olan “Holiday Inn Brussels Airport” seçeneğini tercih edip, havalimanından ücretiz transfer hizmetinden yararlanabilirsiniz. Brüksel Havalimanı yakınındaki oteller arasında lüks bir seçenek olan “Crowne Plaza Brussels Airport” havalimanına 5 dakika mesafededir. Bunun dışında “Mercure Brussels Airport” da havalimanı yakınındaki otellerden bir diğeridir.

Brüksel Havalimanı Lounge Hizmetleri

Brüksel Havalimanı lounge hizmetleri arasında birden fazla seçenek bulunmaktadır. “The Loft by Brussels Airlines”, “Diamond Lounge”, “The Suite – Brussels Airlines Lounge” uçak seferinizi beklerken rahat edip dinlenebileceğiniz, yemek yiyip bir şeyler içebileceğiniz Brüksel Havalimanı lounge hizmetleri arasındadır.

Brüksel Havalimanı Yakınındaki Cafe ve Restoranlar

Brüksel Havalimanı yakınında cafe ve restoran seçenekleri oldukça fazla çeşitlilik göstermektedir. Bu mekanlarda alkollü içecekler de dahil olmak üzere yemek yemek için oldukça fazla seçenek bulabilirsiniz. Fiyat aralıkları değişkenlik göstermekle birlikte Brüksel Havalimanı yakınındaki cafe ve restoranları inceleyebilir, sizin için en uygun olanına karar verebilirsiniz. Havalimanına 0,2 km uzaklıkta olan “Leffe Bar, Panos, Beers&Cheers, Exki, Starbucks, Black Pearls, Belgorama, Bistrot, Amo, Delifrance, Quick” restoranları tercih edebilirsiniz. Eğer daha uygun fiyatlı cafe ve restoranları denemek isterseniz havalimanına biraz daha fazla uzaklıkta olan diğer alternatifleri tercih edebilirsiniz.

Brüksel Havalimanı'nda Duty Free

Brüksel Havalimanı duty free içerisinde kozmetik ürünlerden alkole, tütün mamullerinden parfüm çeşitlerine kadar, ihtiyacınız olan birçok şeye ulaşabilirsiniz. Brüksel Havalimanı duty free mağazalarından sevdiklerinize ya da kendinize hediye alabilir, indirimli fiyatlardan yararlanabilirsiniz.

Brüksel Yakınındaki Havalimanları

 • Brüksel (S. Charleroi Havalimanı)
  Brüksel (S. Charleroi Havalimanı)
 • Rotterdam (Rotterdam Havalimanı)
  Rotterdam (Rotterdam Havalimanı)
 • Amsterdam (Schiphol Havalimanı)
  Amsterdam (Schiphol Havalimanı)
 • Düsseldorf (Station Airport Havalimanı)
  Düsseldorf (Station Airport Havalimanı)
 • Düsseldorf (Düsseldorf Havalimanı)
  Düsseldorf (Düsseldorf Havalimanı)
 • Düsseldorf (Moenchengladbach Apt Havalimanı)
  Düsseldorf (Moenchengladbach Apt Havalimanı)
 • Düsseldorf (Weeze Havalimanı)
  Düsseldorf (Weeze Havalimanı)
 • Köln (Cologne Havalimanı)
  Köln (Cologne Havalimanı)
 • Lüksemburg (Luxembourg Havalimanı)
  Lüksemburg (Luxembourg Havalimanı)
İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Parola Sıfırlama

Lütfen hesabına ait e-posta adresini gir. Adresine, parolanı değiştirebileceğin bir link göndereceğiz.

x
Sevgili Kullanıcı:
x
Turna.com'un özel fırsatlarından
sen de haberdar ol!
Geçerli bir e-posta adresi girmeni bekliyoruz.