Uçak Bileti

Kalabalıktan, bitmeyen işlerden ve stresten sıkıldınız mı? Kendinizi cep yakmayan ucuz seyahat hayalleri kurarken mi yakalıyorsunuz? O zaman sizin için hazırladığımız listeye göz atarak, dünyanın en hesaplı seyahati için hazırlıklara başlayabilirsiniz. İşte dünyanın en ekonomik ülkeleri ve konuklarına sundukları muhteşem fırsatlardan bazıları.

Konuklarına Ucuz Seyahat Fırsatı Sunan 5 Ülke

1. Hindistan

Güney Asya’da bulunan Hindistan, ekonomik yaşam tarzı ile gezginler için oldukça avantajlı bir seyahat bölgesi. Hem ulaşım hem de konaklama bakımından dünyanın pek çok ülkesine göre ucuz sayılan Hindistan, zengin kültürel dokusu, misafirperver insanları ve tarihi mekanları ile kendine hayran bırakıyor. Hindistan gezinizde; Tac Mahal, Ganj Nehri ve Altın Tapınak‘a uğramayı unutmayın.

2. Yunanistan

Son yıllarda içerisine girdiği ekonomik krizden turizm ile çıkmaya çalışan Yunanistan‘da, Türkiye’den bile daha ucuz bir seyahat yapabilirsiniz. Başkent Atina ve Selanik başta olmak üzere gezilip görülecek pek çok turistik bölgesi bulunan bu eşsiz ülkenin en favori tatil adresi ise adalar. Rodos, Mikonos, Santorini ve Sisam gibi harika adalara ev sahipliği yapan ülke, ekonomil yapısı ve doğal güzellikleriyle turistler için oldukça cazip bir tatil durağı.

Mobil Uygulama

3. Filipinler

Pasifik Okyanusu’nun batısında Güneydoğu Asya’da yer alan Filipinler, irili ufaklı 7 bin 107 adet ada ve adacıktan meydana geliyor. Tropik ormanları, etkileyici manzaralar sunan adacıkları, şahane koyları ve zengin kültürü ile cennetten bir köşe olan Filipinler, az para ile çok yerler gezebileceğiniz harika bir adres.

4. Laos

Güneydoğu Asya’nın en çok ziyaret edilen ülkelerinden olan Laos, başkenti Vientiane‘nin yanı sıra Luang Prabang, Savannakhet ve Pakse gibi şehirleriyle de tanınıyor. Yer aldığı coğrafyanın en ucuz ülkeleri arasında anılan Laos, aynı zamanda dünyanın en bakir kalmış yerlerinden. Pha That Luang Tapınağı,Mekong Nehri ve Pakbeng ile Phonsavan şehrindeki antik kavanozlar (Plain of Jars) ise ülkenin görülmeye değer noktalarından bazıları.

5. İspanya

İspanya, ekonomisinde yaşanan dalgalı durum nedeni ile turizme sarılan ülkelerden. Avrupa’nın en popüler turist destinasyonları arasında gösterilen ülke; Barselona, İbiza, Kanarya Adaları gibi ünlü yerleşim yerlerinin yanı sıra La Sagrada Familia, El Hamra Sarayı, Park Güel gibi etkileyici noktalarıyla da dikkat çekiyor.
Uçak bileti kampanyalarını inceleyip kendiniz için en doğru rotayı çıkararak, keyifli ve ucuz bir seyahat planlayabilirsiniz.
Otobüs Bileti

1 YORUM

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here