Cezayir New York Uçak Bileti
Turna.com'da

Cezayir New York Alternatif Bilet Fiyatları

Cezayir New York Uçak Bileti Bilgileri

Kalkış Havalimanı
Varış Havalimanları
John F Kennedy Havalimanı
Newark Liberty Havalimanı
La Guardia Havalimanı
Battery Pk City Havalimanı
East 34St Landing Havalimanı
Wall Street Spb Havalimanı
En Ucuz Bilet Fiyatı
13.008,38 TL
En Sık Uçan Havayolu

Cezayir New York Uçak Bileti Al (Gidiş - Dönüş)

Cezayir New York gidiş dönüş en uygun uçak biletleri ne kadar

Iberia
Cezayir - New york
17 Haziran 2024, Pazartesi 20:35
27 Haziran 2024, Perşembe 21:15
Iberia
Cezayir - New york
21 Mayıs 2024, Salı 13:15
28 Mayıs 2024, Salı 23:25
British Airways
Cezayir - New york
17 Haziran 2024, Pazartesi 20:30
27 Haziran 2024, Perşembe 21:15
Air Canada
Cezayir - New york
21 Mayıs 2024, Salı 01:50
28 Mayıs 2024, Salı 15:45
Lufthansa
Cezayir - New york
21 Mayıs 2024, Salı 01:50
28 Mayıs 2024, Salı 15:45
British Airways
Cezayir - New york
17 Temmuz 2024, Çarşamba 19:20
24 Temmuz 2024, Çarşamba 23:40
British Airways
Cezayir - New york
17 Temmuz 2024, Çarşamba 19:20
24 Temmuz 2024, Çarşamba 23:40
Lufthansa
Cezayir - New york
17 Temmuz 2024, Çarşamba 01:50
24 Temmuz 2024, Çarşamba 20:20

Cezayir New York Uçak Bileti Al (Tek Yön)

Cezayir New York uçak biletleri için ucuza bilet ara

Lufthansa
Cezayir - New york
1 aktarmalı - 12s 40d
24 Haziran 2024, Pazartesi 12:25
Lufthansa
Cezayir - New york
1 aktarmalı - 16s 40d
30 Nisan 2024, Salı 01:55
Lufthansa
Cezayir - New york
1 aktarmalı - 16s 40d
30 Nisan 2024, Salı 01:55
Air Canada
Cezayir - New york
2 aktarmalı - 19s 55d
30 Nisan 2024, Salı 01:55

Cezayir Kalkışlı Diğer Ucuz Bilet Fiyatları

New York Yerine Bu Şehirlere Ucuza Bilet Bul

Air Canada
2 aktarmalı - 16s 50d
02 Haziran 2024, Pazar 02:00
Air Canada
1 aktarmalı - 12s 10d
10 Haziran 2024, Pazartesi 12:25

New York Varışlı Diğer Ucuz Biletler

Cezayir Yakınındaki Şehirlerden Daha Ucuza Bilet Ara.

Royal Air Maroc
1 aktarmalı - 11s
11 Mayıs 2024, Cumartesi 13:40
Royal Air Maroc
1 aktarmalı - 11s
01 Mayıs 2024, Çarşamba 13:45
Türk Hava Yolları
1 aktarmalı - 17s 45d
09 Mayıs 2024, Perşembe 10:35
TAP Portugal
1 aktarmalı - 13s 50d
25 Nisan 2024, Perşembe 13:40

Cezayir New York uçuşu ile ilgili bilgiler

Cezayir New York arasında uçuş gerçekleştirip, yakın zamanda dönme planın yoksa tek yön bir bilet 13.008 TL’ye ilgini çekebilir. Şimdiden dönüş planın belliyse hem gidiş hem de dönüş biletini aynı anda almak avantaj yaratabilir. Yakınlardaki 3 aylık bir süreyi inceledik ve Cezayir New York gidiş dönüş için bulabildiğimiz en iyi fiyat 21.488 TL

Lufthansa hava yolu tarafından hizmet verilen bu hatta, bugünden sonraki 30 gün için yaptığımız incelemede, 13.008 TL ile en iyi fiyatı sunmaktadır. Cezayir New York uçuşu gerçekleştirecekseniz bu fiyatları dikkate alabilirsiniz.

62 gün sonrasına Cezayir New York uçak biletini aramayı ve satın almayı deneyebilirsin. En iyi fiyatlara yaklaştığını göreceksin.

Yılın Nisan, Mayıs ve Ağustos aylarında uçmak, yılın geri kalanına göre bu rotada daha iyi fiyatlar bulmanı sağlar. Cezayir New York arasında uçuş gerçekleştirirken çoğunluğun tercih ettiği aylar olması dolayısıyla Ekim, Temmuz ve Haziran ayları her zaman daha pahalıdır.

ALG-NYC

Şehir Merkezinden Cezayir Havalimanı'na Ulaşım

Afrika'nın en büyük kentlerinden olan Cezayir, kendisiyle aynı adı taşıyan ülkenin başkenti ve en büyük şehri. 1500'lü yıllarda Osmanlı hâkimiyetine giren kentte bugün daha çok Fransız sömürgesinin izleri görülüyor. Kuzeyde Akdeniz'e kıyısı olan kent denizle İspanya'ya bağlanıyor. Cezayir kentinin tek havalimanı adını Cezayir'in eski devlet başkanında alıyor ve Houari Boumediene Havalimanı veya Cezayir Uluslararası Havalimanı olarak adlandırılıyor. Kentin 17 km güneydoğusunda yer alan havalimanı iç hatlar ve dış hatlar olmak üzere iki terminale sahip.

Şehir merkezinden yaklaşık 17 km uzaklıkta yer alan Cezayir Havalimanı'na ulaşmak için otobüs ve metro gibi toplu taşımanın yanı sıra taksi ve araç kiralama gibi seçenekler bulunuyor.

Cezayir Havalimanı'na otobüsle ulaşmak istiyorsanız ETUSA tarafından işletilen otobüsleri kullanabilirsiniz. Yaklaşık yarım saatte bir şehir merkezi ile havalimanı arasında hizmet veren otobüsler çıkış kapısında yer alıyor. Bu otobüsler sabah 06.00 ila akşam 19.00 saatleri arasında çalışıyor. Seyahat süresi trafiksiz yaklaşık yarım saat ve ücret 50 dinar. Otobüsleri her iki terminalin gelen yolcu çıkışında bulabilirsiniz.

Cezayir şehir merkezinden havalimanına kentin tek metro hattını kullanarak ulaşmak mümkün. Metronun tek yön fiyatı 50 dinar.

Cezayir havalimanına ulaşmanın bir başka yolu ise taksileri kullanmak. Taksilerle yolculuk yaklaşık 25 dakika sürüyor, ancak trafiğe bağlı olarak 50 dakikayı bulabiliyor. Şehir merkezinden havalimanına taksi ücreti 600 ila 1000 dinar arası değişiyor, binmeden önce pazarlık yapmayı unutmayın.

Eğer şehir merkezinden Cezayir Havalimanı'na kiraladığınız araç veya özel aracınızla ulaşmak istiyorsanız direkt ulaşım imkânı sunan N11 sahil yolunu kullanabilirsiniz.

Cezayir Havalimanı İletişim Bilgileri
Adres: Dar El Beida, Algiers, Cezayir
Tel: +213 799 85 06 32

Newark Liberty Havalimanı'ndan Şehir Merkezine Ulaşım

ABD'nin en hareketli kenti New York, her yıl milyonlarca ziyaretçiyi ağırlayan dev bir metropol. Newark Liberty Havalimanı New York'a gidecekler ya da bu şehirden hareket edecek kişilerin uğrayacağı havalimanlarından biri.

New York'ta yolcu yoğunluğuna sahip ikinci en büyük havalimanı Newark Liberty Havalimanı. New York şehir merkezine 23 km uzaklıkta, Newark sınırlarında bulunan havalimanı her yıl yüzbinlerce yolcuyu ağırlıyor. Newark Liberty Havalimanı'ndan şehir merkezine ulaşmak ulaşmak için çok sayıda alternatif bulunuyor. Bu alternatifler arasında tren, otobüs, taksi ve araç kiralamayı saymak mümkün.

Newark Liberty Havalimanı'nda terminaller arasında hizmet veren AirTrain haftanın 7 günü 24 saat yolcuların kullanımında. Bu trenler ile havalimanı tren istasyonuna da bağlantı sağlanıyor. Manhattan yönünde ulaşım imkanı veren trenle havalimanı şehir merkezi güzergahında rahatlıkla seyahat edebilirsiniz. Tren istasyonunun belirli istasyonlarında aktarma yaparak New York'un dört bir yanına ulaşılabiliyor. Havalimanı tren istasyonundan yakın çevredeki farklı şehirlere de şehirlerarası tren seferleri bulunuyor. Bu trenlerle yakın kentleri ziyaret etmek de kolay.

Havalimanı gelen yolcu terminali çıkış kapılarında bulunan taksi duraklarındaki taksileri kullanarak şehir merkezine gidilebiliyor. Gidilecek nokta ve taksimetre ücreti için şoförden bilgi almak öneriliyor.

Newark Airport Express otobüsleri New York ve Newark şehir merkezi ile havalimanı arasında bağlantı sağlıyor. Bu otobüsler sabah 06.00'dan gece yarısına kadar Bryant Park, Grand Central Station ve Port Authority Bus Terminal ile havalimanı arasında sefer düzenliyor.

Araç kiralama hizmeti için havalimanı terminalindeki ofisler ya da online rezervasyon seçenekleri değerlendirilebilir.

JFK International Havalimanı'ndan Şehir Merkezine Ulaşım

New York şehir merkezine 20 km uzaklıkta bulunan John F. Kennedy Havalimanı, ABD'nin en yoğun yolcu trafiğine sahip havalimanlarından biri. John F. Kennedy Havalimanı'ndan şehir merkezine ulaşmak için metro, tren, otobüs, taksi ve araç kiralama seçeneklerinden yararlanmak mümkün.

Havalimanı terminalleri arasında ve toplu ulaşım istasyonuna kadar bağlantı sağlayan AirTrain treni John F. Kennedy Havalimanı'nda ulaşımın kalbinde yer alıyor. Bağlantıyı ücretsiz sağlayan bu trenden indikten sonra hangi ulaşım aracı kullanılacaksa onun biletinin alınması gerekiyor.

Newyork Subway olarak adlandırılan metro sistemi New York'un birçok noktasına doğrudan gitme imkanı sunuyor. Metro haritasına bakarak gidilecek istasyonun seçilmesi ve gidilecek güzergaha göre istasyonda yönün belirlenmesi gerekiyor. Manhattan, Quenns ve Jamaica İstasyonu 3 ayrı güzergahtaki ana noktalardan.

New York şehir merkezindeki trenler LIRR kısaltmasıyla biliniyor. Bu trenler Long Island Rail Road kelimelerinin kısaltmasıyla adlandırılmış. Jamaica İstasyonu'na LIRR tren hattıyla ulaştıktan sonra havalimanına aktarma yapmak mümkün.

Havalimanı terminalindeki Jamaica İstasyonu'ndan kalkan otobüsler havalimanı ile şehir merkezi arasındaki bağlantıyı sağlıyor. Q ile başlayan farklı numaralı hatlar ile New York'un dört bir yanına gitmek mümkün. Şehirdeki trafik sorunu nedeniyle ulaşım süresine güvenmemek gerekiyor.

Havalimanı gelen yolcu terminali çıkışında özel şirketlere ait shuttle servisleri de şehir merkezine ücretli servis yapıyor. Ayrıca bu çıkış noktasında farklı otellerin shuttle servisleri de bulunuyor.

Havalimanı terminalindeki araç kiralama ofisleri ve taksiler de hızlı ve kolay ulaşım için tercih edilebilir.

Cezayir New York uçak bileti ile ilgili sorular

 • Daha ucuz uçak bileti bulmak için Turna.com ne yapıyor?
  Turna.com’un hava yolu anlaşmaları benzersizdir. Milyonlarca kişinin güvenle bilet satın aldığı Turna’nın gelişmiş arama teknolojisi, akıllı uçuş, koşulsuz iptal iade garantisi hizmetleri bulunmaktadır.
 • Cezayir şehrinden New York şehrine uçarken hangi havaalanlarını kullanacağım?
  Cezayir üzerinden uçarken şu havaalanlarından birini kullanacaksın: Houari Boumediene Havalimanı. Bu havalimanlarından birine ineceksin: Newark Liberty Havalimanı, John F Kennedy Havalimanı, La Guardia Havalimanı, Battery Pk City Havalimanı, East 34St Landing Havalimanı, Wall Street Spb Havalimanı, Marine Air Havalimanı.
 • Hava yolu şirketlerinden hangileri Cezayir New York arasında uçuşlar sunmaktadır?
  Hava yolu firmalarından Türk Hava Yolları, Lufthansa, Air Canada, British Airways ve Iberia bu hatta uçuş hizmeti sunmaktadır. Bu hava yolları ile sınırlı olmayacak şekilde 15 firma bu rotada uçuşlar gerçekleştirmektedir.
 • Cezayir New York uçak biletleri hangi gün daha ucuza satın alınabilir?
  Salı günleri için ortalama fiyatlar daha uygun. Salı günleri uçuşunu gerçekleştirenler bizim verilerimize göre daha düşük maliyetlerle seyahat ediyor. Perşembe günleri ise nispeten daha pahalı ve Perşembe gününü tercih eden müşterilerimiz ortalama değerlere göre diğer günlere göre en yüksek ücretlerle karşılaşıyor.
İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Lütfen hesabınıza ait e-posta adresini giriniz. E-posta adresinize, parolanızı değiştirebileceğiniz bir link göndereceğiz.
E-Posta Adresim
Sevgili Kullanıcı: