En Ucuz Itami Havalimanı Uçak Bileti Fiyatları

Havalimanı uçuşlarının ucuz fiyatlı tarihlerine göz at

Qatar Airways
2 aktarmalı - 24s 15d
11 Temmuz 2021, Pazar 01:20
Qatar Airways
2 aktarmalı - 37s 40d
12 Haziran 2021, Cumartesi 12:50
Qatar Airways
2 aktarmalı - 36s 40d
15 Temmuz 2021, Perşembe 13:40
Türk Hava Yolları
2 aktarmalı - 28s 45d
17 Haziran 2021, Perşembe 20:45
Türk Hava Yolları
2 aktarmalı - 19s 35d
25 Haziran 2021, Cuma 13:30
Türk Hava Yolları
2 aktarmalı - 21s 35d
05 Temmuz 2021, Pazartesi 11:30
Türk Hava Yolları
2 aktarmalı - 22s 30d
19 Mayıs 2021, Çarşamba 12:50

Itami Havalimanı Kalkışlı Uçak Seferleri

Havalimanı ucuz uçak bileti fiyatlarını gör

Qatar Airways
2 aktarmalı - 25s 25d
19 Mayıs 2021, Çarşamba 17:00
Japan Airlines
2 aktarmalı - 19s 10d
06 Temmuz 2021, Salı 07:05
Japan Airlines
2 aktarmalı - 18s 55d
30 Haziran 2021, Çarşamba 19:30

Osaka Havalimanı Hakkında Genel Bilgiler

Japon mutfağı ile ünlü olan Osaka kenti Japonya’nın ikinci en büyük kentidir. Osaka Havalimanı, Osaka ve Kansai bölgesine ulaşım hizmet sağlamaktadır. Kansai bölgesinde yer alan Osaka Havalimanı bu gölgedeki ikinci ve ülkedeki yedinci büyük havalimanıdır. Uluslararası bir havalimanı olan Osaka Havalimanı, 1994 yılında hizmet vermeye başlayan Kansai Uluslararası Havalimanı’ndan sonra bölgenin ana havalimanı olma özelliğini kaybetmiş ve uluslararası uçuşların çoğu bu havalimanına devredilmiştir. Osaka Havalimanı’na ulaşım sağladıktan sonra havalimanın içerisindeki kat planları şu şekildedir: Havalimanının ilk katında check-in alanı, ikinci katında uçaklara ulaşım, üçüncü katında otel, dördüncü katında seyir terası ve beşinci katında ise kiralanabilir toplantı odaları bulunmaktadır. Havalimanındaki mağazalar ilk iki katta yolculara hizmet vermektedir. Osaka Havalimanı yakınındaki oteller sayesinde de uçuş öncesi veya sonrasında konaklayabilirsiniz.

Osaka Havalimanlarından Şehir Merkezine Ulaşım

Japonya'nın Tokyo'dan sonra en büyük şehri olan Osaka, birbirinden leziz tatlara sahip geleneksek yemekleri ile ünlü. Japonya'nın en büyük adası olan Honşu üzerinde yer alan bu eşsiz şehir, Kansai Uluslararası Havalimanı ve Osaka Itemi Uluslararası Havaalanı olmak üzere iki önemli uçuş sahasına sahip.

Kansai Uluslararası Havalimanı'ndan Şehir Merkezine Ulaşım

Kansai Uluslararası Havalimanı, Osaka Körfezi'nin ortasında yapay bir adada, Osaka İstasyonu'nun 38 kilometre güneybatısında yer alıyor. Osaka şehir merkezine 45 kilometre uzaklıkta bulunan adadan merkeze ulaşmak için feribot yardımı ile anakaraya ulaştıktan sonra otobüs, taksi, tren ve araç kiralama gibi alternatifleri kullanmak mümkün.

Yaklaşık bir saat süren bu yolculuk için taksiyi tercih edenler, Osaka'da gece ve gündüz tarifesi uygulandığını unutmamalı. Taksilerdeki ücret farkı gece ve gündüzün yanı sıra araçların büyüklüğüne göre de değişiyor.

Ayrıca araç kiralama firmalarıyla birebir ya da online olarak iletişime geçip, kendiniz için en uygun aracı kiralama yolunu da deneyebilirsiniz.

Kansai Uluslararası Havalimanı İletişim Bilgileri

Adres: 1 Senshukukokita, Izumisano, Osaka Prefecture 549-0001, Japonya
Tel: +81 72 455 2500
Faks: +81 (0)724 552045

Osaka (Itemi) Uluslararası Havalimanı'ndan Şehir Merkezine Ulaşım

Şehir merkezine 18 kilometre uzaklıkta yer alan Osaka (Itemi) Uluslararası Havalimanı'na gitmek için tren, otobüs, taksi veya araç kiralama gibi ulaşım seçenekleri kullanılabiliyor. Havalimanı ve şehir merkezi arasındaki bu yolculuk, yaklaşık 30 dakika sürüyor.

Ayrıca araç kiralamak da, Osaka şehir merkezine ulaşımı kolaylaştıran bir seçenek. Bunun için havalimanındaki araç kiralama şirketleri ile görüşüp, istediğiniz özelliklerde bir araç seçmeniz yeterli.

Havalimanı terminali önünden hareket eden otobüsler ise şehir merkezine gidişte en çok tercih edilen seçeneklerden biri. 15-20 dakikada bir hareket eden bu otobüsler ile Osaka sokaklarında ekonomik ve konforlu ve yolculuk yapabilirsiniz.

Osaka (Itemi) Uluslararası Havalimanı İletişim Bilgileri

Adres: 3 Chome-555 Hotarugaike Nishimachi, Toyonaka, Osaka Prefecture 560-0036, Japonya
Tel: +81 6 6856 6781
Faks: +81 (0)6 6843 5709

Şehir Merkezinden Osaka Havalimanlarına Ulaşım

Japonya'nın Tokyo'dan sonra en büyük şehri olan Osaka, birbirinden leziz tatlara sahip geleneksek yemekleri ile ünlü. Japonya'nın en büyük adası olan Honşu üzerinde yer alan bu eşsiz şehir, Kansai Uluslararası Havalimanı ve Osaka Itemi Uluslararası Havaalanı olmak üzere iki önemli uçuş sahasına sahip.

Şehir Merkezinden Kansai Uluslararası Havalimanı'na Ulaşım

Şehir merkezinden Kansai Uluslararası Havalimanı'na gitmek için otobüs, taksi, tren ve araç kiralama gibi ulaşım seçeneklerinden faydalanmak mümkün ancak havalimanı Osaka Körfezi'nin ortasında yapay bir adada yer aldığı için bu araçlara ek olarak feribot da kullanmak gerekiyor.

Şehir merkezinden 45 kilometre uzaklıktaki havalimanına taksi ile gitmek en pratik ulaşım seçeneği olarak görülüyor ancak Osaka'daki taksilerde gece ve gündüz tarifesi uygulanıyor. Ayrıca ücret binilen araçların büyüklüğüne göre de değişiklik gösterebiliyor. Bu nedenle taksi tercihi yaparken dikkatli olmakta yarar var.

Osaka'da araç kiralamak isteyenler ise ilgili irtibat büroları ile iletişime geçerek, havalimanına çok daha konforlu ve kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilir.

Kansai Uluslararası Havalimanı İletişim Bilgileri

Adres: 1 Senshukukokita, Izumisano, Osaka Prefecture 549-0001, Japonya
Tel: +81 72 455 2500
Faks: +81 (0)724 552045

Şehir Merkezinden Osaka (Itemi) Uluslararası Havalimanı'na Ulaşım

Şehir merkezine 18 kilometre uzaklıkta bulunan Osaka (Itemi) Uluslararası Havalimanı'na gitmek için tren, otobüs, taksi veya araç kiralama gibi ulaşım seçenekleri mevcut. Şehir merkezi ve havalimanı arasında yaklaşık 30 dakika süren bu yolculuk için araç kiralamak isteyenler araç kiralama bürolarına giderek, uygun özelliklerde bir araç seçebilir.

Şehir merkezinden hızlı ve daha pratik bir şekilde havalimanına gitmek isteyenler ise taksi seçeneğini tercih edebilir. Osaka'da gece gündüz tarifesi uygulanan taksiler, büyüklüklerine göre fazla ücret talep etme hakkına da sahip.

Osaka (Itemi) Uluslararası Havalimanı İletişim Bilgileri

Adres: 3 Chome-555 Hotarugaike Nishimachi, Toyonaka, Osaka Prefecture 560-0036, Japonya
Tel: +81 6 6856 6781
Faks: +81 (0)6 6843 5709

Osaka Havalimanı Yakınındaki Oteller

Osaka Havalimanı yakınında otel aradığınızda da işiniz çok kolay. Osaka Havalimanı yakınındaki oteller içinde 1 kilometre mesafede birçok güvenli ve kaliteli oteller bulmanız mümkün. Hotel Fine Garden (800 metre), Hotel Comfort (1 km), Hotel First (550 metre), Hotel Luna Ikeda (600 metre) sadece yetişkinlere özel otellerdir. Hotel A.P (250 metre), Reftel Osaka (500 metre), Toyoko Inn Osaka Itami Airport (350 metre), Green Rich Hotel ise aileniz ve çocuklarınız ile kalabileceğiniz Osaka Havalimanı yakınındaki oteller içindeki en başta gelenleridir.

Osaka Havalimanı Lounge Hizmetleri

Uçak rötar yaptığında ya da havalimanına erken geldiğinizde Osaka Havalimanı lounge hizmetleri konusunda da neredeyse rakipsiz olan havalimanlarından birisi. Osaka Havalimanı lounge hizmetleri içerisinde çocuk oyun alanları, ücretsiz wireless, bilgisayar masaları, ücretsiz cep telefonu şarj alanları, masaj odaları ilk gözünüze çarpan hizmetler olacaktır. İhtiyaçlarınızın giderilmesi adına çocuklar için özel tuvaletler, bebek odaları ve bebek arabaları, duş ve kıyafet değiştirme odaları gibi hizmetler de Osaka Havalimanı lounge hizmetlerine dahil. Ayrıca Osaka Havalimanı’nda boş vaktinizi değerlendirmek için hediyelik eşya, moda, kitap, eczane, büfeler, berber, turistik yerleri ve şehri tanıtan bir mağaza, Ana Festa adında bir market, Kansai Tabinikki adında atıştırmalık, şekerleme ve hazır kutu yemeklerin olduğu bir dükkan, Quensway adında bir masaj salonu, Kuko Senmon Daiten adında hediyelik eşya mağazaları, Quolofune adında Japon tatlıları satan bir dükkan, Sac’s Bar adında bir çanta, cüzdan ve takım elbise satan giyim mağazası, Swarovski, Soramise adında bir aksesuar mağazası, loto ve bahis oynanan bir dükkan, bir adet de döviz bürosu bulunmaktadır.

Osaka Havalimanı’ndaki Cafe ve Restoranlar

Seyahatlerinizden önce ve sonra bir şeyler yemek ya da içmek isterseniz Osaka Havalimanı’ndaki cafe ve restoranları kullanabilirsiniz. Osaka Havalimanı’ndaki cafe ve restoranlar, havalimanının 1. ve 2. Katlarındadır ve burada Japon ve dünya mutfağından yiyecek ve içecekler bulabileceğiniz 30’dan fazla restoran bulunmaktadır.

Osaka Havalimanı Duty Free Mağazaları

Uygun fiyatlar ile alışveriş yapmak için Osaka Havalimanı duty free mağazalarını havalimanının birkaç yerinde bulmanız mümkün. Uluslararası tanınmış birçok markayı Osaka Havalimanı duty free mağazalarında bulabilirsiniz.

Itami Yakınındaki Havalimanları

 • Osaka (Kansai Intl Havalimanı)
  Osaka (Kansai Intl Havalimanı)
 • Osaka (Kobe Havalimanı)
  Osaka (Kobe Havalimanı)
 • Tokyo (Haneda Havalimanı)
  Tokyo (Haneda Havalimanı)
 • Tokyo (Narita Havalimanı)
  Tokyo (Narita Havalimanı)
 • Tokyo (Yokota Afb Havalimanı)
  Tokyo (Yokota Afb Havalimanı)
 • Seul (Gimpo International Havalimanı)
  Seul (Gimpo International Havalimanı)
 • Seul (Incheon International Havalimanı)
  Seul (Incheon International Havalimanı)
 • Seul (Seoul Ab Havalimanı)
  Seul (Seoul Ab Havalimanı)
 • Şanghay (Pudong Intl Havalimanı)
  Şanghay (Pudong Intl Havalimanı)
İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Parola Sıfırlama

Lütfen hesabına ait e-posta adresini gir. Adresine, parolanı değiştirebileceğin bir link göndereceğiz.

x
Sevgili Kullanıcı:
x
Turna.com'un özel fırsatlarından
sen de haberdar ol!
Geçerli bir e-posta adresi girmeni bekliyoruz.