En Ucuz Jsc Scat Hava Yolları Yurtdışı Uçak Bileti Fiyatları (Tek Yön)

Daha ucuz JSC SCAT Hava Yolları dış hatlar uçak bileti al

Jsc Aircompany Scat
direkt-uçuş - 4s 50d
11 Kasım 2020, Çarşamba 22:30
Jsc Aircompany Scat
direkt-uçuş - 3s
26 Ekim 2020, Pazartesi 00:45
Jsc Aircompany Scat
direkt-uçuş - 23s
07 Aralık 2020, Pazartesi 11:00
Jsc Aircompany Scat
1 aktarmalı - 12s 55d
05 Ekim 2020, Pazartesi 21:50
Jsc Aircompany Scat
1 aktarmalı - 16s 25d
26 Eylül 2020, Cumartesi 00:45
Jsc Aircompany Scat
1 aktarmalı - 8s 45d
21 Ekim 2020, Çarşamba 00:45

JSC SCAT Hava Yolları Hakkında

Resmi adı PLL SCAT (Special Cargo Air Transport) Air Company olan SCAT Hava Yolları Kazakistan’da 1997 yılında kurulmuş bir hava yolu şirketidir. Ana merkezi Kazakistan’ın Şimkent şehrinde bulunan Şimkent Uluslararası Havalimanı’nda olan hava yolunun; Aktau, Kostanay ve Almaty Uluslararası Havalimanı gibi pek çok havalimanında ofisleri bulunur. Hava yolunun İstanbul ve Antalya’da hizmet vermekte olan ofisleri vardır. SCAT Hava Yolu filosu 1997 yılında kurulduğunda sadece birkaç kargo uçağından ibaretken günümüzde 5 tanesi yan kuruluşu Sunday Hava Yolları’nın kullanımında olmak üzere 15 Boeing ailesinden ve 6 adet Bombardier ailesinden uçakla genişlemekte olan bir uçuş ağında hizmet verir.  2018 yılının Mayıs ayında IATA (International Air Transport Association) organizasyonuna tam üye olmuş ve IATA’ya dahil olan ikinci Kazakistan hava yolu şirketi unvanını kazanmıştır.

2017 yılında 1,2 milyon yolcu taşımış olan SCAT Hava Yolları hakkında tüm detaylı bilgileri burada bulabilirsiniz. Turna.com'dan SCAT Hava Yolları uçak biletlerini sorgulatabilir ve SCAT Hava Yolu rezervasyonu yaptırabilirsiniz.

 

SCAT Hava Yolları’nın Gittiği Destinasyonlar

SCAT Hava Yolu filosu Kazakistan içi olan uçuşlar da dahil olmak üzere, Afrika, Asya ve Avrupa’da toplam 40’tan fazla destinasyona seferler düzenler. Doğu Asya’da Tayland, Çin ve Hindistan; Batı Asya’da Azerbeycan, Gürcistan, Türkiye ve Birleşik Arap Emirlikleri; Avrupa’da Çek Cumhuriyeti, Litvanya, Ukrayna ve Rusya ülkelerine uçuşlar düzenleyen şirketin destinasyonlarından bazıları Kiev, Moskova, İstanbul, Bakü ve Goa’dır.

 

SCAT Hava Yolları’nın Anlaşmalı Olduğu Hava Yolları

IATA üyesi olan hava yolu şirketinin Qatar Hava Yolları’yla interline(aktarmalı uçuş) anlaşması bulunur.

 

Check-in İşlemleri

Online check-in işleminin hava yolunun resmi internet sitesi üzerinden yapabilmesi mümkün. Online check-in hizmeti uçuştan 24 saat önce açılır ve uçuşa 1 saat kala biter. Havalimanında check-in işlemi yapmak isteyen yolcuların uçuştan en az 40 dakika önce havalimanında olmaları gerekir. Online check-in sezonluk uçuşlar için geçerli değildir. Online check-in işlemi turna.com üzerinden de kolaylıkla tamamlanabilir. Siteye üyelik bulunuyorsa “Biletlerim” sayfası üzerinden, işlem yapılmak istenen bilet için “Online Check-In” butonuna tıklamak yeterlidir. Eğer üyelik bulunmuyorsa, ana sayfanın üst bölümünde yer alan “Rezervasyon Kontrol” bağlantısını tıklayarak ve açılan sayfaya PNR ve soyadı bilgileri girilerek işlem gerçekleştirilebilir.

 

Bagaj Hakkı ve Ücretlendirme

Tüm yolcuların 20 kg ağırlığa kadar kargo bagajı hakkı bulunur. El bagajı ise 5 kg olarak belirlenmiştir. El bagajının boyutları 55*40*20 cm boyutlarını aşmamalıdır. Diplomatik çantalar kabin içinde taşınır ve boyutlarının kabin içi saklama alanlarına uygun boyutta olması beklenir. Fazla olan bagajlar için her 1 kg direkt uçuşlarda 5 dolar, aktarmalı uçularda 7 dolar olarak ücretlendirilir. Aktau-İstanbul arası uçuşlarda bu ücret 6 dolar, Vinius-Astana arasındaki uçuşlarda 5 dolar ve Vilnius’tan yapılan aktarmalarda 7 dolar olarak belirlenmiştir.

Müzik aletleri ve kırılabilir hassas bagajlar için yolcular ekstra bir koltuk daha satın almak zorundadır.

 

Koltuk Seçimi

Scat Hava Yolları ile yapılan uçuşlarda yolcular, online check-in sırasında ücretsiz bir şekilde koltuk seçimi yapabilirler. Web sitesinden yapılan online check-in enasında bilet bilgileri girildikten sonra sayfada çıkan oturma planından istenilen koltuk seçilebilir. Ancak acil çıkış kapısında bulunan koltuklar için seçimi yapılamaz.

 

SCAT Hava Yolları’nın Müşterilerine Sunduğu Üyelik Kartları(Miles Programları)

SCAT Hava Yolları’nın üyelik kartı hizmeti bulunmuyor.

 

Yiyecek İçecek ve İkram & Kabin İçi Genel Özellikler

Yolcular uçuş boyunca çeşitli yiyecek, içecek ve sıcak yemeklerden oluşan menüden siparişlerini verebilirler. Menüye ek olarak yolculara ikramlar da yapılır. Tüm yolcular için dergi ve gazete seçenekleri kabin içinde bulunur. Üç saatten fazla süren yolculuklarda çocuklar için eğlence dergisi verilir.

Jsc Aircompany Scat Kampanyaları

Jsc Aircompany Scat kampanyalarından haberdar olmak için gözat!

İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Parola Sıfırlama

Lütfen hesabına ait e-posta adresini gir. Adresine, parolanı değiştirebileceğin bir link göndereceğiz.

x
Sevgili Kullanıcı:
x
Turna.com'un özel fırsatlarından
sen de haberdar ol!
Geçerli bir e-posta adresi girmeni bekliyoruz.