Buenos Aires Manaus Uçak Bileti
Turna.com'da

Buenos Aires Manaus Uçak Bileti Bilgileri

Kalkış Havalimanları
Varış Havalimanı
Eduardo Gomes Havalimanı

Buenos Aires Kalkışlı Diğer Ucuz Bilet Fiyatları

Manaus Yerine Bu Şehirlere Ucuza Bilet Bul

Aerolineas Argentinas
direkt-uçuş - 6s 45d
24 Mayıs 2024, Cuma 16:40
Copa Airlines
1 aktarmalı - 15s 13d
06 Mayıs 2024, Pazartesi 11:01
Boliviana De Aviacion
1 aktarmalı - 7s
16 Mayıs 2024, Perşembe 15:00
Aerolineas Argentinas
direkt-uçuş - 2s 55d
06 Mayıs 2024, Pazartesi 17:10
Ethiopian Airlines
direkt-uçuş - 2s 35d
29 Nisan 2024, Pazartesi 21:55
Latam Airlines
direkt-uçuş - 2s 32d
05 Temmuz 2024, Cuma 12:20

Buenos Aires Manaus uçuşu ile ilgili bilgiler

BUE-MAO

Şehir Merkezinden Jorge Newbery Havalimanına Ulaşım

Buenos Aires şehir merkezi ile Jorge Newbery Havalimanı arasındaki mesafe 22 kilometre. Şehir merkezinden havalimanına gitmek için otobüs, taksi, limuzin ve rent a car seçenekleri bulunuyor.

Havalimanı şehir merkezi güzergahında en kolay ve ekonomik ulaşım aracı otobüsler. Şehir merkezinden kalkan otobüsler havalimanına doğrudan gidiyor.

Şehir merkezinin farklı noktalarında bulunan taksileri kullanarak havalimanına hızlı ve konforlu bir şekilde ulaşım mümkün. Taksi ile yolculuk ortalama 30-40 dakika sürüyor.

Limo adı verilen limuzinler transfer hizmeti veren lüks araçlar. Hızlı, lüks, konforlu bir ulaşım için limuzinleri tercih edebilirsiniz.

Şehirde farklı rent a car firmalarına ait ofisler bulunuyor. Online rezervasyon da bir başka seçenek. Araç kiralayarak şehir merkezinden havalimanına kolaylıkla gidilebiliyor.

Şehir Merkezinden Ministro Pistarini Havalimanına Ulaşım

Şehir merkezinden havalimanına gitmek için minibüs, otobüs, taksi ve rent a car seçenekleri bulunuyor.

Havalimanı şehir merkezi güzergahında en kolay ve ekonomik ulaşım aracı otobüsler. Şehir merkezinden kalkan otobüsler havalimanına doğrudan gidiyor.

Otobüse göre yolcu kapasitesi daha az olan minibüsler de hızlı ve ekonomik toplu ulaşım yöntemlerinden biri.

Şehir merkezinin farklı noktalarında bulunan taksileri kullanarak havalimanına hızlı ve konforlu bir şekilde ulaşım mümkün. Taksi ile yolculuk ortalama 40-50 dakika sürüyor.

Şehirde farklı rent a car firmalarına ait ofisler bulunuyor. Online rezervasyon da bir başka seçenek. Araç kiralayarak şehir merkezinden havalimanına kolaylıkla gidilebiliyor. Yol ve trafik durumunu göz önünde bulundurmak gerekiyor.

Manaus Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Brezilya’nın kuzeyinde konumlanan Manaus, ülkenin en önemli kültür-sanat merkezlerinden biri. Yıl boyunca edebiyat, müzik ve doğa bilimleri alanında farklı kültür-sanat aktivitelerinin yapıldığı şehir bu alana ilgi duyanların çok yakından tanıdığı bir destinasyon.

Şehir Brezilya’nın Amazon eyaletinin idari merkezi ve bölgenin en büyük yerleşim yeri olması sebebiyle de yıl boyunca çok ciddi bir yolcu trafiğine sahip bir ulaşım merkezi.

Manaus Uluslararası Havalimanı (Eduardo Gomes Uluslararası Havalimanı), Brezilya’nın Manaus şehriyle beraber Amazonas eyaletine hizmet veriyor. Havalimanı ismini Brezilyalı politikacı ve askeri figür Hava Mareşal Eduardo Gomes'ten alıyor.

Eduardo Gomes Uluslararası Havalimanı, kent merkezine yaklaşık 11 km uzaklıkta. Havalimanından kent merkezine ulaşım için toplu taşıma alternatiflerinin yanı sıra taksi, rent a car, özel transfer hizmeti ve shuutle otobüsleri bulunuyor.

ega Manaus firması havalimanından şehir merkezine otobüs seferleri düzenliyor. 306 numaralı otobüs havalimanı gelen yolcu çıkış kapısı yakınındaki otobüs duraklarından hareket ediyor. Her 30 dakikada bir seferleri bulunan otobüslerle kent merkezine ulaşım ortalama 15 dakika sürüyor. Otobüs ücretini araçta şoföre nakit olarak ödeyebiliyorsunuz.

İşi acele olanlar ya da otobüs sefer saatini beklemek istemeyenler için taksiler en iyi seçenek. Havalimanında üç farklı taksi şirketi hizmet veriyor. Tucuxi Rádio Táxi, Tocantins Rádio Táxi ve Manaus Rádio Táxi firmaları lisanslı şirketler. Taksilerde kredi kartı geçmiyor. Ödemeyi yalnızca nakit yapabiliyorsunuz. Taksi ile kent merkezine ulaşım 10 dakika sürüyor.

Tucuxi Rádio Táxi: +55 (92) 2123-9090
Tocantins Rádio Táxi: +55 (92) 3321-6300
Manaus Rádio Táxi: +55 (92) 3236-4220

Eduardo Gomes Uluslararası Havalimanında (International Airport of Manaus), hem yerel firmaların hem de global firmaların araç kiralama ofisleri bulunuyor. Seyahatiniz öncesinde online rezervasyonla süreci hızlandırabileceğiniz gibi ofislere bizzat müracaat ederek de istediğiniz segmentte araç kiralayabilirsiniz. 

Buenos Aires Manaus uçak bileti ile ilgili sorular

  • TURNA tarafından sunulan uçak bileti fiyatları nasıl belirleniyor?
    Hava yolları ile yaptığımız özel anlaşmalar sayesinde çok ucuz fiyatlar sunabiliyoruz. Uçak biletlerini kredi kartı ya da banka kartınla taksitli bir şekilde satın alabilirsin. Kartında biriken puanları Turna hesabına aktarıp uçak bileti satın alırken indirim olarak kullanabilirsin.
  • Buenos Aires şehrinden Manaus şehrine uçarken hangi havaalanlarını kullanacağım?
    Buenos Aires üzerinden uçarken şu havaalanlarından birini kullanacaksın: J. Newbery Havalimanı, Pistarini Havalimanı. Bu havalimanlarından birine ineceksin: Eduardo Gomes Havalimanı.
İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Lütfen hesabınıza ait e-posta adresini giriniz. E-posta adresinize, parolanızı değiştirebileceğiniz bir link göndereceğiz.
E-Posta Adresim
Sevgili Kullanıcı: