Belo Horizonte Marsilya Uçak Bileti
Turna.com'da

Belo Horizonte Marsilya Uçak Bileti Bilgileri

Kalkış Havalimanları
Tancredo Neves Havalimanı
Pampulha Havalimanı
Varış Havalimanı

Belo Horizonte Marsilya uçuşu ile ilgili bilgiler

BHZ-MRS

Şehir Merkezinden Belo Horizonte Havalimanı’na Ulaşım ​​

Şehir merkezinden 38 kilometre uzaklıktalı Belo Horizonte Havalimanı’na ulaşmak için birçok ulaşım alternatifi mevcuttur. Otobüs, metro, taksi, özel transfer, limuzin kiralama ve araç kiralama seçenekleriyle her bütçeye uygun bir ulaşım alternatifi bulunmaktadır. 

Şehir merkezinden Belo Horizonte Havalimanı’na gitmek için en ekonomik ulaşım, otobüs yolculuğudur. Birçok firmanın, şehir merkezi ve havalimanı arasında ekspres seferleri bulunuyor. 7 dolardan başlayan ve 20 euroya kadar değişen fiyatlar ile 45 - 60 dakikada Belo Horizonte Havalimanı’na ulaşım sağlanıyor.

Otobüse göre daha konforlu ve hızlı bir şekilde Belo Horizonte Havalimanı’na giden özel transfer ve taksi ulaşım seçeneklerinin ücreti 120 ve 150 dolara arasında değişiyor. 

Şehir merkezinden Belo Horizonte Havalimanı’na gitmek için daha pahalı alternatifler olan limuzin kiralama ve araç kiralama seçenekleri de isteyenler için değerlendirilebilir.

Marseille Provence Uluslararası Havalimanı'ndan Şehir Merkezine Ulaşım

2 bin 600 yıl önce Foçalı Grekler tarafından kurulan ve günümüzde Fransa'nın en eski şehri olarak anılan Marseille, Akdeniz'in en büyük ticari limanına da ev sahipliği yapıyor. Birbirinden görkemli tarihi yapıları ve marina bölgesiyle göz dolduran bu şehir, ülkenin en büyük hava sahalarından biri olan Marseille Provence Uluslararası Havalimanı sayesinde her yıl milyonlarca turisti ağırlıyor.

Şehir merkezine 30 kilometre uzaklıktaki Marseille Provence Uluslararası Havalimanı'ndan şehir merkezine gitmek için shuttle, otobüs, taksi veya araç kiralama gibi ulaşım seçenekleri değerlendirilebilir.

Terminal binası önünden her 20 dakikada bir hareket eden shuttle otobüsleriyle Saint Charles Garı'na gidip, buradan şehirci ulaşımda kullanılan metro ya da tramvay gibi ulaşım araçlarına aktarma yapmak mümkün. Bu shuttle araçlarının yanı sıra havalimanından 15 dakikada bir hareket eden otobüslerle de şehir merkezindeki Marseille Garı'na ulaşılabilir. Marseille Garı'ndan Nice, Cannes, Avignon gibi şehirlere giden trenlere binerek, ülkenin farklı noktalarını keşfetme şansı da bulabilirsiniz.

Seyahat sırasında araç kiralamayı düşünenler, havaalanı içerisinde hizmet veren araç kiralama ofislerine uğrayarak, bu hizmetten faydalanabilir. Taksi konforundan uzaklaşmak istemeyenler ise havaalanı önünde bekleyen araçlar ile şehir merkezine doğru yola koyulabilir.

Marseille Provence Uluslararası Havalimanı İletişim Bilgileri
Adres: Marseille Provence Uluslararası Havalimanı CCI Marseille – Provence BP 7 - Aéroport 13727 Marignane cedex Fransa
Tel: +33 820 811 414

Belo Horizonte Marsilya uçak bileti ile ilgili sorular

  • Ucuza uçak bileti bulabilmek için neden Turna.com’u tercih etmeliyim?
    Uçak biletlerini en iyi fiyatlarla sunabilmek için tamamen kendi geliştirdiğimiz gelişmiş arama teknolojimizi kullanıyoruz. Tüm hava yollarını karşılaştırıp en ucuz fiyatları bulabiliyorsun. Online bilet değişikliği hizmeti ile biletlerini istersen kolayca iptal edebiliyorsun.
  • Belo Horizonte şehrinden Marsilya şehrine uçarken hangi havaalanlarını kullanacağım?
    Belo Horizonte üzerinden uçarken şu havaalanlarından birini kullanacaksın: Tancredo Neves Havalimanı, Pampulha Havalimanı. Bu havalimanlarından birine ineceksin: Provence Havalimanı.
İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Lütfen hesabınıza ait e-posta adresini giriniz. E-posta adresinize, parolanızı değiştirebileceğiniz bir link göndereceğiz.
E-Posta Adresim
Sevgili Kullanıcı: