Dayton Uçak Bileti
Turna.com'da

Dayton Uçak Bileti Bilgileri

Havalimanları
James Cox Dayton Havalimanı
Wright Afb Havalimanı
Patterson Afb Havalimanı
Wright Brothers Havalimanı
En Ucuz Ay
Aralık
En Sık Uçan Havayolu

Dayton uçuşu ile ilgili bilgiler

İstanbul Dayton arasında her gün 0 sefer gerçekleştirilir. Dayton şehrine en sık uçulan yerlerden İstanbul, Norfolk ve Köln için Turna.com üzerinden en uygun fiyatlarla İstanbul uçak bileti, Norfolk uçak bileti ve Köln uçak bileti satın alabilirsiniz.

Ucuz Dayton uçak bileti mi arıyorsunuz? Önümüzdeki 3 aylık dönemde Köln Dayton 42.532 TL.

En uygun Dayton uçak bileti fiyatlarını yakalamak için en az 18 gün öncesinden uçak biletinizi satın almalı ya da rezervasyon yapmalısınız.

ayları Amerika, Dayton için en yüksek fiyatlı aylardır. Bu dönemde fiyatlar yılın geri kalan dönemlerinden daha pahalıdır. En düşük fiyatları bulabileceğiniz aylar ise: Aralık.

Dayton

Amerika Birleşik Devletleri’nin Ohio Eyaleti’nde yer alan Montomery County’de yer alan bir şehirdir. Dayton, Miami Nehri kıyısında yer alır. 1976 yılında kurulan şehrin ismi kurucu Baba Jonathan Dayton’dan alıyor. Nüfusu yaklaşık 137.000 civarındadır. Şehir, İlk başarılı motor uçağını geliştiren Wright kardeşlere ev sahipliği yapmasından dolayı havacılık tarihinin önemli bir merkezi haline gelmiştir. Şehirde ayrıca Hava Kuvvetleri Teknoloji Enstitüsü bulunmaktadır. Şehirde savunma ve havacılık sektörünün yanı sıra sağlık sektörü de önemli bir yere sahiptir.

Dayton’da Gezilecek Yerler

Dayton Sanat Müzesi: ABD’nin en iyi 10 sanat müzesinden biri olarak bilinen Dayton Sanat Müzesi, 1919 yılında kurulmuş. Müzenin koleksiyonunda 5000 yıla ait 20.000’den fazla nesne sergileniyor.

Amerika Birleşik Devletleri Hava Kuvvetleri Ulusal Müzesi: Dünyanın en eski ve en büyük havacılık müzesi ABD Hava Kuvvetleri Ulusal Müzesi’nde 360’dan fazla uçak ve füze sergileniyor.

Carillon Historical Park: Dayton Üniversitesi’nin bir parçası olan Carillon Historical Park, Şehrin tarihini, teknolojik ve endüstriyel gelişimini anlatan birçok tarihi yapıyı ve sergiyi içeriyor. 65 dönümlük bir alana kurulu parkta minyatür bir demiryolu da bulunuyor.

Dayton Metro Kütüphanesi: Geniş koleksiyonu ve modern tesisleriyle, kitap severlerin ilgisini çekecek bir halk kütüphanesidir.

Benjamin & Marian Schuster Performing Arts Center: 2003 yılında kurulan canlı sanat merkezinde, 2300 koltuklu Mead Tiyatrosu, çok amaçlı Mathile Tiyatrosu’na ev sahiplği yapıyor. Broadway prodüksiyonları, Dayton Filarmoni Orkestrası, Dayton Operası ve Dayton Balesi performansları burada yapılıyor.

Dayton'a Ulaşım

Dayton James M. Cox Uluslararası Havalimanı’na Türkiye’den direkt uçuş bulunmuyor. Şehre ABD’nin birçok şehrinden aktarmalı uçuşlarla ulaşmak mümkün. Dayton’a en hızlı ulaşım için Şikago’ya İstanbul’dan direkt uçarak buradan yaklaşık 2 saatlik aktarmalı uçuşla veya araç kiralayarak kara yolu ile Dayton’a ulaşım sağlanabilir. Dayton James M. Cox Uluslararası Havaliman'ndan yaklaşık 10 kilometre mesafede yer alan şehir merkezine n paylaşımlı shuttle'lar, taksi, araç kiralama ve özel transfer araçları ile ulaşım sağlanıyor.

Dayton uçak bileti ile ilgili sorular

 • Dayton havalimanları nerede?
  Dayton James Cox Dayton Havalimanı şehir merkezine 16 km’dir. Dayton Wright Afb Havalimanı şehir merkezine 15 km’dir. Dayton Patterson Afb Havalimanı şehir merkezine 14 km’dir. Dayton Wright Brothers Havalimanı şehir merkezine 19 km’dir.
 • Turna bu kadar ucuz fiyatlı Dayton uçak biletlerini nasıl bulabiliyor?
  Turna’nın birçok havayolu ile özel fırsat anlaşmaları bulunmaktadır. Bu sayede belli dönemlerde özel kampanyalar yapar. Ayrıca, sadece Turna’da bulunan Akıllı Uçuş sayesinde %70’e varan oranlarda daha ucuz Dayton uçak bileti bulmanızı sağlar.

Dayton Yakınlarındaki Uçuş Noktaları

Dayton Etrafına Uçak Bileti Al!

 • Şikago Uçak Bileti
  Şikago
 • Washington Dc Uçak Bileti
  Washington DC
 • Toronto Uçak Bileti
  Toronto
 • Atlanta Uçak Bileti
  Atlanta
 • New York Uçak Bileti
  New York
 • Montreal Uçak Bileti
  Montreal
 • Boston Uçak Bileti
  Boston
 • Orlando Uçak Bileti
  Orlando
 • Dallas Uçak Bileti
  Dallas
 • Houston Uçak Bileti
  Houston

Dayton Uçak Bileti Fiyatları

En uygun Dayton uçak bileti için Dayton uçak seferleri ve fiyatları burada. İndirimli bilet sorgulama işlemi ile en ucuza Dayton uçak bileti fiyatları Turna'da!
Popüler Seferler Uçak Bileti Fiyatları
Köln - Dayton 42.531,60
İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Lütfen hesabınıza ait e-posta adresini giriniz. E-posta adresinize, parolanızı değiştirebileceğiniz bir link göndereceğiz.
E-Posta Adresim
Sevgili Kullanıcı: