Tuifly Airlines Uçak Bileti
Turna.com'da

Tuifly Hava Yolları Hakkında

TUIfly Airlines

Tuifly, Dünya’nın en büyük turizm operatörlerinden biri olan TUI AG’nin alt kuruluşudur. TUI AG, Almanya orijinli uluslararası bir seyahat ve turizm firması olup merkezi Hanover kentinde bulunmaktadır. Grubun Avrupa çapında 5 adet havayolu işletmesi bulunmaktadır. Tuifly, (Daha önceki adı Thomson Airways), İngiltere merkezli bir charter hava yoludur. İngiltere’den ve İrlanda’dan özellikle tatil destinasyonlarına tarifeli ve charter seferleri düzenlemektedir. Tuifly’nin, Türkiye dahil bir çok Avrupa, Afrika, Asya ve Kuzey Amerika seferleri bulunmaktadır. 11.8 Milyon yolcu taşımasıyla Dünya’nın en büyük charter firması ünvanını 2019 yılında almıştır. Toplam yolcu sayısı bakımından Easyjet, British Airways ve Jet2.com’un ardından İngiltere’nin dördüncü en büyük hava yoludur.

TUIfly Airlines Check-In İşlemi

Online check-in’e izin verilen uçular için genelde uçuştan 24 saat önce ve uçuşa 1 saat öncesine kadar ücretsiz online check-in işlemi yapılabilmektedir. Ekstra Check-in ile online check-in’e izin verilen uçuşlarda, koltuk tipi seçiminden sonra uçuştan 48 saat önce (uzun uçuşlarda 74 saat önce) ücretsiz online check-in yapılabilmektedir. Online check-in sonrasında, biniş kartını yazdırarak havalimanına gidebilirsin. Havalimanı check-ini için uçuştan en az 2 saat öncesinde havalimanında olmak önerilmektedir.

TUIfly Airlines Bagaj Hakkı

2 yaşından itibaren her yolcunun 55 x 20 x 40cm boyutlarında ve maksimum 10 kg ağırlığında 1 parça el bagajı hakkı bulunmaktadır. Bilet ücretlerine check-in bagajı dahil değildir. Sadece bebekli yolcular için 10 kg bagaj hakkı vardır. Satın alınan check-in bagaj hakkı 80 x 25 x 60cm boyutlarında ve maksimum 32 kg ağırlında olmalıdır. Ekstra bagaj ücretleri hakkında güncel bilgi almak için Tuifly Airlines web sitesini ziyaret edebilirsin.

TUIfly Airlines Koltuk Seçimi

Farklı koltuk tipleri bulunan uçaklarda koltuk seçimi, uçuştan 30 gün önce ve 48 saat öncesine kadar (uzun uçuşlarda 74 saat öncesine kadar) ekstra ücret karşılığında yapılabilir.

TUIfly Airlines Yiyecek, İçecek ve İkram Hizmeti

Uçuş sırasında sandviçler, tuzlu ve tatlı atıştırmalıklar, alkollü ve alkolsüz içecekler ücret karşılığında servis edilmektedir. Yiyecek ve içecek siparişi uçuştan önce ön sipariş olarak da verilebilmektedir. Detaylı bilgi ve menü için Tuifly Airlines web sitesine göz atabilirsin.

TUIfly İle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

  • Turna.com’da TUIfly uçuşlarını bulabilir miyim?
    Turna.com’da TUIfly uçuşlarını bulabilir ve kolaylıkla satın alabilirsiniz. Turna.com’da hava yollarından anında fiyat verileri alınarak diğer tüm hava yolları ile karşılaştırılır. Siz de kolayca TUIfly uçak biletinizi uygun fiyatlarla hemen satın alabilirsiniz.
  • Turna.com’da TUIfly PNR sorgulama ve online check-in işlemlerini yapabilir miyim?
    Turna.com üzerinden satın aldığınız tüm TUIfly uçuşlarınız için checkin işlemlerinizi ve PNR görüntüleme işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.
  • TUIfly ile yurtdışında hangi şehirlere seyahat edebilirim?
    TUIfly ile dış hatlarda şu şehirlere uygun fiyatlarla seyahat edebilirsiniz:
İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Lütfen hesabınıza ait e-posta adresini giriniz. E-posta adresinize, parolanızı değiştirebileceğiniz bir link göndereceğiz.
E-Posta Adresim
Sevgili Kullanıcı: