Paphos Cardiff Uçak Bileti
Turna.com'da

Paphos Cardiff Uçak Bileti Bilgileri

Kalkış Havalimanı
Varış Havalimanı
Cardiff Havalimanı

Paphos Kalkışlı Diğer Ucuz Bilet Fiyatları

Cardiff Yerine Bu Şehirlere Ucuza Bilet Bul

British Airways
direkt-uçuş - 4s 45d
17 Nisan 2024, Çarşamba 21:00

Paphos Cardiff uçuşu ile ilgili bilgiler

PFO-CWL

Şehir Merkezinden Baf Havalimanı’na Ulaşım

Baf şehir merkezinden Baf Havalimanı’na çeşitli yöntemlerle ulaşmak mümkün.

Otobüs
Şehir merkezinden havalimanına otobüs ile gitmek isteyenlerin 612 ve 613 numaralı otobüsleri kullanmaları gerekiyor. 613 numaralı otobüs tatil günleri dahil olmak üzere her gün 08.00 ile 19.00 arasında; 612 numaralı otobüs ise 1.05 ile 23.55 arasında her saat başı hizmet veriyor. Otobüsler ile yaklaşık 30 dakikada havalimanına ulaşılıyor. Otobüs bilet ücretleri gündüzleri 1.50 €, geceleri ise 2.50 € olarak belirlenmiş. 12 yaşının altındaki çocuklardan bilet ücreti alınmıyor. Otobüslerin ilk durağı Kato Baf istasyonu, son durağı Baf Havalimanı’dır.

Taksi
Baf Havalimanı’na ulaşmanın en kolay yollarından biri taksileri kullanmak. Şehir merkezinden taksiyle havalimanına ulaşım ücreti yaklaşık 35 € tutuyor. Bu tutarın 5 € kadarı havalimanı ücreti olarak yansıtılıyor.

Baf Havalimanı İletişim Bilgileri:
Adres: P.O. Box 62320 P.C. 8063 Pafos, Cyprus
Telefon Numarası: +357 25123022

Cardiff Havalimanı’ndan Şehir Merkezine Ulaşım

Cardiff Havalimanı (CWL) Birleşik Krallık’ın Galler bölgesinin en yoğun havalimanı ve şehir merkezine çok iyi bir ulaşım ağıyla bağlı.

Havalimanından yolcu taşıyan farklı otobüs hatları var. Bunlardan biri 905 numaralı otobüs. Bu otobüs, 10 dakikalık bir yolculukla havalimanını yakındaki tren istasyonu Rhoose İstasyonuna bağlıyor. 

Bu otobüsler haftanın yedi günü Rhoose İstasyonundan kalkan trenlerin saatleriyle eşzamanlı bir şekilde kalkıyor. Buradan hafta içi saatte bir, pazar günleri ise iki saatte bir kalkan trenlerle şehir merkezindeki ana tren istasyonuna gidebilirsiniz. Otobüs ve trenlerin saatlerine resmi web sitesinden ya da havalimanının uygulamasından bakabilirsiniz.

Cardiff Havalimanı işleyen diğer otobüs ise havalimanını şehir merkezine Barry ve Llantwit Major üzerinden bağlayan 304 numaralı otobüs. Havalimanından kalkan bu otobüs yolculuğunu Cardiff Central Station’a çok yakın Customhouse durağında sonlandırıyor. Bu yolculuk normal trafik koşullarında yaklaşık bir saat sürüyor.  

Ayrıca Galler hükümetinin bir iştiraki olan TrawsCymru firmasının işlettiği T9 numaralı otobüs de havalimanından şehir merkezine yolcu taşıyor. Bu otobüs havalimanından aldığı yolcuları Cardiff Bay’deki Travelodge otelinin önünde ve şehir merkezinde ise Cardiff Merkez Kütüphanesinin arkasında bırakıyor.

Havalimanından şehir merkezine gelmenin en konforlu yolu bir taksi veya transfer rezerve etmek. Hangisine ihtiyacınız varsa havalimanının resmi taksi firması Flightlink Wales ile iletişime geçebilirsiniz. Daha detaylı bilgi için havalimanının web sitesine de bakabilirsiniz.

Şehirde sıkça kullanılan Uber uygulamasından da bir araç çağırıp, şehir merkezine normal taksiden daha ekonomik bir şekilde ulaşabilirsiniz. Şehir merkezi yaklaşık 24 km uzaklıkta ve yolculuk ortalama 25 dakika sürüyor.

Paphos Cardiff uçak bileti ile ilgili sorular

  • Paphos şehrinden Cardiff şehrine uçarken hangi havaalanlarını kullanacağım?
    Paphos üzerinden uçarken şu havaalanlarından birini kullanacaksın: Paphos Havalimanı. Bu havalimanlarından birine ineceksin: Cardiff Havalimanı.
  • TURNA’da ucuz fiyatlarla uçak biletleri alabilmek nasıl mümkün oluyor?
    Turna, hava yolları ile doğrudan anlaşmalara sahiptir. Bugüne kadar 4 milyondan fazla kişinin uçak bileti satın aldığı Turna.com’dan kolayca uçak bileti satın almak mümkündür. Akıllı uçuşla yurtdışında %70’e varan indirimler sunabiliyoruz. Turna’da daima özel kampanyalar bulabilirsin.
İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Lütfen hesabınıza ait e-posta adresini giriniz. E-posta adresinize, parolanızı değiştirebileceğiniz bir link göndereceğiz.
E-Posta Adresim
Sevgili Kullanıcı: