Norwegian Air Shuttle Uçak Bileti
Turna.com'da

Norwegian Air Shuttle Hakkında

Norwegian Air Shuttle, Norveç’in bayrak taşıyıcı hava yolu şirketidir. Bærum merkezli kurulan şirket iç hatlar ve dış hatlar olmak üzere 150’den fazla destinasyona uçuşlar düzenlemektedir. 2020 yolunda Avrupa’nın En İyi Düşük Maliyetli Hava Yolu seçilen Norwegian Air Shuttle, düşük fiyatlarla mümkün olan en yüksek konfor ve hizmet standartlarını yolcularına sunarak onlara iyi bir seyahat deneyimi yaşatmak için çalışmaktadır. Sürdürülebilir havacılıkta ilk adımı atan Norwegian Air Shuttle, 2030 yılına kadar CO2 emisyonlarını %45 oranında azaltmayı ve 2050 yılına kadar iklim nötr olmayı taahhüt eden ilk hava yolu firmasıdır. Norwegian Air Shuttle, ödüllü sadakat programı ile sık uçak yolcularına nakit puan, ücretsiz koltuk rezervasyonu, hızlı geçiş ve ek bagaj hakkı gibi avantajlar da sağlamaktadır. 

Türkiye’de Antalya, Dalaman, İstanbul’a charter ve tarifeli uçuşlar gerçekleştiren Norwegian Air Shuttle’ın hizmet verdiği diğer ülkeler; Arjantin, Avusturya, Bosna Hersek, Bulgaristan, Brezilya, Kanada, Hırvatistan, Güney Kıbrıs, Çek Cumhuriyeti, Danimarka, Estonya, Finlandiya, Mısır, Fransa, Almanya, Yunanistan, Macaristan, İrlanda, İzlanda, İsrail, İtalya, Ürdün, Kosova, Litvanya, Letonya, Antiller, Fransız Guyanası, Malta, Martinik, Fas, Hollanda, Montenegro, Polonya, Portekiz, Porto Riko, Rusya, Sırbistan, Singapur, Slovakya. 

Norwegian Air Shuttle Check-in İşlemleri

Norwegian Air Shuttle uçuşları için hava yolunun web sitesi üzerinden ve mobil uygulamadan online check-in işlemi kolayca yapılabiliyor. Online check-in, uçuştan 24 saat önce açılıyor. Check-in sırasında koltuk seçimi yapabilir ve yemek siparişi verebilirsin. Online check-in işlemi gerçekleştirmeyen yolcular havalimanındaki kontuarlardan check-in işlemini yapabilir. Check-in süreleri havalimanlarına göre değişiklik gösterebilir. Detaylı ve güncel bilgi için Norwegian Air Shuttle web sitesini ziyaret edebilirsin. 

Norwegian Air Shuttle Bagaj Hakkı ve Ücretlendirme

Norwegian Air Shuttle’da ücretsiz bagaj hakkı bilet sınıflarına göre değişiklik göstermektedir. LowFare bilet sınıfında 1 adet 30x20x38 cm boyutlarında 10 kilogram altında koltuk altı çantası; LowFare Plus ve Flex bilet sınıflarında 1 adet 30x20x38 cm boyutlarında koltuk altı çantası ve 50x40x23 cm boyutlarında 1 adet kabin bagajı hakkı vardır. Koltuk altı ve koltuk üzeri iki bagajın toplamı 10 kilogramı geçmemelidir. 

LowFare Plus bilet sınıfında 1 adet maksimum 23 kilogram ağırlığında bagaj ve Flex bilet sınıfında ise 2 adet 23 kilogram ağırlığında bagaj, ücrete dahildir. Bagaj aşımı ve ekstra bagaj ücretleri hakkında güncel bilgi için Norwegian Air Shuttle web sitesini ziyaret edebilirsin. 

Norwegian Air Shuttle Koltuk Seçimi

Norwegian Air Shuttle uçaklarında LowFare bilet sınıfı hariç diğer sınıflarda koltuk seçimi ücretsizdir. Rezervasyon yaparken veya online check-in sırasında dilediğin koltuğu seçebilirsin. Fazladan koltuk ayırtmak için Norwegian Air Shuttle iletişim merkezi ile iletişime geçebilirsin. 

Norwegian Air Shuttle Yiyecek, İçecek ve İkram

Norwegian Air Shuttle’ın iç hatlarda 1 saatten uzun süren uçuşlarında ve uluslararası tüm uçuşlarda atıştırmalık, soğuk ve sıcak içecekler gibi seçenekler ücretli olarak servis edilmektedir. Uçuş sırasında sadece kredi kartı ile satış yapılmaktadır. Rezervasyon ve online check-in sırasında sıcak yemek siparişi de verebilirsin.

Norwegian Air Shuttle İle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

  • Turna.com’da Norwegian Air Shuttle uçuşlarını bulabilir miyim?
    Turna.com’da Norwegian Air Shuttle uçuşlarını bulabilir ve kolaylıkla satın alabilirsiniz. Turna.com’da hava yollarından anında fiyat verileri alınarak diğer tüm hava yolları ile karşılaştırılır. Siz de kolayca Norwegian Air Shuttle uçak biletinizi uygun fiyatlarla hemen satın alabilirsiniz.
  • Turna.com’da Norwegian Air Shuttle PNR sorgulama ve online check-in işlemlerini yapabilir miyim?
    Turna.com üzerinden satın aldığınız tüm Norwegian Air Shuttle uçuşlarınız için checkin işlemlerinizi ve PNR görüntüleme işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.
  • Norwegian Air Shuttle ile yurtdışında hangi şehirlere seyahat edebilirim?
    Norwegian Air Shuttle ile dış hatlarda şu şehirlere uygun fiyatlarla seyahat edebilirsiniz:
İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Lütfen hesabınıza ait e-posta adresini giriniz. E-posta adresinize, parolanızı değiştirebileceğiniz bir link göndereceğiz.
E-Posta Adresim
Sevgili Kullanıcı: