Belo Horizonte Fortaleza Uçak Bileti
Turna.com'da

Belo Horizonte Fortaleza Uçak Bileti Bilgileri

Kalkış Havalimanları
Tancredo Neves Havalimanı
Pampulha Havalimanı
Varış Havalimanı
Pinto Martins Havalimanı

Belo Horizonte Fortaleza uçuşu ile ilgili bilgiler

BHZ-FOR

Şehir Merkezinden Belo Horizonte Havalimanı’na Ulaşım ​​

Şehir merkezinden 38 kilometre uzaklıktalı Belo Horizonte Havalimanı’na ulaşmak için birçok ulaşım alternatifi mevcuttur. Otobüs, metro, taksi, özel transfer, limuzin kiralama ve araç kiralama seçenekleriyle her bütçeye uygun bir ulaşım alternatifi bulunmaktadır. 

Şehir merkezinden Belo Horizonte Havalimanı’na gitmek için en ekonomik ulaşım, otobüs yolculuğudur. Birçok firmanın, şehir merkezi ve havalimanı arasında ekspres seferleri bulunuyor. 7 dolardan başlayan ve 20 euroya kadar değişen fiyatlar ile 45 - 60 dakikada Belo Horizonte Havalimanı’na ulaşım sağlanıyor.

Otobüse göre daha konforlu ve hızlı bir şekilde Belo Horizonte Havalimanı’na giden özel transfer ve taksi ulaşım seçeneklerinin ücreti 120 ve 150 dolara arasında değişiyor. 

Şehir merkezinden Belo Horizonte Havalimanı’na gitmek için daha pahalı alternatifler olan limuzin kiralama ve araç kiralama seçenekleri de isteyenler için değerlendirilebilir.

Fortaleza Pinto Martins Uluslararası Havalimanı’ndan Şehir Merkezine Ulaşım

Fortaleza Pinto Martins Uluslararası Havalimanı’ndan 8 kilometre mesafedeki şehir merkezine gitmek oldukça kolay. Otobüs, taksi ve araç kiralama seçenekleriyle Fortaleza şehir merkezine 10-15 dakikada, ekonomik bir şekilde ulaşım sağlanabiliyor. 

Fortaleza Pinto Martins Uluslararası Havalimanı gelen yolcu bölümünün çıkışında bulunan ototüs duraklarından 404, 027 ve 066 numaralı otobüslere binerek şehir merkezine ulaşabilirsin. Şehir merkezine otobüs ile gitmenin maliyeti ise kişi başı 0,76 eurodur.  

Fortaleza Pinto Martins Uluslararası Havalimanı’ndan taksi ile kısa sürede şehir merkezine ulaşabilirsin. 

Fortaleza şehir merkezine gitmek ve seyahat süresinde konforlu ulaşım sağlamak için havalimanında bulunan araç kiralama şirketlerinden araç kiralayabilirsin. 

Belo Horizonte Fortaleza uçak bileti ile ilgili sorular

  • Belo Horizonte şehrinden Fortaleza şehrine uçarken hangi havaalanlarını kullanacağım?
    Belo Horizonte üzerinden uçarken şu havaalanlarından birini kullanacaksın: Tancredo Neves Havalimanı, Pampulha Havalimanı. Bu havalimanlarından birine ineceksin: Pinto Martins Havalimanı.
  • TURNA’da ucuz fiyatlarla uçak biletleri alabilmek nasıl mümkün oluyor?
    Turna, hava yolları ile doğrudan anlaşmalara sahiptir. Bugüne kadar 4 milyondan fazla kişinin uçak bileti satın aldığı Turna.com’dan kolayca uçak bileti satın almak mümkündür. Akıllı uçuşla yurtdışında %70’e varan indirimler sunabiliyoruz. Turna’da daima özel kampanyalar bulabilirsin.
İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Lütfen hesabınıza ait e-posta adresini giriniz. E-posta adresinize, parolanızı değiştirebileceğiniz bir link göndereceğiz.
E-Posta Adresim
Sevgili Kullanıcı: