Uçak Bileti

BKM Express Turna.com’da: Uçak biletlerini Turna.com’dan almayı tercih edenler için alışverişi her geçen gün daha da güvenli hale getiriyoruz. Tasarımıyla kullanıcısına en konforlu deneyimi sunan seyahat sitelerinin başında gelen Turna.com, internet üzerinden uçak bileti satın alma sürecini hızlıca gerçekleştirmenin en kolay yolu. Fakat kolayca ve hızlı ilerlemeniz kadar alışverişinizin her adımında güvenilir ilerlemeniz de bizim için büyük önem taşıyor.

Güvenirlilik, kolaylık ve hız

Bu yüzden Turna.com güvenirliliğine; kolay ve hızlı arayüzümüz kadar azami ölçüde önem veriyoruz. Bankalararası Kart Merkezi A.Ş. ile de yaptığımız işbirlik de bu kapsamda yer alıyor.

Bankalararası Kart Merkezi A.Ş, kamu bankaları ve özel bankaların ortak girişimi sonucu 1990 yılından bu yana faaliyet gösteriyor. Bünyesindeki BKM Express’e üye olanların tanımlanan kredi kartları, anlaşmalı e-ticaret sitelerinde başka bir kredi kartı bilgisini girmeye gerek kalmadan alışveriş yapmaya başlayabiliyor.

BKM Express ile ucuz uçak bileti Turna.com’da

Bundan böyle BKM Express kullanıcıları Turna.com’dan uçak biletlerini hızlıca, kolayca ve güvenle alabilecek.

Ucuz uçak bileti almanın kolay ve güvenilir yolu Turna.com’da; yeni kampanyalara, avantajlı indirimlere ait ucuz uçak biletlerini bulabilirsiniz. Yurtiçi veya yurtdışına özel promosyonlu biletlerden  yararlanabilirsiniz.

Mobil Uygulama

Turna.com, siz kullanıcılarımıza; üyelik özellilerimizle, kampanya ve tercih edilen markalarla işbirliklerimizle daha avantajlı özellikler sunmaya devam ediyor…

Otobüs Bileti

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here