Paris Kaohsiung Uçak Bileti Sorgula: Ucuz Bilet Bul: 8553 TL - turna.com

Paris Kaohsiung Uçak Bileti
Turna.com'da

Paris Kaohsiung Uçak Bileti Bilgileri

Kalkış Havalimanları
Varış Havalimanı
Kaohsiung Havalimanı
En Ucuz Bilet Fiyatı
8.553,14 TL
En Sık Uçan Havayolu

Paris Kaohsiung Uçak Bileti Al (Tek Yön)

Paris Kaohsiung uçak biletleri için ucuza bilet ara

Lufthansa
Paris - Kaohsiung
2 aktarmalı - 17s 20d
05 Ocak 2023, Perşembe 20:00
Swiss
Paris - Kaohsiung
2 aktarmalı - 31s 5d
01 Aralık 2022, Perşembe 20:15
Lufthansa
Paris - Kaohsiung
2 aktarmalı - 18s 50d
21 Ocak 2023, Cumartesi 08:30
Lufthansa
Paris - Kaohsiung
2 aktarmalı - 22s 45d
21 Ocak 2023, Cumartesi 17:10

Paris Kalkışlı Diğer Ucuz Bilet Fiyatları

Kaohsiung Yerine Bu Şehirlere Ucuza Bilet Bul

Eva Air
1 aktarmalı - 25s 15d
22 Ocak 2023, Pazar 11:20
Royal Jordanian
1 aktarmalı - 16s 50d
14 Ocak 2023, Cumartesi 15:35
Lufthansa
2 aktarmalı - 20s 10d
04 Ocak 2023, Çarşamba 07:25
Pegasus
3 aktarmalı - 30s 5d
04 Ocak 2023, Çarşamba 11:35
Oman Air
2 aktarmalı - 40s
20 Ocak 2023, Cuma 21:10
Türk Hava Yolları
2 aktarmalı - 44s 35d
31 Ocak 2023, Salı 12:50
Air France
1 aktarmalı - 17s 20d
14 Şubat 2023, Salı 18:00
Thai Airways Intl
1 aktarmalı - 16s 50d
14 Ocak 2023, Cumartesi 12:30
Saudi Airlines
1 aktarmalı - 18s 35d
20 Aralık 2022, Salı 16:45
Etihad Airways
1 aktarmalı - 24s 25d
11 Aralık 2022, Pazar 09:30
Saudi Airlines
1 aktarmalı - 16s 45d
18 Ocak 2023, Çarşamba 15:15
Austrian
2 aktarmalı - 25s
07 Aralık 2022, Çarşamba 10:00
Eva Air
1 aktarmalı - 16s 35d
01 Şubat 2023, Çarşamba 11:20
Singapore Airlines
1 aktarmalı - 32s 45d
01 Aralık 2022, Perşembe 22:20
LOT Polish Airlines
1 aktarmalı - 14s 25d
15 Aralık 2022, Perşembe 10:45
Türk Hava Yolları
1 aktarmalı - 18s 45d
20 Ocak 2023, Cuma 15:30
China Airlines
2 aktarmalı - 20s 20d
02 Ocak 2023, Pazartesi 07:30
Saudi Airlines
1 aktarmalı - 24s
30 Kasım 2022, Çarşamba 11:25
Swiss
2 aktarmalı - 16s 40d
09 Aralık 2022, Cuma 09:50
LOT Polish Airlines
1 aktarmalı - 14s 35d
30 Aralık 2022, Cuma 10:45

Paris Kaohsiung uçuşu ile ilgili bilgiler

Hangi aylarda uçarsam daha ucuz bir Paris Kaohsiung uçak bileti bulabilirim? Bu sorunun cevabı bizdeki verilere göre Aralık ve Ocak ayları. Eğer uygun fiyatlı bilet bulmanın zor olduğu ayları merak ediyorsanız onları da şu şekilde belirtebiliriz: Aralık ve Ocak

Paris Kaohsiung uçak biletleri içinde en ucuz fiyatlı olanı Swiss hava yolu firmasının biletlerinden biridir. Swiss hava yolu bu rotada sunduğu 10.724 TL fiyatla rekabetçi bir durumdadır.

Uçuşa ne kadar süre kaldığında bilet alınırsa daha uygun fiyatlı olur? Hesaplamalarımıza göre Paris Kaohsiung uçak biletlerini 37 gün öncesinden alırsan uygun fiyatları yakalama ihtimalin çok yüksek.

PAR-KHH

Şehir Merkezinden Beauvais Tille Havalimanı'na Ulaşım

Paris şehir merkezinden olan Beauvais Tille Havalimanı'na ulaşım için, tren, otobüs, taksi ve araç kiralama seçenekleri kullanılabiliyor.

Paris şehir merkezinden havalimanına ulaşım için otobüsler ilk akla gelen seçeneklerden. Porte Maillot Metro İstasyonu'ndan kalkan otobüsler haftanın 7 günü 24 saat boyunca düzenli aralıklarla sefer yapıyor. Havalimanı-şehir merkezi otobüslerinin biletlerini şoförden ya da kiosklardan almak mümkün ancak internetten satın alındığında indirim sağlanıyor.

Şehrin farklı bölgelerinde bulunan taksi duraklarındaki taksiler şehir merkezinden havalimanına ulaşmak için kullanılabilecek seçenekler arasında. Paris şehir merkezi ile havalimanı arasındaki mesafe farkı nedeniyle taksi biraz maliyetli tutsa da pazarlık yapmak ve birkaç kişi kullanmak durumunda taksi ekonomik bir seçenek olabilir.

Şehirdeki rent a car ofisleri ve internetten online rezervasyonla sağlanacak araçlarla da şehir merkezi havalimanı güzergahında ulaşım mümkün. Ancak özel araç kullanımında trafik yoğunluğunu hesaba katmakta yarar var.

Beauvais Tille Havalimanı'nda tren istasyonu bulunmuyor. En yakın tren istasyonu havalimanına 4 km uzaklıkta. Paris'in en merkezi noktalarından Beauvais Tren İstasyonu'na trenle gidilebiliyor. Beauvais Tren İstasyonu'ndan havalimanına taksi ya da otobüsle geçmek de bir alternatif.

Şehir Merkezinden Paris Charles de Gaulle Havalimanına Ulaşım

Fransa'nın ve dünyanın en yoğun yolcu trafiğine sahip havalimanları arasında gösterilen Charles de Gaulle Havalimanı her yıl yüzbinlerce yolcuyu ağırlıyor. Paris şehir merkezinden Charles de Gaulle Havalimanı'na ulaşım için tren, otobüs, taksi ve araç kiralama hizmetinden yararlanmak mümkün.

Şehir merkezinden havalimanına ulaşım için otobüsler kullanılabilecek alternatifler arasında. 350 Bus, 19 Bus, Cars Air France, Roissybus ve Val d'Europe Airports Shuttle şirketlerine ait otobüslerle Opera Meydanı başta olmak üzere şehrin farklı bölgelerinden bağlantı sağlanıyor. Havalimanının 3 terminalinde de otobüs noktası var.

Paris genelinde toplu ulaşımda yaygın bir ağa sahip olan demiryolları havalimanına ulaşmak için en hızlı, konforlu ve ekonomik seçeneklerden biri. RER, TGV ve CDGVAL ismini taşıyan tren sistemleri ulaşım için kullanılıyor. RER Paris şehir merkezinden havalimanına ulaşmak, TGV Fransa'nın diğer şehirleri ile bağlantı sağlamak, CDGVAL ise havalimanı terminalleri arasında geçiş yapmak için kullanılabiliyor. Havalimanındaki terminaller arasındaki mesafelerin fazla olması nedeniyle bu trenleri kullanmak şart.

Şehrin farklı bölgelerinde bulunan taksi duraklarındaki taksileri kullanarak havalimanına ulaşmak mümkün. Taksi kullanmadan önce güzergah ve ücret konusunda anlaşmak ve pazarlık yapmak öneriler arasında. Bazı taksicilerin pazarlığa açık olduğu biliniyor.

Şehrin farklı yerlerindeki rent a car ofislerinden araç kiralama hizmeti almak ya da internetten rezervasyon yapmak da seçenekler arasında.

Şehir Merkezinden Paris Orly Havalimanına Ulaşım

Şehir merkezinden Orly Havalimanı'na ulaşım için tren, tramvay, otobüs, taksi ve araç kiralama hizmetinden yararlanılabiliyor.

Paris şehir merkezinin dört bir yanına ulaşan tren sistemi RER ile şehir merkezinden Orly'e kısa sürede ulaşılabiliyor. Tren dışındaki diğer seçenek ise tramvay. Villejuif-Louis Aragon semtinden havalimanına kadar giden tramvayın ismi Tram7 olarak geçiyor.

Val d'Europe Airports, Bus 91.10, Orlybus, Cars Air France şirketlerine ait otobüsler ile havalimanına ekonomik bir ulaşım mümkün. Rochereau Tren İstasyonu ve Denfert Tren İstasyonu'ndan kalkan otobüslerle de Orly Havalimanı'na direkt ulaşmak mümkün. Bu yolculuk trafik yoğunluğuna göre değişmekle birlikte ortalama 30 dakika sürüyor. Charles de Gaulle Havalimanı ile Orly Havalimanı arasında bağlantı sağlayan bir otobüs hattı da var. Bu hat ile iki havalimanı arasında uçak değiştirecekler için bu hat işlevsel.

Şehir merkezindeki herhangi bir duraktan taksiyle havalimanına ulaşmak da mümkün. Taksiye binmeden önce mesafeyi ve ücreti sormak öneriliyor. Paris'teki araç kiralama ofisleri ya da internet rezervasyonu aracılığıyla kiralanacak araçla da ulaşım sağlayabilirsiniz.

Kaohsiung Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Doğu Asya’da bulunan bir ada ülkesi olan Tayvan’ın resmi adı Çin Cumhuriyeti. Dünyanın elektronik üretim devlerinden biri olan Tayvan’ın özel üretim bölgelerinden biri olan Kaohsiung, Tayvan Boğazı girişinde konumlanıyor.

Tayvan’ın en büyük ikinci şehri unvanını taşıyan şehirde özellikle gemi yapımı, elektronik, imalat gibi sektörlerde ciddi büyüme ve gelişmeler kaydedildi. Batı ile olan ciddi ekonomik ilişkiler nedeniyle yıl boyunca hatırı sayılır bir ziyaretçi ağırlayan şehir, Tayvan’da mutlaka görülmesi gereken yerler arasında.

Kaohsiung Uluslararası Havalimanı Tayvan'ın en büyük üçüncü havalimanı unvanını taşıyor. Kaosiung Uluslararası Havalimanı ya da Kaosiung Siaogang Havalimanı isimleriyle anılan havalimanı, şehir merkezine yaklaşık 9 km mesafede.

Kaohsiung Uluslararası Havalimanı’ndan kent merkezine ulaşımda metro, otobüs, taksi, araç kiralama ve özel transfer gibi alternatifler bulunuyor. Toplu taşıma seçeneklerinden metro ise en ekonomik ve işlevsel seçenek.

Kaohsiung Metro tarafından işletilen metro ağı her 10 dakikada bir havalimanı ile şehir merkezi arasında yolcu taşıyor. Havalimanından binebileceğiniz metro ile Formosa Boulevard Station’a kadar gidebiliyorsunuz. İlk durak ile son durak arasındaki yolculuk süresi 15 dakika. Bileti istasyonlardaki otomatlardan ve var ise gişelerden nakit olarak alabiliyorsunuz.

Havalimanından şehir merkezine ulaşım için bir diğer alternatif ise otobüsler. Taiwan Bus firmasının 9117 numaralı otobüsleri havalimanı-kent merkezi arasında yolcu taşımacılığı yapıyor. Her saat seferleri olan otobüslerin son durağı ise Zili Station. Otobüsle şehir merkezine ulaşım ortalama 20 dakika sürüyor. Bileti internetten ya da şoförden alabilirsiniz.

Toplu taşıma seçeneklerini kullanmak istemeyenler için en sık kullanılan yöntem ise taksiler. Şehirdeki taksiler oldukça güvenli. İngilizce bilinirliği de oldukça yüksek. Kredi kartıyla ya da nakit ödeme yaparak taksi kullanabilirsiniz.

Paris Kaohsiung uçak bileti ile ilgili sorular

 • Paris Kaohsiung uçak bileti için haftanın günleri arasında diğerlerinden daha ucuz bir gün var mı?
  Verilerimize göre haftanın en ucuz günü Perşembe. Perşembe seyahat edenler, diğer günlerde seyahat edenlerden ortalamada daha düşük bir fiyat ödüyor. Yoğun taleple karşılaşılan Perşembe günlerinde, hava yolu firmaları daha yüksek fiyatlarla satış yapıyor.
 • TURNA’nın bu kadar ucuz uçuş fiyatları sunabilmesinin arkasında nasıl bir sistem var?
  Turna’nın kendi geliştirdiği gelişmiş arama teknolojisi ile 300’den fazla hava yolunun biletlerini uygun fiyatlarla bulabilirsin. Uçak biletini satın aldıktan sonra da sunduğumuz online iptal ve değişiklik hizmetlerinden kolayca yararlanabilirsin.
 • Paris şehrinden Kaohsiung şehrine uçarken hangi havaalanlarını kullanacağım?
  Paris üzerinden uçarken şu havaalanlarından birini kullanacaksın: Beauvais Tille Havalimanı, Charles De Gaulle Havalimanı, Orly Havalimanı, Chalons Vatry Havalimanı. Bu havalimanlarından birine ineceksin: Kaohsiung Havalimanı.
 • Paris Kaohsiung şehirleri arasında uçuşları olan hava yolu şirketleri hangileridir?
  Hava yolu firmalarından bu hata ilgi duyanların sayısı 12 olmakla birlikte sezona göre değişimler olabilir. Verilerimize göre en çok uçak seferi gerçekleştiren firmalar şunlardır: Lufthansa, Cathay Pacific, British Airways, Swiss ve Vietnam Airlines.
İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Parola Sıfırlama

Lütfen hesabına ait e-posta adresini gir. Adresine, parolanı değiştirebileceğin bir link göndereceğiz.

x
Sevgili Kullanıcı: