Paris Monastir Uçak Bileti Sorgula: Ucuz Bilet Bul: 7303 TL - turna.com

Paris Monastir Uçak Bileti
Turna.com'da

Paris Monastir Uçak Bileti Bilgileri

Kalkış Havalimanları
Varış Havalimanı
Habib Bourguiba In Havalimanı
En Ucuz Bilet Fiyatı
7.303,02 TL
En Sık Uçan Havayolu

Paris Monastir Uçak Bileti Al (Tek Yön)

Paris Monastir uçak biletleri için ucuza bilet ara

Nouvelair
Paris - Monastir
direkt-uçuş - 2s 35d
22 Ekim 2023, Pazar 18:45

Paris Kalkışlı Diğer Ucuz Bilet Fiyatları

Monastir Yerine Bu Şehirlere Ucuza Bilet Bul

Transavia France
direkt-uçuş - 2s 30d
03 Ekim 2023, Salı 07:00
Ryanair
direkt-uçuş - 1s 45d
13 Ekim 2023, Cuma 19:05
Ryanair
direkt-uçuş - 1s 40d
10 Ekim 2023, Salı 08:15
Air Malta
1 aktarmalı - 12s 20d
24 Kasım 2023, Cuma 10:20
Air Serbia
1 aktarmalı - 17s 20d
07 Ekim 2023, Cumartesi 21:10
Vueling
direkt-uçuş - 1s 45d
29 Ekim 2023, Pazar 09:15
Vueling
1 aktarmalı - 7s 35d
10 Ekim 2023, Salı 10:40
Vueling
1 aktarmalı - 15s 45d
27 Eylül 2023, Çarşamba 21:50
Ryanair
direkt-uçuş - 1s 30d
01 Ekim 2023, Pazar 15:00
Ryanair
direkt-uçuş - 2s 15d
25 Eylül 2023, Pazartesi 19:20
easyJet
direkt-uçuş - 1s 35d
13 Ekim 2023, Cuma 17:40
Air Europa
direkt-uçuş - 1s 45d
24 Ekim 2023, Salı 19:40
Ryanair
direkt-uçuş - 2s 25d
07 Ekim 2023, Cumartesi 09:50
Ryanair
direkt-uçuş - 2s
15 Kasım 2023, Çarşamba 19:30
Air Serbia
1 aktarmalı - 11s 40d
11 Ekim 2023, Çarşamba 10:05
Pegasus
1 aktarmalı - 10s 15d
25 Kasım 2023, Cumartesi 11:40
Air Serbia
1 aktarmalı - 7s 25d
11 Ekim 2023, Çarşamba 10:05
Tunisair
direkt-uçuş - 2s 25d
01 Aralık 2023, Cuma 09:45

Monastir Varışlı Diğer Ucuz Biletler

Paris Yakınındaki Şehirlerden Daha Ucuza Bilet Ara.

Eurowings
direkt-uçuş - 1s 40d
25 Eylül 2023, Pazartesi 17:45
Nouvelair
direkt-uçuş - 2s 40d
16 Aralık 2023, Cumartesi 11:55
Nouvelair
direkt-uçuş - 2s 30d
25 Kasım 2023, Cumartesi 17:40
Transavia France
direkt-uçuş - 2s 10d
26 Eylül 2023, Salı 13:30
Nouvelair
direkt-uçuş - 1s 20d
28 Ekim 2023, Cumartesi 14:20

Paris Monastir Arası Akıllı Uçak Biletleri

Sadece Turna.com'da Paris Monastir Arasındaki Akıllı Uçuşları Bulabilirsin.

3 aktarmalı - 17s 32d
26 Eylül 2023, Salı 00:15

Paris Monastir uçuşu ile ilgili bilgiler

Paris Monastir uçak biletlerini alabileceğimiz en ucuz aylar hangileridir? Bu parkurda yaptığımız incelemelerde, yılın Ekim aylarının ucuz, yılın Ekim aylarının ise pahalı olduğunu gösteriyor.

Paris Monastir uçak biletimi kaç gün önceden alırsam daha iyi fiyat bulabilirim? Turna.com verilerine göre Paris Monastir uçuşları için bu süre 27 gündür.

Nouvelair havayolunun hizmet verdiği bu rotada 7.303 TL fiyatıyla en ucuz bileti bulabilirsin. Paris Monastir arasındaki uçuşlarda Nouvelair havayolu ile daha uygun fiyatlarla uçak bileti satın alabilirsin.

PAR-MIR

Şehir Merkezinden Beauvais Tille Havalimanı'na Ulaşım

Paris şehir merkezinden olan Beauvais Tille Havalimanı'na ulaşım için, tren, otobüs, taksi ve araç kiralama seçenekleri kullanılabiliyor.

Paris şehir merkezinden havalimanına ulaşım için otobüsler ilk akla gelen seçeneklerden. Porte Maillot Metro İstasyonu'ndan kalkan otobüsler haftanın 7 günü 24 saat boyunca düzenli aralıklarla sefer yapıyor. Havalimanı-şehir merkezi otobüslerinin biletlerini şoförden ya da kiosklardan almak mümkün ancak internetten satın alındığında indirim sağlanıyor.

Şehrin farklı bölgelerinde bulunan taksi duraklarındaki taksiler şehir merkezinden havalimanına ulaşmak için kullanılabilecek seçenekler arasında. Paris şehir merkezi ile havalimanı arasındaki mesafe farkı nedeniyle taksi biraz maliyetli tutsa da pazarlık yapmak ve birkaç kişi kullanmak durumunda taksi ekonomik bir seçenek olabilir.

Şehirdeki rent a car ofisleri ve internetten online rezervasyonla sağlanacak araçlarla da şehir merkezi havalimanı güzergahında ulaşım mümkün. Ancak özel araç kullanımında trafik yoğunluğunu hesaba katmakta yarar var.

Beauvais Tille Havalimanı'nda tren istasyonu bulunmuyor. En yakın tren istasyonu havalimanına 4 km uzaklıkta. Paris'in en merkezi noktalarından Beauvais Tren İstasyonu'na trenle gidilebiliyor. Beauvais Tren İstasyonu'ndan havalimanına taksi ya da otobüsle geçmek de bir alternatif.

Şehir Merkezinden Paris Charles de Gaulle Havalimanına Ulaşım

Fransa'nın ve dünyanın en yoğun yolcu trafiğine sahip havalimanları arasında gösterilen Charles de Gaulle Havalimanı her yıl yüzbinlerce yolcuyu ağırlıyor. Paris şehir merkezinden Charles de Gaulle Havalimanı'na ulaşım için tren, otobüs, taksi ve araç kiralama hizmetinden yararlanmak mümkün.

Şehir merkezinden havalimanına ulaşım için otobüsler kullanılabilecek alternatifler arasında. 350 Bus, 19 Bus, Cars Air France, Roissybus ve Val d'Europe Airports Shuttle şirketlerine ait otobüslerle Opera Meydanı başta olmak üzere şehrin farklı bölgelerinden bağlantı sağlanıyor. Havalimanının 3 terminalinde de otobüs noktası var.

Paris genelinde toplu ulaşımda yaygın bir ağa sahip olan demiryolları havalimanına ulaşmak için en hızlı, konforlu ve ekonomik seçeneklerden biri. RER, TGV ve CDGVAL ismini taşıyan tren sistemleri ulaşım için kullanılıyor. RER Paris şehir merkezinden havalimanına ulaşmak, TGV Fransa'nın diğer şehirleri ile bağlantı sağlamak, CDGVAL ise havalimanı terminalleri arasında geçiş yapmak için kullanılabiliyor. Havalimanındaki terminaller arasındaki mesafelerin fazla olması nedeniyle bu trenleri kullanmak şart.

Şehrin farklı bölgelerinde bulunan taksi duraklarındaki taksileri kullanarak havalimanına ulaşmak mümkün. Taksi kullanmadan önce güzergah ve ücret konusunda anlaşmak ve pazarlık yapmak öneriler arasında. Bazı taksicilerin pazarlığa açık olduğu biliniyor.

Şehrin farklı yerlerindeki rent a car ofislerinden araç kiralama hizmeti almak ya da internetten rezervasyon yapmak da seçenekler arasında.

Şehir Merkezinden Paris Orly Havalimanına Ulaşım

Şehir merkezinden Orly Havalimanı'na ulaşım için tren, tramvay, otobüs, taksi ve araç kiralama hizmetinden yararlanılabiliyor.

Paris şehir merkezinin dört bir yanına ulaşan tren sistemi RER ile şehir merkezinden Orly'e kısa sürede ulaşılabiliyor. Tren dışındaki diğer seçenek ise tramvay. Villejuif-Louis Aragon semtinden havalimanına kadar giden tramvayın ismi Tram7 olarak geçiyor.

Val d'Europe Airports, Bus 91.10, Orlybus, Cars Air France şirketlerine ait otobüsler ile havalimanına ekonomik bir ulaşım mümkün. Rochereau Tren İstasyonu ve Denfert Tren İstasyonu'ndan kalkan otobüslerle de Orly Havalimanı'na direkt ulaşmak mümkün. Bu yolculuk trafik yoğunluğuna göre değişmekle birlikte ortalama 30 dakika sürüyor. Charles de Gaulle Havalimanı ile Orly Havalimanı arasında bağlantı sağlayan bir otobüs hattı da var. Bu hat ile iki havalimanı arasında uçak değiştirecekler için bu hat işlevsel.

Şehir merkezindeki herhangi bir duraktan taksiyle havalimanına ulaşmak da mümkün. Taksiye binmeden önce mesafeyi ve ücreti sormak öneriliyor. Paris'teki araç kiralama ofisleri ya da internet rezervasyonu aracılığıyla kiralanacak araçla da ulaşım sağlayabilirsiniz.

Monastir Havalimanı’ndan Şehir Merkezine Ulaşım

Tunus’un en popüler turistik merkezlerinden biri olan Monastir, önemli bir turizm merkezi.  Geleneksel anlamda bir balıkçı limanı olan Monastir, Pön-Roma kenti kalıntıları üzerine kurulu. Tarih boyunca dini anlamda önemli bir yer haline getirilen Monastir, görülmeye değer pek çok tarihi ve turistik yere sahip.

Tunus’un en popüler turistik merkezlerinden biri olan Monastir’ın tek havalimanı olan Habib Bourguiba Uluslararası Havalimanı TAV tarafından işletiliyor. TAVMayıs 2047’ye kadar işletme hakkını bulundururken, Monastir Habib Bourguiba Havalimanı, 2010 yılında Afrika’da Gelişmekte Olan En İyi Havalimanı seçildi.

Monastir Habib Bourguiba Havalimanı ile Monastir şehir merkezi arasında 7,8 km’lik bir mesafe bulunuyor. Havalimanından şehir merkezine taksi, raylı ulaşım, araç kiralayarak ulaşım sağlayabilirsiniz.

Monastir Habib Bourguiba Havalimanı’ndan Monastir şehir merkezine ve büyük şehirlere demir yolu ile ulaşım sağlanıyor. Monastir trenlerinin tarifesini kontrol etmek ve biletinizi online satın almak için www.sncft.com.tn linkini ziyaret edebilir, transferinizi önceden planlayabilirsiniz.

Havalimanı’na geldiğinizde terminalden çıktığınızda taksileri göreceksiniz. Havalimanından şehir merkezine ve pek çok yere giderken taksi hizmetleri oldukça uygundur. Monastir havalimanına hizmet veren sarı taksiler ve beyaz taksiler bulunuyor. Beyaz taksiler turistik ve daha konforlu hizmet verirken, dolayısıyla daha pahalılar. Sarı taksilerde 1 km için yaklaşık maliyet 0,4 Dinar iken beyaz taksiler için 1,2 Dinar.

Monastir Habib Bourguiba Havalimanı'nda araç kiralayarak şehir merkezine rahat bir şekilde gidebilirsiniz. Monastir Habib Bourguiba Havalimanı'nda araç kiralama, Tunus seyahatinizi planlarken size esneklik sunar. Böylelikle şehri hem gezebilir hem de zamandan tasarruf edebilirsiniz.

Havalimanındaki tüm araç kiralama acenteleri, çok çeşitli araç markaları ve hizmetleri sunuyor. Araç kiralama kontuarlarına gümrükten çıktıktan hemen sonra sağ tarafınızda bulunan gelen yolcu salonunda bulacaksınız. Monastir Habib Bourguiba Havalimanı'nda bulunan araç kiralama firmalarına havalimanının web sitesinden ulaşabilirsiniz.

Dönemsel olarak yaşanan yoğunluktan etkilenmemek adına acentelerle iletişime geçerek araç rezervasyonunuzu önceden yaptırmanızda fayda olacaktır. İstenilen belgelerin de yanınızda olduğundan mutlaka emin olun.

Ayrıca konaklama yapacağınız otelin havalimanı servislerinden de hizmet alma şansınız bulunuyor. Geleceğiniz saati önceden otel personeline bildirirseniz transfer konusunda size yardımcı olacaklardır. 

Paris Monastir uçak bileti ile ilgili sorular

  • TURNA’da ucuz fiyatlarla uçak biletleri alabilmek nasıl mümkün oluyor?
    Turna, hava yolları ile doğrudan anlaşmalara sahiptir. Bugüne kadar 4 milyondan fazla kişinin uçak bileti satın aldığı Turna.com’dan kolayca uçak bileti satın almak mümkündür. Akıllı uçuşla yurtdışında %70’e varan indirimler sunabiliyoruz. Turna’da daima özel kampanyalar bulabilirsin.
  • Hangi uçak firmaları Paris şehrinden Monastir şehrine uçmaktadır?
    Hava yolu firmalarının içinden 2 tanesi bu rotada uçuş gerçekleştirmektedir. Nouvelair ve Transavia France bu hatta en çok sefer gerçekleştiren uçak firmalarıdır.
  • Paris şehrinden Monastir şehrine uçarken hangi havaalanlarını kullanacağım?
    Paris üzerinden uçarken şu havaalanlarından birini kullanacaksın: Beauvais Tille Havalimanı, Charles De Gaulle Havalimanı, Orly Havalimanı, Chalons Vatry Havalimanı. Bu havalimanlarından birine ineceksin: Habib Bourguiba In Havalimanı.
İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Lütfen hesabına ait e-posta adresini gir. Adresine, parolanı değiştirebileceğin bir link göndereceğiz.
E-Posta Adresim
x
Sevgili Kullanıcı: