En Ucuz Zhuliany Intl Havalimanı Uçak Bileti Fiyatları

Havalimanı uçuşlarının ucuz fiyatlı tarihlerine göz at

Pegasus
1 aktarmalı - 10s 45d
03 Haziran 2021, Perşembe 10:30
Corendon
1 aktarmalı - 18s 25d
05 Temmuz 2021, Pazartesi 06:30
Corendon
1 aktarmalı - 9s 40d
11 Haziran 2021, Cuma 15:15
Corendon
1 aktarmalı - 20s 55d
02 Temmuz 2021, Cuma 04:00
Türk Hava Yolları
1 aktarmalı - 13s 25d
24 Mayıs 2021, Pazartesi 11:30
SunExpress
2 aktarmalı - 25s 10d
30 Haziran 2021, Çarşamba 20:05
Türk Hava Yolları
2 aktarmalı - 11s 25d
06 Temmuz 2021, Salı 11:30
LOT Polish Airlines
2 aktarmalı - 9s 40d
27 Temmuz 2021, Salı 13:15

Zhuliany Intl Havalimanı Kalkışlı Uçak Seferleri

Havalimanı ucuz uçak bileti fiyatlarını gör

Wizz Air
1 aktarmalı - 21s 15d
20 Haziran 2021, Pazar 16:05
Wizz Air
1 aktarmalı - 30s 35d
10 Haziran 2021, Perşembe 16:30
Wizz Air
2 aktarmalı - 25s
28 Mayıs 2021, Cuma 20:15
LOT Polish Airlines
1 aktarmalı - 7s 55d
27 Temmuz 2021, Salı 08:40
Wizz Air
2 aktarmalı - 12s 35d
03 Haziran 2021, Perşembe 19:35
Wizz Air
2 aktarmalı - 16s 55d
05 Temmuz 2021, Pazartesi 20:15
LOT Polish Airlines
2 aktarmalı - 36s 20d
08 Haziran 2021, Salı 08:40
LOT Polish Airlines
2 aktarmalı - 38s
27 Mayıs 2021, Perşembe 05:40

Kiev Havalimanı Hakkında Genel Bilgiler

Ukrayna’nın başkenti olan Kiev, şehre 10 km uzaklık mesafesi ile Zhuliany Havalimanı ve 38 km uzaklık mesafesi ile Borispol Havalimanı olmak üzere 2 havalimanına ev sahipliği yapıyor. Son yıllarda Türkiye’den de direk uçuş konan Kiev Zhuliany Havalimanında A, B ve D olmak üzere 3 terminal bulunmaktadır. B terminali Business terminali olarak geçmekte ve otel hizmeti de vermektedir. Kiev Borispol Havalimanı ise Ukrayna’nın en büyük ve en kalabalık havalimanıdır ve 2 adet piste sahiptir. Kiev Borispol Havalimanı’nda D ve B terminallerinden kalkan servis otobüsleri terminaller ve havalimanı otelleri arasında sefer yapmaktadır. Ayrıca VIP yolcular için Terminal C 1995 yılında kullanıma sunulmuştur. Bununla birlikte Kiev Havalimanları içinde isteğinizi karşılayacak banka ATM’leri, kafeler, araç kiralama ofisleri, danışma büroları ve otopark mevcuttur.

Kiev Havalimanlarından Şehir Merkezine Ulaşım

Ukrayna'nın başkenti Kiev'i dünyanın farklı şehirlerine bağlayan 2 uluslararası havalimanı bulunuyor. Boryspil ve Zhuliany Havalimanlarından hem ülke içindeki noktalara hem de dünyanın birçok noktasına direkt uçak seferi bulunuyor.

Zhuliany Havalimanı'ndan Şehir Merkezine Ulaşım

Zhuliany Havalimanı, Kiev şehir merkezine yaklaşık 8 km uzaklıkta. Bu havalimanı aynı zamanda Uluslararası Kiev Havalimanı olarak da biliniyor.

Kiev şehir merkezine en yakın konumda olan Zhuliany Havalimanı'ndan şehir merkezine ulaşım için otobüs, minibüs, troleybüs, taksi ve araç kiralama hizmetinden yararlanılabiliyor. Havalimanı yolcu geliş A ve D terminaline 200 metre, B terminaline ise 50 metre mesafede olan duraktan kalkış yapan otobüsleri kullanarak şehir merkezine ulaşılabiliyor. 06.30 ile 22.00 saatleri arasında çalışan toplu ulaşım hizmetinden yararlanabilirsiniz. 169, 565, 368, 302, 482, 496, 499 numaralı minibüsler, 22 ve 9 numaralı troleybüs ve 80 numaralı otobüs hattı havalimanından geçiyor.

Havalimanı yolcu çıkış kapısında bulunan taksi durağından kullanılabilecek taksi ile şehir merkezine kısa sürede ulaşılabiliyor. Taksi kullanmadan önce pazarlık yapmak ya da fiyat sormakta yarar var.

Terminal binasında bulunan araç kiralama ofislerinden araç kiralayarak ya da internetten rezervasyon yaparak havalimanı şehir merkezi ya da tam ters güzergahta rahatlıkla araç kullanmak mümkün.

Zhuliany Havalimanı İletişim Bilgileri

Adres: Kyiv International Airport, Kiev, Ukrayna

Telefon: +380 900 31 6571

Boryspil Havalimanı'ndan Şehir Merkezine Ulaşım

Boryspil Havalimanı Kiev şehir merkezine 35 km mesafede yer alıyor.

Ukrayna'nın en işlek havalimanı unvanını taşıyan Boryspil Havalimanı'ndan şehir merkezine gitmek için otobüs, taksi, araç kiralama seçenekleri bulunuyor. Şehir merkezine ulaşım için en ekonomik yöntem otobüs.

Sky Bus otobüsleri B ve D terminalinden kalkış yapıp Kharkivska Metro İstasyonu ile Kiev Merkez Tren İstasyonu güzergahında sefer yapıyor. Otobüs biletini havalimanından ve bizzat şoförden almak mümkün. Ukrayna'nın diğer şehirlerine gitmek için ise şehirlerarası otobüs firmalarından Autolux, Gunsel ve Ukrbus tercih edilebilir.

Havalimanı şehir merkezi arasında ulaşım için taksi de seçeneklerden biri. Havalimanı yolcu geliş terminali önünden kalkış yapan taksileri kullanarak şehir merkezine ya da şehir merkezinden taksileri kullanarak havalimanına gelmek mümkün. Taksilere binmeden önce gidilecek yer ve fiyat sormak gerekirse pazarlık yapmak gerekiyor.

Havalimanı terminalleri arasında ücretsiz sefer yapan shuttle otobüsleri ile terminaller arasındaki mesafeyi kolaylıkla aşmak mümkün. Ayrıca terminal binasında bulunan araç kiralama ofislerinden ya da internet üzerinden rezervasyon yaparak araçla da ulaşımı sağlayabilirsiniz.

Boryspil Havalimanı İletişim Bilgileri

Adres: Boryspil International Airport, Kiev, Ukrayna

Telefon: +380 44 393-43-71

Şehir Merkezinden Kiev Havalimanlarına Ulaşım

Ukrayna'nın başkenti Kiev'i dünyanın farklı şehirlerine bağlayan 2 uluslararası havalimanı bulunuyor. Boryspil ve Zhuliany Havalimanlarından hem ülke içindeki noktalara hem de dünyanın birçok noktasına direkt uçak seferi bulunuyor.

Şehir Merkezinden Zhuliany Havalimanı'na Ulaşım

Kiev şehir merkezinden Zhuliany Havalimanı'na ulaşım için otobüs, minibüs, troleybüs, taksi ve araç kiralama hizmetinden yararlanılabiliyor. 169, 565, 368, 302, 482, 496, 499 numaralı minibüsler, 22 ve 9 numaralı troleybüs ve 80 numaralı otobüs hattı havalimanından geçiyor. Bu otobüsler ile havalimanı yolcu geliş A ve D terminaline 200 metre, B terminaline ise 50 metre mesafede olan durakta inebilirsiniz. 06.30 ile 22.00 saatleri arasında çalışan toplu ulaşım hizmetinden yararlanabilirsiniz

Şehrin dört bir yanındaki taksi durağından kullanılabilecek taksi ile havalimanına kısa sürede ulaşılabiliyor. Taksi kullanmadan önce pazarlık yapmak ya da fiyat sormakta yarar var.

Şehir merkezindeki araç kiralama ofislerinden araç kiralayarak ya da internetten rezervasyon yaparak şehir merkezinden havalimanına araç kullanmak mümkün.

Zhuliany Havalimanı İletişim Bilgileri

Adres: Kyiv International Airport, Kiev, Ukrayna

Telefon: +380 900 31 6571

Şehir Merkezinden Boryspil Havalimanına Ulaşım

Kiev şehir merkezinden Boryspil Havalimanı'na ulaşmak için otobüs, taksi, araç kiralama seçenekleri bulunuyor. Havalimanına ulaşım için en ekonomik yöntem otobüs.

Sky Bus otobüsleri Kharkivska Metro İstasyonu ile Kiev Merkez Tren İstasyonu'ndan kalkıyor. Bu otobüsleri kullanarak havalimanının B ve D terminallerinde inebilirsiniz. Otobüs biletini şoförden almak mümkün.

Havalimanı şehir merkezi arasında ulaşım için taksi de seçeneklerden biri. Şehrin dört bir yanındaki taksi duraklarından ya da yoldan çevireceğiniz taksilerle havalimanına gelebilirsiniz. Taksilere binmeden önce gidilecek yer ve fiyat sormak gerekirse pazarlık yapmak gerekiyor.

Havalimanı terminalleri arasında ücretsiz sefer yapan shuttle otobüsleri ile terminaller arasındaki mesafeyi kolaylıkla aşmak mümkün. Şehirde bulunan araç kiralama ofislerinden ya da internet üzerinden rezervasyon yaparak havalimanına araçla da ulaşım sağlayabilirsiniz.

Boryspil Havalimanı İletişim Bilgileri

Adres: Boryspil International Airport, Kiev, Ukrayna

Telefon: +380 44 393-43-71

Kiev Havalimanı Yakınındaki Oteller

Kiev Havalimanları yakınındaki oteller zamandan tasarruf etmek isteyen yolcuların her zaman uğrak noktası olmuştur. Havalimanlarının hemen yakınında hatta içlerinde bulunan oteller Kiev’e gelen misafirlere sıcak bir kucak açmış gibi görünüyor. Kiev Zhuliany Havalimanı yakınında birçok otele rastlamanız mümkün. Kiev Zhuliany Havalimanı’nın epey yakınında, B terminalinde bulunan otel Kiev’e giden yolcuların konaklaması için birebir. Dilerseniz havalimanına 5-6 dakikalık mesafelerle dilediğiniz otellerde de konaklama seçeneği mevcuttur. Zhuliany Havalimanı yakınındaki alternatif otellerden başlıcaları Vizit Hotel, Royal Congress, Hotel Oberig, Oselya Kiev, Minihotel Seventh Heaven olarak karşımıza çıkıyor. Kiev Borispol Havalimanı otelleri, D ve B Terminalleri'nin yanında bulunmakta olup, iş ve eğlence amaçlı seyahatler için idealdir. Kiev Borispol Havalimanı otelleri yüksek kaliteli hizmet ile konforlu odalar en zorlu misafirlerin beklentilerini tatmin edebilir. Alternatif olarak sunulabilecek Kiev Borispol Havalimanı yakınındaki oteller ise şu şekildedir: Premium Village Residence, GreLive, Onovo, Riviera Zoloche Resort & Spa.

Kiev Havalimanı Lounge Hizmetleri

Kiev Havalimanı Lounge hizmetleri diyince akıllara tüm havalimanlarındaki olduğu gibi oldukça konforlu kendinizi özel hissetmenizi sağlayacak lounge servisleri gelmektedir. Bu lounge servisleri havalimanlarına göre değişmekte olup, Kiev Zhuliany Havalimanı’nda sizlerin konforu için tasarlanmış 4 farklı lounge vardır. A Terminali dış hatlarda hizmet veren ”East Lounge” 2. Katta Zhuliany Havalimanı Duty Free nin yanında ve yine aynı terminalin aynı katında “West Lounge” hizmet vermektedir. Terminal D de ise adından da anlaşılacağı üzere iç hatlarda hizmet veren “Domestic Lounge” zemin katta bulunuyor. Bunların dışında B Terminali olarak geçen Business Terminali’nde de yolcuların uçuşlarını beklerken kullanabileceği bir lounge bulunmaktadır. Kiev Borispol Havalimanı lounge ise Terminal D’nin 1. Ve 2. Katında bulunan “VIP Premier Lounge” servisi özel hizmetler sunmakta ve eşsiz bir konfor ve rahatlama atmosferine sahiptir.

Kiev Havalimanı Cafe ve Restoranları

Havalimanlarında uçuş saatinizin gelmesini beklerken yapılabilecek en iyi şeylerden biri olan havalimanı cafe ve restoranları Kiev’de de sizi yalnız bırakmıyor. Kiev Zhuliany Havalimanı içerisinde yer alan cafe ve restoranlarından dilediğinizi gönül rahatlığıyla seçebilirsiniz. Kiev havalimanı cafe ve restoranlarından biri olan Protobello Restoranı, vejetaryen yolcularını da düşünerek menüsüne vejetaryen yiyecekleri de eklemiştir. Kiev Borispol Havalimanı cafe ve restoranlarının yiyecek içecek alternatifi Zhuliany Havalimanı’na göre biraz düşük kalsa da uçuşunuzu beklerken lezzetli atıştırmalıklardan yararlanabilirsiniz. Ancak belirtmek gerekir ki Kiev Borispol Havalimanı’nda bulunan cafe ve restoranlarda ne yazık ki Euro kabul edilmiyor. Yanınızda kredi kartınızın ya da yerel para birimi olan “Grivna”nızın olması alışverişiniz açısından kolaylık sağlayacaktır.

Kiev Havalimanı Duty Free Mağazaları

Havalimanı Duty Free denince akıllara çikolatalar, mis gibi kokan parfümler, alkoller gelmektedir. Birden fazla ünlü markanın bulunduğu Kiev Havalimanı Duty Free Shop’lar tüm dünya yolcularının uğrak yeri haline gelmiştir. Kiev Zhuliany ve Borispol Havalimanı’nda bulunan Duty Free işletmesi dış hatlar terminalindedir ve kozmetikten içeceklere kadar geniş ürün yelpazesini yolcuların zevklerine sunulmaktadır.

Zhuliany Intl Yakınındaki Havalimanları

 • Kiev (Boryspil Intl Havalimanı)
  Kiev (Boryspil Intl Havalimanı)
 • Dnipropetrovsk (Dnipropetrovsk Havalimanı)
  Dnipropetrovsk (Dnipropetrovsk Havalimanı)
 • Kişinev (Kişinev Havalimanı)
  Kişinev (Kişinev Havalimanı)
 • Kharkiv (Osnova Intl Havalimanı)
  Kharkiv (Osnova Intl Havalimanı)
 • Minsk (Minsk 1 Havalimanı)
  Minsk (Minsk 1 Havalimanı)
 • Minsk (Minsk 2 International Havalimanı)
  Minsk (Minsk 2 International Havalimanı)
 • Odessa (Odessa Havalimanı)
  Odessa (Odessa Havalimanı)
 • Kherson (Kherson Havalimanı)
  Kherson (Kherson Havalimanı)
 • Lviv (Lviv Havalimanı)
  Lviv (Lviv Havalimanı)
İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Parola Sıfırlama

Lütfen hesabına ait e-posta adresini gir. Adresine, parolanı değiştirebileceğin bir link göndereceğiz.

x
Sevgili Kullanıcı:
x
Turna.com'un özel fırsatlarından
sen de haberdar ol!
Geçerli bir e-posta adresi girmeni bekliyoruz.