Air Arabia Maroc Uçak Bileti
Turna.com'da

Air Arabia Maroc Hakkında

AIR ARABIA MAROC

Air Arabia Maroc Hakkında

Air Arabia (Maroc) bir ortak girişim şirketidir ve Air Arabia Group üyesidir. Air Arabia'nın ikinci merkezi olan Kazablanka'daki Mohamed V havalimanında bulunan Maroc, Fas'ın yeni düşük maliyetli taşıyıcısıdır. Avrupa destinasyonlarına uçuşlar gerçekleştirmektedir.

Air Arabia Maroc Check-in İşlemleri

Air Arabia web sitesinden check-in işleminizi tamamlayabilirsiniz. Ayrıca havalimanlarında bulunan hava yolu kontuarlarından yapılabilmektedir.

Air Arabia Maroc Bagaj Hakkı ve Ücretlendirme

Air Arabia Maroc, ücretsiz el bagajı hakkıyolcu başına 10 kg.dır. Yolcu başına el bagajı sınırlaması sözü edilen ağırlık ve boyutları aşmamalıdır. El bagajı boyutları sap, cepler ve tekerlekler dahil 55 x 44 x 20 cm’i geçmemelidir. Ücretli bagaj hakkını ihtiyacınıza göre, parça sınırlaması olmadan 20, 30 veya 40 kg olarak satın alabilirsiniz. Bagaj hakkınızı online olarak Air Arabia’nın web sitesinden alırsanız havalimanına göre %90 tasarruf sağlayabilirsiniz.

Air Arabia Maroc Koltuk Seçimi

Uçuş rezervasyonunuzu yaparken ek bir ücret karşılığında koltuk rezervasyonu yapabilirsiniz. Koltuğunuzu önceden seçmediyseniz Air Arabia personeli, check-in saatinde size uygun bir koltuk tahsis edecektir.

Air Arabia Maroc Yiyecek, İçecek ve İkram

Uçuş rezervasyonunuzu yaparken Sky Cafe menüsünden uygun fiyatlarla yiyecek ve içecek seçimi yapabilirsiniz. Uçuş sırasında da uygun fiyatlarla yiyecek ve içecek satın alabilirsiniz.

Air Arabia Maroc İle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

  • Turna.com’da Air Arabia Maroc uçuşlarını bulabilir miyim?
    Turna.com’da Air Arabia Maroc uçuşlarını bulabilir ve kolaylıkla satın alabilirsiniz. Turna.com’da hava yollarından anında fiyat verileri alınarak diğer tüm hava yolları ile karşılaştırılır. Siz de kolayca Air Arabia Maroc uçak biletinizi uygun fiyatlarla hemen satın alabilirsiniz.
  • Turna.com’da Air Arabia Maroc PNR sorgulama ve online check-in işlemlerini yapabilir miyim?
    Turna.com üzerinden satın aldığınız tüm Air Arabia Maroc uçuşlarınız için checkin işlemlerinizi ve PNR görüntüleme işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.
  • Air Arabia Maroc ile yurtdışında hangi şehirlere seyahat edebilirim?
    Air Arabia Maroc ile dış hatlarda şu şehirlere uygun fiyatlarla seyahat edebilirsiniz:
İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Lütfen hesabınıza ait e-posta adresini giriniz. E-posta adresinize, parolanızı değiştirebileceğiniz bir link göndereceğiz.
E-Posta Adresim
Sevgili Kullanıcı: