Paris Oviedo Uçak Bileti
Turna.com'da

Paris Oviedo Alternatif Bilet Fiyatları

Paris Oviedo Uçak Bileti Bilgileri

Kalkış Havalimanları
Varış Havalimanı
Asturias Havalimanı

Paris Kalkışlı Diğer Ucuz Bilet Fiyatları

Oviedo Yerine Bu Şehirlere Ucuza Bilet Bul

Vueling
direkt-uçuş - 2s 30d
02 Kasım 2023, Perşembe 21:05
Transavia France
direkt-uçuş - 2s 30d
03 Ekim 2023, Salı 07:00
Ryanair
direkt-uçuş - 1s 45d
13 Ekim 2023, Cuma 19:05
Vueling
direkt-uçuş - 1s 25d
28 Ekim 2023, Cumartesi 18:30
Air France
direkt-uçuş - 1s 15d
20 Kasım 2023, Pazartesi 21:40
easyJet
direkt-uçuş - 1s
09 Ekim 2023, Pazartesi 08:00
Vueling
1 aktarmalı - 7s 35d
10 Ekim 2023, Salı 10:40
Vueling
direkt-uçuş - 2s 35d
26 Kasım 2023, Pazar 06:30
easyJet
direkt-uçuş - 1s 15d
07 Ekim 2023, Cumartesi 08:55
Air France
direkt-uçuş - 1s 5d
27 Kasım 2023, Pazartesi 07:30
Ryanair
direkt-uçuş - 2s 10d
25 Ekim 2023, Çarşamba 15:15
Ryanair
direkt-uçuş - 1s 30d
12 Ekim 2023, Perşembe 06:35
easyJet
direkt-uçuş - 1s 35d
13 Ekim 2023, Cuma 17:40
Air France
direkt-uçuş - 1s 5d
24 Ekim 2023, Salı 08:25
Ryanair
direkt-uçuş - 2s 25d
20 Ekim 2023, Cuma 17:00
Air Europa
direkt-uçuş - 1s 45d
24 Ekim 2023, Salı 19:40
Vueling
direkt-uçuş - 2s 35d
09 Kasım 2023, Perşembe 06:50
Ryanair
direkt-uçuş - 2s
21 Ekim 2023, Cumartesi 08:40

Oviedo Varışlı Diğer Ucuz Biletler

Paris Yakınındaki Şehirlerden Daha Ucuza Bilet Ara.

Iberia
1 aktarmalı - 7s 20d
27 Kasım 2023, Pazartesi 15:55
Iberia
1 aktarmalı - 5s
25 Ekim 2023, Çarşamba 17:10

Paris Oviedo uçuşu ile ilgili bilgiler

PAR-OVD

Şehir Merkezinden Beauvais Tille Havalimanı'na Ulaşım

Paris şehir merkezinden olan Beauvais Tille Havalimanı'na ulaşım için, tren, otobüs, taksi ve araç kiralama seçenekleri kullanılabiliyor.

Paris şehir merkezinden havalimanına ulaşım için otobüsler ilk akla gelen seçeneklerden. Porte Maillot Metro İstasyonu'ndan kalkan otobüsler haftanın 7 günü 24 saat boyunca düzenli aralıklarla sefer yapıyor. Havalimanı-şehir merkezi otobüslerinin biletlerini şoförden ya da kiosklardan almak mümkün ancak internetten satın alındığında indirim sağlanıyor.

Şehrin farklı bölgelerinde bulunan taksi duraklarındaki taksiler şehir merkezinden havalimanına ulaşmak için kullanılabilecek seçenekler arasında. Paris şehir merkezi ile havalimanı arasındaki mesafe farkı nedeniyle taksi biraz maliyetli tutsa da pazarlık yapmak ve birkaç kişi kullanmak durumunda taksi ekonomik bir seçenek olabilir.

Şehirdeki rent a car ofisleri ve internetten online rezervasyonla sağlanacak araçlarla da şehir merkezi havalimanı güzergahında ulaşım mümkün. Ancak özel araç kullanımında trafik yoğunluğunu hesaba katmakta yarar var.

Beauvais Tille Havalimanı'nda tren istasyonu bulunmuyor. En yakın tren istasyonu havalimanına 4 km uzaklıkta. Paris'in en merkezi noktalarından Beauvais Tren İstasyonu'na trenle gidilebiliyor. Beauvais Tren İstasyonu'ndan havalimanına taksi ya da otobüsle geçmek de bir alternatif.

Şehir Merkezinden Paris Charles de Gaulle Havalimanına Ulaşım

Fransa'nın ve dünyanın en yoğun yolcu trafiğine sahip havalimanları arasında gösterilen Charles de Gaulle Havalimanı her yıl yüzbinlerce yolcuyu ağırlıyor. Paris şehir merkezinden Charles de Gaulle Havalimanı'na ulaşım için tren, otobüs, taksi ve araç kiralama hizmetinden yararlanmak mümkün.

Şehir merkezinden havalimanına ulaşım için otobüsler kullanılabilecek alternatifler arasında. 350 Bus, 19 Bus, Cars Air France, Roissybus ve Val d'Europe Airports Shuttle şirketlerine ait otobüslerle Opera Meydanı başta olmak üzere şehrin farklı bölgelerinden bağlantı sağlanıyor. Havalimanının 3 terminalinde de otobüs noktası var.

Paris genelinde toplu ulaşımda yaygın bir ağa sahip olan demiryolları havalimanına ulaşmak için en hızlı, konforlu ve ekonomik seçeneklerden biri. RER, TGV ve CDGVAL ismini taşıyan tren sistemleri ulaşım için kullanılıyor. RER Paris şehir merkezinden havalimanına ulaşmak, TGV Fransa'nın diğer şehirleri ile bağlantı sağlamak, CDGVAL ise havalimanı terminalleri arasında geçiş yapmak için kullanılabiliyor. Havalimanındaki terminaller arasındaki mesafelerin fazla olması nedeniyle bu trenleri kullanmak şart.

Şehrin farklı bölgelerinde bulunan taksi duraklarındaki taksileri kullanarak havalimanına ulaşmak mümkün. Taksi kullanmadan önce güzergah ve ücret konusunda anlaşmak ve pazarlık yapmak öneriler arasında. Bazı taksicilerin pazarlığa açık olduğu biliniyor.

Şehrin farklı yerlerindeki rent a car ofislerinden araç kiralama hizmeti almak ya da internetten rezervasyon yapmak da seçenekler arasında.

Şehir Merkezinden Paris Orly Havalimanına Ulaşım

Şehir merkezinden Orly Havalimanı'na ulaşım için tren, tramvay, otobüs, taksi ve araç kiralama hizmetinden yararlanılabiliyor.

Paris şehir merkezinin dört bir yanına ulaşan tren sistemi RER ile şehir merkezinden Orly'e kısa sürede ulaşılabiliyor. Tren dışındaki diğer seçenek ise tramvay. Villejuif-Louis Aragon semtinden havalimanına kadar giden tramvayın ismi Tram7 olarak geçiyor.

Val d'Europe Airports, Bus 91.10, Orlybus, Cars Air France şirketlerine ait otobüsler ile havalimanına ekonomik bir ulaşım mümkün. Rochereau Tren İstasyonu ve Denfert Tren İstasyonu'ndan kalkan otobüslerle de Orly Havalimanı'na direkt ulaşmak mümkün. Bu yolculuk trafik yoğunluğuna göre değişmekle birlikte ortalama 30 dakika sürüyor. Charles de Gaulle Havalimanı ile Orly Havalimanı arasında bağlantı sağlayan bir otobüs hattı da var. Bu hat ile iki havalimanı arasında uçak değiştirecekler için bu hat işlevsel.

Şehir merkezindeki herhangi bir duraktan taksiyle havalimanına ulaşmak da mümkün. Taksiye binmeden önce mesafeyi ve ücreti sormak öneriliyor. Paris'teki araç kiralama ofisleri ya da internet rezervasyonu aracılığıyla kiralanacak araçla da ulaşım sağlayabilirsiniz.

Asturias Havalimanı’ndan Şehir Merkezine Ulaşım

Asturias Havalimanı (OVD) İspanya’nın Asturias bölgesinin tek uluslararası havalimanı. Tam ortalarındaki konumuyla birden fazla şehre hizmet ediyor. Bu şehirler arasında Avilés, Gijón ve Oviedo da var. 

Avilés, Gijón ve Oviedo’ya havalimanından kalkan otobüslerle gidiliyor. Bu hatlardan bazıları ise Piedras Blancas ve Salinas’ta da duruyor. Hangi hatta binmeniz gerektiğini, otobüslerin ne zaman kalktığını ve ücretlerini otobüs firmasının resmi web sitesinden ve cep telefonu uygulamasından kontrol edebilirsiniz.

Havalimanı gelen yolcu katından çıkara çıkmaz havalimanı taksilerinin durağını göreceksiniz. Başka hiçbir şey yapmadan, sadece gidip sıradaki taksiye binebilirsiniz. Buradaki taksilerin Avilés, Gijón, Oviedo ve Piedras Blancas için sabit fiyatları varken diğer yerler için taksimetre açıyorlar. 

Gece 22.00’den sonra sabah 07.00’a kadar, cumartesi günleri saat 15:00’dan sonra ve resmî tatil günlerinde gece tarifesi işliyor. Fiyatlar, rotalar ve taksi firmalarının iletişim numaraları hakkında daha detaylı bilgiyi havalimanının resmî web sitesinden edinebilirsiniz.

İspanya’nın diğer birçok şehrinde Uber ve Cabify gibi uygulamalar yaygın olarak kullanılsa da 2022’nin ikinci yarısı itibariyle henüz Asturias ve civarında bu hizmet kullanılamıyor. O yüzden havalimanı taksileri tek taksi seçeneğiniz. Taksilerde mesafeye göre ücretlendirme yapılıyor. Taksimetredeki ücreti ödemeniz gerekiyor. 

Talep etmeniz halinde ücret fişi de veriliyor. Taksiye binmeden önce gideceğiniz yeri netleştirin ve ortalama ne kadar ödeyeceğiniz konusunda taksiciyle mutlaka anlaşın. Her ihtimale karşı taksinin plakasını not edin.

Asturias’da görülecek yerler çok fazla olduğu için havalimanından bir araba kiralama seçeneğini de değerlendirebilirsiniz. Havalimanı terminalinde dört firmanın (Avis, Europcar, OK Mobility ve Sixt) ofisi var. Uçaktan indiğinizde bu ofislerden aracınızı kiralayıp şehir merkezine gidebilirsiniz. 

Böylece Mirador del Fitu, Bufones de Pría, Calle de Gascona, Senda del Oso, Gijon Akvaryumu gibi birçok yeri kendi hızınızla planlar ve gezersiniz.  

Araç kiralama firmalarının iletişim numaraları için havalimanının web sitesine tıklayabilirsiniz.

Paris Oviedo uçak bileti ile ilgili sorular

  • TURNA, ucuz uçak bileti fiyatlarını nasıl bulabiliyor?
    Turna’nın hava yolları ile yaptığı anlaşmalarla elde ettiği avantajlar bulunuyor. Bugüne kadar 4 Milyondan fazla bilet satan Turna.com’dan gönül rahatlığı ile bilet satın alabilirsin. Turna’nın sunduğu koşulsuz bilet iptali hizmeti ile ödediğin tutarın %90’ını geri alman mümkün hale geliyor.
  • Paris şehrinden Oviedo şehrine uçarken hangi havaalanlarını kullanacağım?
    Paris üzerinden uçarken şu havaalanlarından birini kullanacaksın: Beauvais Tille Havalimanı, Charles De Gaulle Havalimanı, Orly Havalimanı, Chalons Vatry Havalimanı. Bu havalimanlarından birine ineceksin: Asturias Havalimanı.
İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Lütfen hesabına ait e-posta adresini gir. Adresine, parolanı değiştirebileceğin bir link göndereceğiz.
E-Posta Adresim
x
Sevgili Kullanıcı: