Resmi Nouvelair Havayolları Uçak Bileti Fiyatları - turna.com

Nouvel Air Hava Yolları Uçak Bileti
Turna.com'da

En Ucuz Nouvelair Havayolları Yurtdışı Uçak Bileti Fiyatları (Tek Yön)

Daha ucuz Nouvelair Havayolları dış hatlar uçak bileti al

Nouvelair
1 aktarmalı - 10s 15d
30 Eylül 2023, Cumartesi 13:10
Nouvelair
1 aktarmalı - 1s 15d
29 Kasım 2023, Çarşamba 12:20
Nouvelair
1 aktarmalı - 21s 20d
26 Eylül 2023, Salı 00:50
Nouvelair
1 aktarmalı -
02 Aralık 2023, Cumartesi 12:50
Nouvelair
1 aktarmalı - 7s 15d
19 Ekim 2023, Perşembe 15:50
Nouvelair
1 aktarmalı - 9s 10d
29 Eylül 2023, Cuma 12:55
Nouvelair
1 aktarmalı - 9s 55d
03 Ekim 2023, Salı 00:50
Nouvelair
1 aktarmalı - 11s 5d
23 Ekim 2023, Pazartesi 10:40
Nouvelair
1 aktarmalı - 21s 35d
29 Eylül 2023, Cuma 13:10
Nouvelair
direkt-uçuş - 3s
25 Eylül 2023, Pazartesi 10:40

Nouvelair Havayolları Hakkında

1989 yılında Air Liberté Tunisie adıyla Air Liberté’nin charter ortağı olarak kurulmuş olan Nouvelair Hava Yolları 1990 yılında faaliyete başlamıştır. Ana merkezi Tunus’un Munastır kentinde bulunan Nouvelair, Kartaca Uluslararası Havalimanı ve Cerbe-Zarzis Havalimanı’nı yan üstler olarak kullanan bir Tunus hava yoludur. 2015 raporlarına göre 614 çalışanı bulunan şirketin güncel raporları halkla paylaşılmadığı için yıllık ne kadar yolcu taşıdığı bilinmiyor. Nouvelair Hava Yolu filosu ilk kurulduğunda sadece birkaç uçaktan oluşurken günümüzde 8 adet Airbus A320-200 model uçakla faaliyet gösteriyor. Nouvelair Hava Yolu hakkında tüm detaylı bilgileri burada bulabilirsiniz. Turna.com’dan Nouvelair Hava Yolları uçak biletlerini sorgulatabilir ve Nouvelair Hava Yolu rezervasyonu yaptırabilirsiniz.

Nouvelair Hava Yolları’nın Gittiği Destinasyonlar

Hava yolunun Afrika’da , Tunus ve Cezayir; Asya’da Rusya ,Türkiye ve sezonluk olarak İran; Avrupa’da Belçika, Bulgaristan, Danimarka, Fransa, Almanya, Macaristan, İtalya, Ukranya ve Birleşik Krallık gibi ülkeleri de kapsamak üzere 30’dan fazla ülkeye uçuşu vardır.

Nouvelair Hava Yolları’nın aynı zamanda Tunus’ta Monastir, Tunis, Djerba, Enfidha şehirlerine iç hat ve Avrupa’daki önemli şehirlerden İstanbul, Iran, Sofya, Paris, Lyon, Nice, Berlin, Munich, Milan ve Moskova dahil dış hat olmak üzere  40’ın üzerinde şehire uçuşu vardır.

Nouvelair Hava Yolları’nın Anlaşmalı Olduğu Hava Yolları

Nouvelair’in başka bir hava yolu firmasıyla anlaşması bulunmuyor.

Check-in İşlemleri

Online check-in hizmeti bulunmayan hava yolları ile yapılan uçuşlarda yolcular, havalimanındaki bankolarda check-in yapabilirler. Check-in işlemi için uçuştan en az 2,5 saat önce havalimanında olunması tavsiye edilir. Check-in sırasında öncelik isteyen yolcuların check-in işlemlerini uçuştan en az 40 dakika önce tamamlamış olmaları gerekir. 

Bagaj Hakkı ve Ücretlendirme

Fransa ve Cezayir yolcuları 10 kg, Türkiye yolcuları 8 kg, diğer destinasyonlara seyahat eden yolcularsa 5 kg el bagajı hakkına sahiptir. Her yolcu için bagaj ölçülerinin sınırı 55*35*25 cm’dir. El bagajının yanında bir parça kişisel eşya (laptop, el çantası vb.) taşıma hakkı da bulunur. Yolcuların; tüm makas veya çakı gibi kesici aletleri, ateşli veya oyuncak silâhları, yaralanmaya sebebiyet verecek kurşun benzeri objeleri, kişisel savunma için kulanılan elektroşok aleti veya biber gazını, asit-alkaloit gibi kimyasal veya zehirli maddeleri , çabuk bozulan/ çürüyen yiyecekleri ve golf sopası, beysbol topu gibi tüm kesici spor eşyalarını uçuş sırasında yanlarına almaları yasak.

Hava yolunun, kargo bagajı için Light, Easy ve Flex adında 3 farklı servisi bulunur. Fransa uçuşlarında Light seçimde sadece 10 kg’la sınırlı bebek bagajına izin verilir. Easy seçimi yetişkinler ve çocuklar için 25 kg, bebekler için 10 kg bagaj hakkı bulunurken; Flex seçeneğinde yetişkin ve çocuklar için 30 kg, bebekler için 10 kg bagaj hakkı tanınır.

Cezayir uçuşlarında yetişkinler 30 kg, bebekler 10 kg ; Türkiye uçuşlarında yetişkinler 40 kg bagaj hakkına sahip. Diğer uçuşlarda bagaj hakkı sınırı 20 kg. Ekstra bagajlar Fransa uçuşları için 10 eurodan başlayarak 250 euroya kadar ücretlendirilebilirken, diğer uçuşlarda ek bagajlardan kilo başına 5 euro alınır.

15 kg ağırlığa kadar olan spor ekipmanları 35 euro ücretle taşınır. Bu ağırlığı aşan ekipmanlar ek bagaj olarak ayrıca ücretlendirilir. Boyutları 55*40*20 cm’yi aşmadığı sürece müzik aletleri kabinde ücretsiz olarak taşınabilir. Bu sınırı aşan müzik aletlerinin taşınması için hava yolunu önceden bilgilendirmeniz gerekir. Uçuşlarınızda evcil hayvanlarınızla da seyahat edebilirsiniz. 7 kg kadar ağırlığa kadar olan evcil hayvanlar kabinde taşınabilir ve ücreti 40 eurodur. Kargo bölümünde 25 kg ağırlığa kadar olan evcil hayvanlar 50 euro karşılığında taşınır.

Koltuk Seçimi

Nouvelair Hava Yolu yolcularına online olarak koltuk seçme şansı tanır. Online koltuk seçimi yaparken işlemi uçuşunuzdan en az 48 saat önce yapmış olmanız gerekir. Birinci sıra ve çıkış kapısı koltuklar 15 euro, orta koltuk seçimleri 10 euro, standart seçimler ise 6 euro olarak ücretlendirilir.

Nouvelair Hava Yolları’nın Müşterilerine Sunduğu Üyelik Kartları (Miles Programları)

Jasmin adında bir sadakat programına sahip olan Nouvelair; White, Silver ve Gold olmak üzere 3 farklı üyelik çeşidi sunar. Uçuşlardan topladığınız puanlar bu kartlarda birikir. Sonrasında bu puanları faklı şekillerde kullanabilirsiniz.

White üyelik sahipleri, biriktirdikleri puanları koltuk seçmek, ekstra bagaj hakkı kazanmak veya ekstra bagaj satın almak için kullanabilirler. Yemek siparişlerini puanları ile ödeyebilirler. Tüm bu avantajlarla birlikte Silver üyeler; 10 kg ekstra bagaj hakkı, ücretsiz standart koltuk seçimi, check-in ve uçağa binme önceliği hakkı kazandıkları gibi hizmet alımlarında daha fazla puan kazanırlar.

Gold üyeler müşteri hizmetlerinde öncelik; 20 kg ekstra bagaj, tüm koltuklarda ücretsiz seçim, check-in ve uçağa binme önceliği haklarının yanı sıra hizmet alımlarında ekstra puan kazanmakla birlikte VIP salonlara giriş hakkı da kazanırlar.

Yiyecek, İçecek ve İkram & Kabin İçi Genel Özellikler

Havayolu, yolcularına online olarak önceden yemek veya ikram seçme hakkı tanımıştır. Seçiminizi uçuşunuzdan 24 saat öncesine kadar yapmış olmanız gerekir. Premium menüler 13 euro, Special menüler 7 euro, Menu spécial ise 6 euro olarak ücretlendirilir. Bunlara ek olarak kabin içinde televizyon, film ve Wi-fi hizmeti bulunur.

Nouvelair İle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

  • Turna.com’da Nouvelair uçuşlarını bulabilir miyim?
    Turna.com’da Nouvelair uçuşlarını bulabilir ve kolaylıkla satın alabilirsiniz. Turna.com’da hava yollarından anında fiyat verileri alınarak diğer tüm hava yolları ile karşılaştırılır. Siz de kolayca Nouvelair uçak biletinizi uygun fiyatlarla hemen satın alabilirsiniz.
  • Turna.com’da Nouvelair PNR sorgulama ve online check-in işlemlerini yapabilir miyim?
    Turna.com üzerinden satın aldığınız tüm Nouvelair uçuşlarınız için checkin işlemlerinizi ve PNR görüntüleme işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.
  • Nouvelair ile yurtdışında hangi şehirlere seyahat edebilirim?
    Nouvelair ile dış hatlarda şu şehirlere uygun fiyatlarla seyahat edebilirsiniz: Londra, Milano, Marsilya, Nice, Paris, Sfax, Stokholm, Tunus

Nouvelair Havayolları Uçak Bileti Fiyatları

En uygun Nouvelair Havayolları uçak bileti için Nouvelair Havayolları uçak seferleri ve fiyatları burada. İndirimli bilet sorgulama işlemi ile en ucuza Nouvelair Havayolları uçak bileti fiyatları Turna'da!
Popüler Seferler Uçak Bileti Fiyatları
İstanbul - Londra 6.433,74
İstanbul - Milano 5.245,34
İstanbul - Marsilya 5.300,36
İstanbul - Nice 6.568,18
İstanbul - Paris 5.854,79
İstanbul - Sfax 4.960,27
İstanbul - Stokholm 6.428,46
İstanbul - Tunus 4.684,13
İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Lütfen hesabına ait e-posta adresini gir. Adresine, parolanı değiştirebileceğin bir link göndereceğiz.
E-Posta Adresim
x
Sevgili Kullanıcı: