En Ucuz Doha Intl Havalimanı Uçak Bileti Fiyatları

Havalimanı uçuşlarının ucuz fiyatlı tarihlerine göz at

Pegasus
1 aktarmalı - 13s 55d
25 Mayıs 2021, Salı 13:00
Pegasus
direkt-uçuş - 4s 10d
14 Temmuz 2021, Çarşamba 20:50
Pegasus
1 aktarmalı - 31s 45d
07 Haziran 2021, Pazartesi 17:15
Pegasus
1 aktarmalı - 15s 45d
01 Temmuz 2021, Perşembe 11:10
Pegasus
1 aktarmalı - 6s 20d
12 Temmuz 2021, Pazartesi 20:35
Pegasus
1 aktarmalı - 14s 15d
12 Temmuz 2021, Pazartesi 12:40
Pegasus
1 aktarmalı - 17s 15d
12 Temmuz 2021, Pazartesi 09:40
Pegasus
1 aktarmalı - 10s 45d
12 Temmuz 2021, Pazartesi 16:10

Doha Intl Havalimanı Kalkışlı Uçak Seferleri

Havalimanı ucuz uçak bileti fiyatlarını gör

Pegasus
1 aktarmalı - 23s 35d
22 Mayıs 2021, Cumartesi 01:55
Pegasus
1 aktarmalı - 8s 40d
20 Mayıs 2021, Perşembe 02:00
Pegasus
1 aktarmalı - 14s 5d
23 Mayıs 2021, Pazar 03:55
Pegasus
1 aktarmalı - 10s 20d
06 Temmuz 2021, Salı 03:55
Pegasus
1 aktarmalı - 13s 40d
30 Haziran 2021, Çarşamba 03:55
Pegasus
1 aktarmalı - 8s 50d
06 Temmuz 2021, Salı 03:55
Royal Jordanian
1 aktarmalı - 5s 45d
08 Ağustos 2021, Pazar 13:45
Pegasus
1 aktarmalı - 9s 20d
10 Haziran 2021, Perşembe 02:00

Doha Havalimanı Hakkında Genel Bilgiler

Katar’da bulunan ve 2014’te hizmet vermeye başlayan Doha Havalimanı –diğer adı ile Hamad Uluslararası Havalimanı- uluslararası bir havalimanı olma özelliğine sahip. Doha Havalimanı’ndan Avrupa, Orta Doğu, Okyanusya, Asya, Afrika, Kuzey Amerika ve Güney Amerika’daki pek çok lokasyona direkt uçuş seferleri bulunuyor. Yıllık yolcu kapasitesi 30 milyon olan Doha Havalimanı’nın önümüzdeki yıllardaki hedefi bu kapasiteyi 50 milyona kadar çıkartmak. Doha Havalimanı aynı zamanda uluslararası uçuşlarda önemli bir transfer noktası. Başta Qatar Airways olmak üzere, yaklaşık otuz farklı havayolu şirketinin hizmet verdiği Doha Havalimanı’nda bebek bakım odaları, fitness ve masaj salonu, dinlenme odaları, exchange ofisi, mescitler, havalimanı oteli, çocuk oyun alanları, lounge, duty free ve birbirinden farklı ürünler sunan mağazalar yer alıyor. Ayrıca Doha Havalimanı’nda ücretsiz wifi ağı bulunuyor. Doha Havalimanı’nı daha ayrıntılı incelemek için HIA Qatar adlı uygulamayı Google Play ya da Apple Store’dan indirebilirsiniz.

Doha Havalimanı'ndan Şehir Merkezine Ulaşım

Orta Doğu'nun en önemli aktarma merkezlerinden biri olan Doha Havalimanı, Doha Hamad Uluslararası Havalimanı ismiyle de tanınıyor. Katar'ın başkenti Doha'da bulunan havalimanı aynı zamanda Qatar Airways'in ana bağlantı noktası. Her yıl yüzbinlerce yolcuya hizmet veren havalimanı üstün teknolojik özellikleri ve sosyal imkanları ile yolcu memnuniyetine katkı sağlıyor. 2014 yılında hava trafiğine açılan havalimanı Doha şehir merkezine 4 km mesafede.

Doha Havalimanı'ndan Doha şehir merkezine ulaşmak isteyenler için otobüs, taksi, araç ya da limuzin kiralama seçenekleri bulunuyor.

Şehir merkezine en ucuz ve kısa yoldan ulaşmak isteyenlerin tercihi otobüsler. Mowasalat firmasının organize ettiği otobüs seferleri için havalimanı kalkışlı 2 güzergah bulunuyor.

Bunlardan biri 109 numaralı Mesaieed Industrial Area hattı. Bu hattı kullanan yolcular, Hamad International Airport – Labour Camp – New Airport South – Barwa Commercial Centre – Rus Abu Funtas – Al Adalah Street – Al Wakra Main Street – Al Razi Street – Pearl Roundabout – Majllis Al Taawon Street – Al Wakra Health Centre – Al Shahba – Kanari Turkey – Al Deoudla Street – Al Rawda Street – Al Wakra (South) – Al Janoub Street – Al Seleen Petrol Station – Umm Said Road – Alcat Project – Mesaieed Shopping Mall – Police Station – Mesaieed Camps – Mesaieed Industrial City duraklarında inebiliyor.

Bir diğer hat ise 747 numaralı Al Ghanim Bus Station hattı. Bu hattaki yolcular, Hamad International Airport – New Airport North – Ras Abu Aboud – Oasis Hotel – Doha Club – Rus Abu Aboud – Sana – National Library – A Ring Road – Grand Hamad Street – Al Ghanim Bus Station duraklarında inebiliyor. Otobüs yolculukları için 2 binişlik ve sınırsız binişlik iki ayrı kart bulunuyor. Her iki kartın da geçerlilik süresi ilk kullanımdan itibaren 24 saat.

Havalimanı gelen yolcu çıkış terminali kapısı önünde taksiler bulunuyor. 7/24 taksi hizmeti bulmak mümkün. Taksiye binmeden önce gidilecek güzergah ve ücret konusunda bilgi alınması öneriler arasında.

Dünyanın en zengin ülkelerinden biri olan Katar'da limuzin kiralama oldukça yaygın bir uygulama. Havalimanında bulunan limuzin servisi ya da araç kiralama servisini kullanarak şehir merkezine şoförlü, şoförsüz alternatiflerle ulaşabilirsiniz.

Doha Hamad Havalimanı İletişim Bilgileri

Adres: Hamad International Airport, Doha, Katar

Telefon: +974 4010 6666

Şehir Merkezinden Doha Havalimanı'na Ulaşım

Orta Doğu'nun en önemli aktarma merkezlerinden biri olan Doha Havalimanı, Doha Hamad Uluslararası Havalimanı ismiyle de tanınıyor. Katar'ın başkenti Doha'da bulunan havalimanı aynı zamanda Qatar Airways'in ana bağlantı noktası. Her yıl yüzbinlerce yolcuya hizmet veren havalimanı üstün teknolojik özellikleri ve sosyal imkanları ile yolcu memnuniyetine katkı sağlıyor. 2014 yılında hava trafiğine açılan havalimanı Doha şehir merkezine 4 km mesafede.

Doha şehir merkezinden Doha Havalimanı'na ulaşmak için seçenekler arasında otobüs, taksi ve araç kiralama ve limuzin kiralama hizmeti bulunuyor.

Şehir merkezinden havalimanına ekonomik bir yolculuk sunan otobüslerle gelmek oldukça kolay. İki ayrı hatta hizmet veren otobüsler ile havalimanına ulaşabilirsiniz. 109 numaralı Mesaieed Industrial Area hattı ve 747 numaralı Al Ghanim Bus Station hattı ile kentin iki farklı noktası havalimanına bağlanıyor. Otobüslerde kullanılan toplu ulaşım kartı 24 saat geçerli olmak üzere 2 binişlik ve sınırsız binişlik 2 ayrı tipte.

Şehrin farklı noktalarında bulunan araç kiralama ve limuzin kiralama ofislerinden kiralama yaparak havalimanına gelmek de seçenekler arasında. Bu kiralamayı şoförlü olarak da yapabilirsiniz.

Havalimanına ulaşmak için bir diğer yöntem ise taksi kullanmak. Taksi durakları şehrin belirli yerlerinde rahatlıkla görülebiliyor.

Doha Hamad Havalimanı İletişim Bilgileri

Adres: Hamad International Airport, Doha, Katar

Telefon: +974 4010 6666

Doha Havalimanı Yakınındaki Oteller

Doha Havalimanı’nda Oryx Airport Otel isimli bir otel yer almakta. Bu otelde fitness salonu, restoran ve kafeler ile duty free alışveriş imkanları bulunuyor. Havalimanına 5-6 km uzaklıkta bulunan Banana Island Resort, Doha Mariott Hotel ve Doha Ritz Carlton Hotel de Doha, havalimanı yakınındaki oteller arasında. Bu otellerde her bütçeye uygun konaklama hizmeti sunulmakta.

Doha Havalimanı Lounge Hizmetleri

Doha Havalimanı lounge hizmetleri oldukça geniş bir perspektif sunmakta. Al Safwa First Lounge, Al Mourjan Business Lounge, First Class Lounge, Business Class Lounge, Al Maha Services Lounges, Oryx Lounge, Unaccompanied Minors Lounge, Special Assistance Travellers’ Lounge yolcular için birbirinden farklı dinlenme ve zaman geçirme imkanı sağlıyor. Bu hizmetler arasından Unaccompanied Minors Lounge çocuk yolcular için özel oluşturulmuş. Lounge servislerinde konferans odaları, duşlar, Dünya mutfağından çeşitli yiyecek ve içecekler gibi uçuş öncesi ya da sonrasında yolcuların konforunu en üst seviyeye çıkaracak hizmetler verilmekte.

Doha Havalimanı Cafe ve Resteronlar

Doha Havalimanı cafe ve restoranlarında Amerikan mutfağı, Arap mutfağı, İtalyan mutfağı, Avrupa mutfağı, deniz ürünleri ve fast food seçeneklerinin hepsini bulabilirsiniz. Burger King, Eat Street, Camden Food, Soprafino, Azka, Marche gibi restoranların yanı sıra, Starbucks, Illy veArgo Tea gibi kafeler de Doha Havalimanı cafe ve restoranları arasında.

Doha Havalimanı Duty Free Mağazası

Doha Havalimanı Duty Free mağazaları, havalimanının zemin ve birinci katında Dünyaca ünlü lüks markaların birbirinden farklı ürünleri ile hizmet veriyor. Bunlardan en büyüğü Qatar Duty Free. Kozmetikten parfüme, aksesuar ve giyim eşyalarından yiyecek ve içeceğe kadar pek çok ürünü bulabileceğiniz Doha Havalimanı duty free hizmetinden direkt uçuşlarınız ya da transferleriniz esnasında yararlanabilirsiniz.

Doha Intl Yakınındaki Havalimanları

 • Doha (Free Zone Havalimanı)
  Doha (Free Zone Havalimanı)
 • Bahreyn (Bahrain Intl Havalimanı)
  Bahreyn (Bahrain Intl Havalimanı)
 • Dammam (King Fahd Intl Havalimanı)
  Dammam (King Fahd Intl Havalimanı)
 • Abu Dhabi (Abu Dhabi Havalimanı)
  Abu Dhabi (Abu Dhabi Havalimanı)
 • Abu Dhabi (Bateen Havalimanı)
  Abu Dhabi (Bateen Havalimanı)
 • Dubai (Sharjah/Dubai Bus Service Havalimanı)
  Dubai (Sharjah/Dubai Bus Service Havalimanı)
 • Dubai (Dubai Creek Spb Havalimanı)
  Dubai (Dubai Creek Spb Havalimanı)
 • Dubai (Al Maktoum Intl Havalimanı)
  Dubai (Al Maktoum Intl Havalimanı)
 • Dubai (Dubai Intl Havalimanı)
  Dubai (Dubai Intl Havalimanı)
İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Parola Sıfırlama

Lütfen hesabına ait e-posta adresini gir. Adresine, parolanı değiştirebileceğin bir link göndereceğiz.

x
Sevgili Kullanıcı:
x
Turna.com'un özel fırsatlarından
sen de haberdar ol!
Geçerli bir e-posta adresi girmeni bekliyoruz.