Tampa Şikago Uçak Bileti
Turna.com'da

Tampa Şikago Alternatif Bilet Fiyatları

Tampa Şikago Uçak Bileti Bilgileri

Kalkış Havalimanları
Tampa Havalimanı
Topp Of Tampa Havalimanı
Mac Dill Afb Havalimanı
Saint Pete Clearwater Havalimanı
Peter O'knight Havalimanı
Varış Havalimanları
O'hare Havalimanı
Midway Havalimanı
Dupage County Havalimanı
Gary International Havalimanı
Chicago Nas Havalimanı
Pal Waukee Havalimanı
En Ucuz Bilet Fiyatı
1.094,89 TL

Tampa Şikago Uçak Bileti Al (Gidiş - Dönüş)

Tampa Şikago gidiş dönüş en uygun uçak biletleri ne kadar

Spirit Airlines
Tampa - Şikago
18 Ağustos 2022, Perşembe 18:55
25 Ağustos 2022, Perşembe 12:25
Spirit Airlines
Tampa - Şikago
18 Ağustos 2022, Perşembe 18:55
24 Ağustos 2022, Çarşamba 14:20

Tampa Şikago Uçak Bileti Al (Tek Yön)

Tampa Şikago uçak biletleri için ucuza bilet ara

Spirit Airlines
Tampa - Şikago
direkt-uçuş - 2s 3d
03 Eylül 2022, Cumartesi 18:55
Spirit Airlines
Tampa - Şikago
direkt-uçuş - 2s 3d
18 Ağustos 2022, Perşembe 18:55

Tampa Kalkışlı Diğer Ucuz Bilet Fiyatları

Şikago Yerine Bu Şehirlere Ucuza Bilet Bul

Delta Air Lines
direkt-uçuş - 2s 43d
12 Ekim 2022, Çarşamba 15:00

Şikago Varışlı Diğer Ucuz Biletler

Tampa Yakınındaki Şehirlerden Daha Ucuza Bilet Ara.

Frontier Airlines
direkt-uçuş - 53d
23 Ağustos 2022, Salı 05:45
Delta Air Lines
direkt-uçuş - 2s 57d
27 Eylül 2022, Salı 20:25
Spirit Airlines
direkt-uçuş - 4s 1d
17 Eylül 2022, Cumartesi 17:52
Spirit Airlines
direkt-uçuş - 2s 29d
15 Eylül 2022, Perşembe 21:25
American Airlines
1 aktarmalı - 6s 42d
20 Eylül 2022, Salı 12:50
Spirit Airlines
direkt-uçuş - 2s 35d
08 Eylül 2022, Perşembe 07:00
Aeroenlaces Nacionales
direkt-uçuş - 4s 10d
07 Eylül 2022, Çarşamba 18:30
Spirit Airlines
direkt-uçuş - 2s 25d
31 Ağustos 2022, Çarşamba 11:30
American Airlines
1 aktarmalı - 4s 53d
06 Ekim 2022, Perşembe 13:52
Frontier Airlines
direkt-uçuş - 2s 2d
13 Eylül 2022, Salı 16:00
Spirit Airlines
direkt-uçuş - 1s 11d
13 Eylül 2022, Salı 14:04
Portrer Airlines
1 aktarmalı - 4s 32d
21 Ağustos 2022, Pazar 08:30
Portrer Airlines
direkt-uçuş - 1s 47d
21 Ağustos 2022, Pazar 11:15

Tampa Şikago uçuşu ile ilgili bilgiler

Tampa Şikago uçak seferleri tek yönde en uygun fiyatlar 1.095 TL, çift yön olarak satın almak istersen 3.477 TL’ye bulabilirsin. Bu bilgiler bundan sonraki 3 ay için turna.com arama verilerinden elde edilmiştir.

Uçağın kalkışına 24 gün kala yapacağın rezervasyonlarla en iyi fiyatlarla Tampa Şikago uçak bileti yakalayabilirsin.

En pahalı Tampa Şikago uçak biletleri Eylül ve Ağustos aylarında bulunur. Düşük fiyatla uçmak istersen bu aylarda uçmayı deneyebilirsin: Eylül ve Ağustos

30 günlük verilerimize göre Tampa şehrinden Şikago şehrine ulaşım için en uygun fiyatlı uçak biletleri 1.095 TL ile Spirit Airlines havayolu şirketine aittir.

TPA-CHI

Şehir Merkezinden Tampa Uluslararası Havalimanı’na Ulaşım

Tampa şehir merkezinden havalimanına otobüs, shuttle, taksi, otel transferi ve araç kiralama alternatifleriyle ulaşım sağlanmaktadır.

Şehir merkezinden kalkan 15 numaralı otobüs, direkt olarak Tampa Uluslarası Havalimanı’na gider. Bilet fiyatı 2 dolardır. 

Yolcu taşıyan özel firmalar, şehir merkezinden havalimanına shuttle servisleri düzenlemektedir. Bilet fiyatı otobüs ile ulaşıma göre pahalı olsa da rahat ve hızlı ulaşım için tercih edilmektedir. 

Tampa Uluslarası Havalimanı’na otel servisleri de mevcuttur. Tampa’da konaklayanlar, otellerinden havalimanına transfer için bilgi alabilir. 

Şehir merkezinden Tampa Uluslarası Havalimanı’na taksi ile ulaşımın maliyeti 25-30 dolar civarındadır. 

Araç kiralayarak şehir merkezinden havalimanına kısa sürede ve konforlu bir şekilde ulaşılabilir.

Şikago Gary Regional Havalimanı'ndan Şehir Merkezine Ulaşım

Şikago merkezine yaklaşık 40 kilometre mesafede bulunan Şikago Gary Regional Havalimanı, hem yurt içi hem de yurt dışı uçuşlarda çok tercih edilen bir havalimanı. Diğer havalimanlarında olduğu gibi geniş ulaşım imkanları bulunan bu havalimanında, ucuz olması dolayısıyla toplu ulaşım araçları daha çok rağbet görüyor.

Araç kiralamak isteyenler ise havalimanında bulunan oto kiralama firmaları ile görüşerek kendileri için en uygun fiyat ve model seçeneğine sahip aracı seçerek, Şikago'da özgürce zaman geçirmenin tadını çıkarabilir. Araç kullanma ve otopark arama derdi ile uğraşmak istemeyenler de havalimanında hazır bekleyen taksilerle, fiyat konusunda pazarlık yaparak, şehir merkezi-havalimanı arasında hem uygun hem de hızlı bir yolculuk yapabilir.

Şehrin pek çok noktasına ulaşım sağlayabileceğiniz tren hatlarını kullanarak da, şehir merkezine ulaşmak mümkün. Hem geliş hem de gidiş için kullanabileceğiniz bu seçenek ile yolculuk sırasında çevreyi keşfetme şansı da bulabilirsiniz.

Şikago Midway Havalimanı'ndan Şehir Merkezine Ulaşım

Şehiriçi uçuşların vazgeçilmezi olan Şikago Midway Havalimanı ile şehir merkezi arasında yolculuk edebileceğiniz seçenekler arasında otobüs, taksi araç kiralama ve bisiklet gibi ulaşım araçları bulunuyor. Pace Suburban adı verilen otobüsler ile havalimanı üzerinden şehrin birçok farklı noktasına seyahat edilebiliyor.

Ulaşım ağı oldukça geniş olan bu otobüslerin yanı sıra havalimanından hareket eden servis araçları ve taksiler de buradaki ulaşımın önemli alternatiflerinden. Yolculara şehir merkezi-havalimanı arasında hızlı ve kolay bir ulaşım imkanı sunan taksilerin ücreti ise bu mesafe için 28-30 dolar civarında tutabiliyor.

Midway Havalimanında bulunan oto kiralama firmaları ile görüşerek otomobil ya da daha da lükse kaçarak limuzin kiralama şansı da bulunuyor. Rahatını düşünen yolcuların vazgeçilmezi olan araç kiralama sayesinde şehirde daha konforlu bir yolculuk yapabilirsiniz.

Ayrıca, CTA sistemini kullanarak, O'hare ve Midway havalimanları arasında aktarma yapmak da mümkün.

Şikago O'Hare Uluslararası Havalimanı'ndan Şehir Merkezine Ulaşım

Şikago'nun hava trafiği en yoğun ve kalabalık havalimanı olan Şikago O'Hare Uluslararası Havalimanı, dünyanın da en işlek havalimanı olarak da gösteriliyor. Hem şehrin hem de havalimanının kalabalık olması, şehirde araç kiralayarak gezen kişi sayısını azaltıyor. Şehirde otopark aramak istemeyenler, taksilere ya da toplu ulaşım araçlarına yönleniyor. Havalimanı şehir merkezi arasındaki mesafenin ücreti yaklaşık 35-40 dolar tutuyor. Bu noktada ücret konusunda biraz pazarlık yapmakta fayda var.

Şehir merkezine yaklaşık 29 kilometre mesafede bulunan havalimanına 24 saat kesintisiz hizmet veren transit trenlerle ise 45 dakikada gidiliyor. Şikago'da, servis araçları, CTA sistemi ve otobüsleri kullanarak da şehir merkezi ve havalimanı arasında gidiş ve dönüş yolculuğu yapmak mümkün.

Ayrıca havalimanı-şehir merkezi hattında sabah 06.00-23.30 ve 05.00-23.45 aralığında hizmet sunan özel otobüsler de, yolcuların gidiş ve gelişlerde sık kullandığı ulaşım araçlarından.

Şikago Rockford Uluslararası Havalimanı'ndan Şehir Merkezine Ulaşım

Bölgede büyük bir ekonomik hareketlilik yaratan Şikago Rockford Uluslararası Havalimanı, Şikago'nun kuzeybatısında ve şehir merkezine de yaklaşık 110 kilomtere mesafede bulunuyor. Bu havalimanında otobüs, otomobil-limuzin kiralama, taksi gibi ulaşım seçenekleri ile şehir merkezine ulaşım sağlanabiliyor.

Şehir merkezine gidecek kişiler, aradaki mesafenin uzun olması sebebiyle daha çok araç kiralama yoluna gidiyor. Fiyatın uygun olmasını isteyenler ise Rockford Mass Transit District otobüslerini kullanarak, şehir merkezine el yakmayan bir ücret karşılığında ulaşabiliyor.

Otomobil ve limuzin kiralamak için önceden rezervasyon yaparak ya da havalimanında bulunan firmalarla uçuştan sonra birebir görüşerek, kendiniz için en uygun seçenekleri öğrenebilirsiniz. Taksi kullanacak olanlar da, ücret konusunda anlaşma yaparak, havalimanı şehir merkezi arasındaki yolculuk ücretini daha uygun hale getirebilir.

Tampa Şikago uçak bileti ile ilgili sorular

  • Tampa Şikago arasında uçuş gerçekleştiren hava yolu firmaları hangileridir?
    Bu parkurda en çok uçuş hizmeti veren hava yolları sırasıyla Spirit Airlines. Hizmet veren firma sayısı ise 1.
  • TURNA, ucuz uçak bileti fiyatlarını nasıl bulabiliyor?
    Turna’nın hava yolları ile yaptığı anlaşmalarla elde ettiği avantajlar bulunuyor. Bugüne kadar 4 Milyondan fazla bilet satan Turna.com’dan gönül rahatlığı ile bilet satın alabilirsin. Turna’nın sunduğu koşulsuz bilet iptali hizmeti ile ödediğin tutarın %90’ını geri alman mümkün hale geliyor.
  • Tampa şehrinden Şikago şehrine uçarken hangi havaalanlarını kullanacağım?
    Tampa üzerinden uçarken şu havaalanlarından birini kullanacaksın: Topp Of Tampa Havalimanı, Mac Dill Afb Havalimanı, Saint Pete Clearwater Havalimanı, Tampa Havalimanı, Peter O'knight Havalimanı. Bu havalimanlarından birine ineceksin: Dupage County Havalimanı, Gary International Havalimanı, Midway Havalimanı, Chicago Nas Havalimanı, O'hare Havalimanı, Pal Waukee Havalimanı, Chicago Rockford Havalimanı.
İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Parola Sıfırlama

Lütfen hesabına ait e-posta adresini gir. Adresine, parolanı değiştirebileceğin bir link göndereceğiz.

x
Sevgili Kullanıcı: