Bahreyn Georgetown Uçak Bileti
Turna.com'da

Bahreyn Georgetown Uçak Bileti Bilgileri

Kalkış Havalimanı
Varış Havalimanı
Cheddi Jagan Int Havalimanı

Bahreyn Georgetown uçuşu ile ilgili bilgiler

BAH-GEO

Şehir Merkezinden Bahreyn Uluslararası Havalimanı’na Ulaşım

Şehir merkezinden Bahreyn Uluslararası Havalimanı’na ulaşımda çok fazla seçenek bulunmuyor. Yolcular; yalnızca otobüs, taksi ve araç kiralama hizmetlerinden faydalanarak havalimanına ulaşım sağlayabiliyor.

Otobüs
Şehir merkezinden 12 no’lu otobüsler sayesinde Bahreyn Uluslararası Havalimanı’na çok kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Sabah 5’ten gece yarısına kadar devam eden otobüsler, her yarım saatte bir kalkıyor. Şehir merkezinden havalimanına ise yaklaşık 30 ile 40 dakika içerisinde ulaşabilirsiniz.

Taksi
Şehir merkezinden havalimanına şehir merkezinde bulunan taksi durakları aracılığıyla seyahat edebilirsiniz. Ödenecek ücret kişi ve bagaj sayısına göre değişiklik gösterebildiği için önceden kontrol etmek önem taşıyor.

​Araç Kiralama
Bahreyn Uluslararası Havalimanı’nda global firmaların yanı sıra, yerel araç kiralama firmalarının da şubesi bulunuyor. Bu firmaların şehir merkezinde yer alan ofislerinden kiralanan araçlar, havalimanındaki ofislere teslim edilebiliyor.

Georgetown Havalimanı’ndan Şehir Merkezine Ulaşım

Şehirde faaliyet gösteren Cheddi Jagan Uluslararası Havalimanı'ndan şehir merkezine geçmek için taksi, halk otobüsü, özel transfer ve araç kiralama seçeneklerinden dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Daha detaylı bilgiye havalimanının resmî web sitesinden ulaşabilirsiniz.

Havalimanından şehir merkezine gitmek için  halk otobüslerine binebilirsiniz. Otobüslerle şehir merkezine yolculuk yaklaşık 1 saatte sürüyor. Otobüslerde bilet dışında nakit ödeme kabul edilmiyor. Otobüslere binmeden önce paranızı hazır bulundurmanızda fayda var. Havalimanı içinde döviz bozdurma hizmetleri de bulunuyor, ihtiyacınız varsa bunlardan yararlanabilirsiniz. Ancak döviz kurları şehir merkezinde farklı olduğu için ulaşıma yetecek kadar döviz bozdurabilirsiniz.

Cheddi Jagan Uluslararası Havalimanı'ndan çıkıp yolun karşısına geçtiğinizde sol tarafta otobüs durağını görebilirsiniz.Penang için otobüs durakları Google haritalardan belirtilmiştir. Her yarım saatte bir havalimanından şehir merkezine otobüs kalkar. Haritalardan hangi otobüsle nereye ulaşabileceğinizi kolaylıkla inceleyebilirsiniz.

Havalimanından şehir merkezine gitmek için tercih edebileceğiniz ulaşım yollarından biri de taksiler. Taksi ile ortalama şehir merkezine 30 dakikaya gidebilirsiniz. Ancak bu taksilerde taksimetre kullanımı mevcut olmadığı için turistler tarafından pek tercih edilmiyor. Fiyatları gideceğiniz yere göre şoförler belirleyebiliyor. Binmeden önce taksici ile fiyat konusunda teyitleşmenizde fayda var.

Şehir merkezine gitmek için araç kullanmak istiyorsanız, uçuştan önce online olarak veya havalimanında yer alan araç kiralama ofislerindenaraç kiralayabilir ve seyahat süresince konforlu bir şekilde etrafı gezebilirsiniz. Araç kiralamadan önce şehirde park sorunu yaşayabileceğinizi de göz önünde bulundurmanız gerekir. Kiralık araçla havalimanından şehir merkezine ortalama 20-40 dakikada gidebilirsiniz.

Grup olarak seyahat ediyorsanız veya konforlu bir seyahat planlıyorsanız şehir merkezine ulaşım için özel transfer hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Şehir merkezinde yer alan otellerin birçoğu, ekstra ücret karşılığında havalimanından otele özel transfer hizmeti sunuyor. Seyahat öncesinden otelinizle iletişime geçerek transfer hizmetiyle ilgili bilgi alabilir, transfer aracı için rezervasyon yaptırabilirsiniz. 

Bahreyn Georgetown uçak bileti ile ilgili sorular

  • Uçak bileti hizmetinde TURNA’nın farkı nedir?
    Uçak biletlerinin fiyatlarını kolaylıkla karşılaştırabilir, charter uçuşlarından yararlanarak yurtdışına çok ucuz fiyatlarla seyahat edebilirsin. %70 indirimleri yakalayabildiğin akıllı uçuş algoritması yalnızca Turna’da bulunur. Koşulsuz bilet iptal hizmeti ile iptal garantili uçak bileti satın alabilirsin.
  • Bahreyn şehrinden Georgetown şehrine uçarken hangi havaalanlarını kullanacağım?
    Bahreyn üzerinden uçarken şu havaalanlarından birini kullanacaksın: Bahrain Havalimanı. Bu havalimanlarından birine ineceksin: Cheddi Jagan Int Havalimanı.
İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Lütfen hesabınıza ait e-posta adresini giriniz. E-posta adresinize, parolanızı değiştirebileceğiniz bir link göndereceğiz.
E-Posta Adresim
Sevgili Kullanıcı: