Curitiba Uçak Bileti
Turna.com'da

Curitiba Uçak Bileti Bilgileri

En Ucuz Bilet Fiyatı
İstanbul-Curitiba 21.233,49 TL
Havalimanları
Afonso Pena Havalimanı
Bacacheri Havalimanı
En Ucuz Ay
Temmuz
En Sık Uçan Havayolu

En Ucuz Curitiba Uçak Bileti Fiyatları

Curitiba varışlı en ucuz uçak firmaları listemize göz at

KLM Royal Dutch Airlines
2 aktarmalı - 46s 35d
01 Temmuz 2024, Pazartesi 17:00

Curitiba uçuşu ile ilgili bilgiler

İstanbul Curitiba arasında her gün 0 sefer gerçekleştirilir. Curitiba şehrine en sık uçulan yerlerden İstanbul, Sao Paulo ve Monterrey için Turna.com üzerinden en uygun fiyatlarla İstanbul uçak bileti, Sao Paulo uçak bileti ve Monterrey uçak bileti satın alabilirsiniz.

Ucuz Curitiba uçak bileti mi arıyorsunuz? Önümüzdeki 3 aylık dönemde İstanbul Curitiba 21.233 TL ve Monterrey Curitiba 29.827 TL.

En uygun Curitiba uçak bileti fiyatlarını yakalamak için en az 37 gün öncesinden uçak biletinizi satın almalı ya da rezervasyon yapmalısınız.

ayları Brezilya, Curitiba için en yüksek fiyatlı aylardır. Bu dönemde fiyatlar yılın geri kalan dönemlerinden daha pahalıdır. En düşük fiyatları bulabileceğiniz aylar ise: Temmuz.

Brezilya'nin 26 eyaletinden biri olan Curitiba, Paraná'nın başkentidir. 2021 sayımlarına göre şehirde 1 864 416 milyon kişi yaşamaktadır ve Brezilya’nın en kalabalık 6. şehridir. 1693 yılında Portekizli kaşifler tarafından küçük bir köy olarak kurulan Curitiba 1850'den sonra pek çok Avrupalı insan (Almanlar, Polonyalılar, Ukraynalılar ve İtalyanlar da dahil olmak üzere) bu şehir ve bölgeye yerleşmişlerdir. Günümüzde Avrupa ülkelerden göçmen gelmesi azalmıştır fakat Orta Doğu'dan ve diğer Latin Amerika ülkelerinden göçmen gelmesi devam etmektedir. Şehir Brezilya'nın diğer bölgelerinden de göçmen çekmektedir. Şehirde yapılan nüfus sayımları bu şehirde yerleşik oturan nüfusun yarısından çoğunun başka ülkelerde veya başka Brezilya şehirlerde doğmuş oldukları gerçeğini ortaya çıkartmıştır.

Curitiba, kurulduğu tarih itibarıyla ekonomik açıdan dünyanın en dinamik şehirlerinden biridir. Refah kalitesi ve sermayesi ile Brezilya'nın en büyük dördüncü ekonomisine sahiptir. Ülkenin iş gücü, en yüksek kentlerinden bir tanesidir: Nissan, Audi, Volvo, Volkswagen, Renault gibi pek çok otomotiv devinin merkezlerine ev sahipliği yapar. Ayrıca hizmet sektöründe de uluslararası bir rol modeldir. Latin Amerika'da yabancı yatırımları için beş en iyi kentlerden biri olduğu söylenir.

Curitiba’da Gezilecek Yerler

Turizm açısında gelişmiş ve her yıl 2 milyon turisti ağırlayan Curitiba’da gezilecek yerleri şöyle sıralayabiliriz: Fransız stilinden ilham almış olan Curitiba Botanik Bahçesi, Estadual Parkı, Tanguá Parkı, Vila Velha, Oscar Niemeyer müzesi, Arame Operası, Kudüs Çeşmesi, Hafıza Çeşmesi, Japonya Meydanı, German Wood, Italian Wood, Portugal Wood Tiradentes Plaza'daki Katedral, Mormon tapınağı, Curitiba Holokost Müzesi, Panoramik Kule.

*Pazartesi günü birçok turistik yer kapalıdır. Turist otobüsleri, pazartesi günleri çalışmaz.

Curitiba’ya Nasıl Gidilir?

Curitiba’ya Türkiye’den direkt uçuş bulunmamaktadır. Birçok hava yolu firmasının Avrupa ve Sao Paulo aktarmalı uçuşlarıyla Afonso Pena Havalimanı’na uçuş imkankanları bulunmaktadır. Curitiba uçak bileti en uygun fiyatlarla turna.com’da!

Curitiba uçak bileti ile ilgili sorular

 • Curitiba havalimanları nerede?
  Curitiba Bacacheri Havalimanı şehir merkezine 5 km’dir. Curitiba Afonso Pena Havalimanı şehir merkezine 15 km’dir.
 • Turna bu kadar ucuz fiyatlı Curitiba uçak biletlerini nasıl bulabiliyor?
  Turna’nın birçok havayolu ile özel fırsat anlaşmaları bulunmaktadır. Bu sayede belli dönemlerde özel kampanyalar yapar. Ayrıca, sadece Turna’da bulunan Akıllı Uçuş sayesinde %70’e varan oranlarda daha ucuz Curitiba uçak bileti bulmanızı sağlar.

Curitiba Yakınlarındaki Uçuş Noktaları

Curitiba Etrafına Uçak Bileti Al!

 • Sao Paulo Uçak Bileti
  Sao Paulo
 • Rio De Janeiro Uçak Bileti
  Rio De Janeiro
 • Buenos Aires Uçak Bileti
  Buenos Aires
 • Santiago Şili Uçak Bileti
  Santiago Şili
 • Lima Uçak Bileti
  Lima
 • Bogota Uçak Bileti
  Bogota
 • Caracas Uçak Bileti
  Caracas
 • Medellin Uçak Bileti
  Medellin
 • Panama City Uçak Bileti
  Panama City
 • Punta Cana Uçak Bileti
  Punta Cana

Curitiba Uçak Bileti Fiyatları

En uygun Curitiba uçak bileti için Curitiba uçak seferleri ve fiyatları burada. İndirimli bilet sorgulama işlemi ile en ucuza Curitiba uçak bileti fiyatları Turna'da!
Popüler Seferler Uçak Bileti Fiyatları
İstanbul - Curitiba 21.233,49
Monterrey - Curitiba 29.826,56
İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Lütfen hesabınıza ait e-posta adresini giriniz. E-posta adresinize, parolanızı değiştirebileceğiniz bir link göndereceğiz.
E-Posta Adresim
Sevgili Kullanıcı: