San Juan Puerto Rico Barselona Uçak Bileti
Turna.com'da

San Juan Puerto Rico Barselona Uçak Bileti Bilgileri

Kalkış Havalimanları
Luis Munoz Marin Havalimanı
Isla Grande Havalimanı
Varış Havalimanı

San Juan Puerto Rico Barselona uçuşu ile ilgili bilgiler

SJU-BCN

Şehir Merkezinden San Juan Havalimanı’na Ulaşım

San Juan şehir merkezinden San Juan Havalimanı’na en ekonomik ulaşım yolu belediye otobüsü kullanmak. D53 numaralı otobüsün durakları arasında Isla Verde, San Juan tarihi kent merkezi, Condado (Ashford Bulvarı), kongre merkezi bulunur. T5 numaralı otobüsün durakları arasında ise yine Isla Verde ve San Juan tarihi kent merkezi bulunur. Bu iki otobüs de sizi havalimanına ulaştırır.

San Juan’da UBER seçeneği de bolca kullanılmaktadır. Hem ödeyeceğiniz tutarın hem de sürücünüzün belli olması açısından güven telkin eden bu uygulama, havalimanına ulaşmak için iyi bir seçenek. 

Bunun yanında şehrin her yanında bulunan normal taksileri de bu yolculuk için kullanabilirsiniz. Taksiye herhangi bir sokaktan binebileceğiniz gibi, otelinizin lobisine de çağırmanız olası. Havalimanı ile olan 7 km’lik mesafe, normal trafik koşullarında 15 dakika civarında sürüyor.

Bir turizm merkezi olan San Juan’da, herhangi bir turizm acentesinden de havalimanı transferi ayarlayabilirsiniz. Böylece özellikle büyük grupların transferi çok kolay bir şekilde yapılıyor.

Barcelona Havalimanı'ndan Şehir Merkezine Ulaşım​

İspanya'nın en popüler turizm merkezlerinden biri olan Barcelona şehrini dünyanın birçok farklı noktasına bağlayan Barcelona–El Prat Airport, aynı zamanda ülkenin en yoğun yolcu trafiğine sahip terminallerinden biri. Şehir merkezine 12 km uzaklıkta bulunan havalimanına ulaşım için farklı alternatifler bulunuyor.

Barcelona Havalimanı'ndan şehir merkezine ulaşmak için tren, otobüs, taksi ve araç kiralama seçenekleri kullanılıyor.

Barcelona Havalimanı'nın her iki terminalinden de kalkış yapan iki ayrı otobüs hattı bulunuyor. Aerobus adıyla bilinen belediye otobüsleri şehir merkezine ekonomik bir yolculuk yapmak için tercih edilebilir. Havalimanının 1 numaralı terminalinden A1 otobüsü, 2 numaralı terminalden ise A2 numaralı otobüsün seferleri var. Bu iki otobüs de şehir merkezindeki Espanya ve Catalunya meydanların gidiyor. Sabah 06.00 ile gece yarısı saatleri arasında çalışan bu otobüs dışında gece seferi olan N16 ve N17 numaralı otobüsler de kullanılabiliyor.

Havalimanında bulunan banliyö tren istasyonunu kullanarak R2 hattındaki trenlerle şehir merkezine gidilebiliyor. Metro aktarmasıyla Barcelona'nın dört bir yanına ulaşılabilen trenler de ekonomik tercihler arasında.

Havalimanı gelen yolcu çıkış kapısından kolaylıkla bulunabilecek taksiler şehir merkezinde her noktaya yolcu taşıyor. Taksiye binmeden önce fiyat konusu sormak öneriler arasında. Taksi ile ulaşım ortalama 30 dakika sürüyor.

Havalimanında bulunan rent a car ofislerinden ya da online rezervasyonla araç kiralamak da mümkün. Şehirde trafik sorunu olduğunu unutmayın.

Barcelona Havalimanı İletişim Bilgileri
Barcelona–El Prat Airport Barcelona, İspanya
Telefon: +34 91 321 10 00

San Juan Puerto Rico Barselona uçak bileti ile ilgili sorular

  • TURNA’nın hava yollarından özel fiyat aldığı oluyor mu?
    Turna.com bugüne kadar 4 milyondan fazla uçak bileti satışı ile Türkiye’de alanındaki en büyük firmalardan biridir. Hava yolları tarafından Turna’ya özel kampanyalar sunulmaktadır. Bu sayede hayal edilemeyecek uçak bileti fiyatları bulmak mümkündür.
  • San Juan Puerto Rico şehrinden Barselona şehrine uçarken hangi havaalanlarını kullanacağım?
    San Juan Puerto Rico üzerinden uçarken şu havaalanlarından birini kullanacaksın: Isla Grande Havalimanı, Luis Munoz Marin Havalimanı. Bu havalimanlarından birine ineceksin: Barselona Havalimanı.
İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Lütfen hesabınıza ait e-posta adresini giriniz. E-posta adresinize, parolanızı değiştirebileceğiniz bir link göndereceğiz.
E-Posta Adresim
Sevgili Kullanıcı: