Şikago Sacramento Uçak Bileti
Turna.com'da

Şikago Sacramento Uçak Bileti Bilgileri

Kalkış Havalimanları
O'hare Havalimanı
Midway Havalimanı
Dupage County Havalimanı
Gary International Havalimanı
Chicago Nas Havalimanı
Pal Waukee Havalimanı
Varış Havalimanları
Sacramento Havalimanı
Mcclellan Afb Havalimanı
Mather Afb Havalimanı
Executive Havalimanı
Stockton Havalimanı

Şikago Kalkışlı Diğer Ucuz Bilet Fiyatları

Sacramento Yerine Bu Şehirlere Ucuza Bilet Bul

Aeromexico
1 aktarmalı - 7s 9d
27 Mayıs 2024, Pazartesi 06:00
Spirit Airlines
direkt-uçuş - 2s 15d
30 Nisan 2024, Salı 11:11
JetBlue
1 aktarmalı - 12s 37d
25 Nisan 2024, Perşembe 10:40
Delta Air Lines
1 aktarmalı - 6s 34d
18 Haziran 2024, Salı 09:35

Şikago Sacramento uçuşu ile ilgili bilgiler

CHI-SAC

Şehir Merkezinden Şikago Gary Regional Havalimanı'na Ulaşım

Şikago şehir merkezine 40 km mesafede bulunan Şikago Gary Regional Havalimanı'na ulaşmak için tren, otobüs, taksi ve araç kiralama hizmetinden yararlanılabiliyor.

Şehrin dört bir yanında bulunan rent a car firmalarının ofislerinden ya da online ortamdan araç kiralayarak havalimanına kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Ayrıca taksiler havalimanına ulaşmak için en rahat yöntemler arasında.

Şehir merkezi ve farklı şehirlerden gelen tren güzergahı üzerinde yer alan havalimanına bu konforlu toplu ulaşım yöntemini kullanarak çevreyi keşfederek ulaşmak keyifli bir seçenek.

Şehir Merkezinden Şikago Midway Havalimanı'na Ulaşım

Şehir merkezinden Şikago Midway Havalimanı'na ulaşım için otobüs, araç kiralama, bisiklet ve taksi seçenekleri kullanılabiliyor. Şehir merkezi ve çevre bölgelerden havalimanına en kolay ulaşım yöntemlerinden biri Pace Suburban ismi verilen otobüsler. Bu otobüsler hem ekonomik hem de konforlu.

Ulaşım ağı oldukça geniş olan bu otobüslerin yanı sıra havalimanından hareket eden servis araçları ve taksiler de buradaki ulaşımın önemli alternatiflerinden. Yolculara şehir merkezi-havalimanı arasında hızlı ve kolay bir ulaşım imkanı sunan taksilerin ücreti ise bu mesafe için 28-30 dolar civarında tutabiliyor.

CTA sistemini kullanarak, O'hare ve Midway havalimanları arasında aktarma yapmak da mümkün.

Araç kiralama firmalarının ofislerinden ya da online rezervasyonla araç kiralayarak havalimanına ulaşımı sağlayabilirsiniz.

Şehir Merkezinden Şikago O'Hare Uluslararası Havalimanı'na Ulaşım

Şikago'nun en hareketli havalimanı olan Şikago O'Hare Uluslararası Havalimanı'na şehir merkezinden ulaşmak için tren, otobüs, taksi ve araç kiralama hizmeti bulunuyor.

Şehir merkezi ile havalimanı arasındaki mesafe 29 km. Bu mesafe havalimanına 24 saat kesintisiz hizmet veren transit trenlerle ise 45 dakikada gidiliyor.

Havalimanı-şehir merkezi hattında sabah 06.00-23.30 ve 05.00-23.45 aralığında hizmet sunan özel otobüsler yolcuların gidiş ve gelişlerde sık kullandığı ulaşım araçlarından. Toplu ulaşımda otobüsler ekonomik yöntemlerden.

Şehir merkezinden havalimanına ulaşmak isteyenler taksi ya da araç kiralama yöntemini de kullanıyor.

Şehir Merkezinden Şikago Rockford Uluslararası Havalimanı'na Ulaşım

Şikago şehir merkezine 110 km uzaklıkta bulunan Şikago Rockford Uluslararası Havalimanı, yılın her dönemi yoğunluk yaşayan terminallere sahip. Şehir merkezinden Şikago Rockford Uluslararası Havalimanı'na ulaşım için otobüs, otomobil-limuzin kiralama, taksi gibi ulaşım seçenekleri kullanılabiliyor.

Şehir merkezi havalimanı arasındaki uzun mesafe taksi ücretleri için çok tercih edilebilir bir yöntem değil. Bu yüzden araç kiralama daha revaçta. Araç kiralama ofisleri ya da online kiralamayı tercih edebilirsiniz.

Fiyatın uygun olmasını isteyenler ise Rockford Mass Transit District otobüslerini kullanarak, şehir merkezinden el yakmayan bir ücret karşılığında havalimanına ulaşabiliyor.

Otomobil ve limuzin kiralamak için önceden rezervasyon yaparak ya da havalimanında bulunan firmalarla uçuştan önce bire bir görüşerek, kendiniz için en uygun seçenekleri öğrenebilirsiniz. Taksi kullanacak olanlar da, ücret konusunda anlaşma yaparak, şehir merkezi havalimanı arasındaki yolculuk ücretini daha uygun hale getirebilir.

Sacramento Uluslararası Havalimanı’ndan Şehir Merkezine Ulaşım

Sacramento şehir merkezinin 16 km kuzeybatısında yer alan Sacramento Uluslararası Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşım ise oldukça kolay.

Otobüs
Havalimanından Sacramento şehir merkezine gitmek için otobüs seçeneğini kullanmak isteyenlerin, Terminal B çıkış kapısı önünde yer alan otobüs durağından 42A hat koduna sahip otobüslere binmeleri gerekiyor. Havalimanında hizmet veren toplu taşıma araçları, Yolobus adındaki özel bir firma tarafından işletiliyor. Otobüsler, hafta içi sabah 05.30 ile akşam 22.30 arasında hizmet verirken, hafta sonu ve resmi tatillerde ise seferler aynı saatte başlayıp 1 saat erken son buluyor. Yolobus otobüsleri ile şehir merkezine gitmek yarım saat sürüyor ve bu yolculuk için yaklaşık olarak 2.5 dolar ödemek gerekiyor.

Taksi
Sacramento Uluslararası Havalimanı’nın SITOA adındaki güvenilir bir taksi firması ile resmi anlaşması bulunuyor. Özellikle de otobüslerin hizmet vermediği saatlerde, Sacramento Uluslararası Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşım için bu taksiler oldukça sık tercih ediliyor. Terminal A çıkış kapısı önünde hizmet veren taksiler ile şehir merkezine 15 dakika içerisinde ulaşılabiliyor. Bu yolculuk için ödenmesi gereken ücret ise yaklaşık 30 dolar. 

Araç Kiralama
Hem şehir merkezine hem de bölgede yer alan diğer yerleşim alanlarına ulaşım için araç kiralama seçeneği sıkça tercih ediliyor. Sacramento Uluslararası Havalimanı içerisinde araç kiralama hizmeti sunan birçok acente bulunuyor. Ancak bu acentelerin topluca hizmet verdiği alana gitmek için havalimanı içerisinde küçük bir yolculuk yapmak gerekiyor. İlgili alana gitmeyi sağlayan ücretsiz servis araçları, A ve B terminalleri çıkış kapısı önünden her 10 dakikada bir kalkış yapıyor. İlgili alana ulaştıktan sonra kolaylıkla araç kiralama işlemi gerçekleştirilebiliyor. 

Sacramento Uluslararası Havalimanı İletişim Bilgileri
Adres: 6900 Airport Blvd, Sacramento, CA 95837, United States
Telefon: +1 916 929 5411

Şikago Sacramento uçak bileti ile ilgili sorular

  • TURNA’nın sunduğu uçak bileti hizmeti nasıl daha farklı?
    Turna’nın akıllı uçuş, online bilet iptali ve değişikliği, kart puanları ile bilet satın alabilme ve koşulsuz bilet iptali gibi benzersiz hizmetleri bulunmaktadır. Her uçuştan puan kazandıran Turna sayesinde yalnızca kendi biletlerinden değil, davet ettiğin arkadaşlarının satın aldığı biletlerden de ömür boyu puan kazanabilir ve bedavaya uçabilirsin.
  • Şikago şehrinden Sacramento şehrine uçarken hangi havaalanlarını kullanacağım?
    Şikago üzerinden uçarken şu havaalanlarından birini kullanacaksın: Dupage County Havalimanı, Gary International Havalimanı, Midway Havalimanı, Chicago Nas Havalimanı, O'hare Havalimanı, Pal Waukee Havalimanı, Chicago Rockford Havalimanı. Bu havalimanlarından birine ineceksin: Mcclellan Afb Havalimanı, Mather Afb Havalimanı, Executive Havalimanı, Stockton Havalimanı, Sacramento Havalimanı.
İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Lütfen hesabınıza ait e-posta adresini giriniz. E-posta adresinize, parolanızı değiştirebileceğiniz bir link göndereceğiz.
E-Posta Adresim
Sevgili Kullanıcı: